Prijava

Не знам да ли је неко предлагао, углавном, предлог је следећи:
Да се коментари не виде пре оцењивања дефке/постера/реакције, већ само њихов број, јер већина људи има менталитет типа "куд сви Турци туд и мали Мујица", или једноставно не варе неког аутора и чим виде кроз коментаре да је његова дефка/постер/реакција, без обзира на квалитет распизде минус..
Јесте да би то створило проблем за таб "Коментари", али би могло да се смисли нешто што би заменило или шта већ...

Ја бих ти ставио да се не види кад је дефка написана прије оцјењивања.
Тј. да се не види датум или вријеме писања исте

Ja bih izbacio tab KOMENTARI, koji ne služi ničemu osim reklamiranju, ili ređe, hejtovanju.

Можда треба размислити и о томе да се не види дефиниција пре оцењивања. Мени се често деси да дам минус кад видим да је дефиниција срање.

И ја мислим да је таб КОМЕНТАРИ непотребан.

Можда треба размислити и о томе да се не види дефиниција пре оцењивања. Мени се често деси да дам минус кад видим да је дефиниција срање.

+1

Јеботе, ја чим видим дефиницију без примјера и жутога у њој а пише "малопре", моментално лупим минус.

Можда треба размислити и о томе да се не види дефиниција пре оцењивања. Мени се често деси да дам минус кад видим да је дефиниција срање.

Очекивао сам неку лобању попут твоје која ће да просипа памет овуда...
Елем, не знам што се уопште трпаш кад и не оцењујеш највероватније... И сви сте у фазону да су дефке срање и тако даље и тако даље... Једноставно, заобићи оно што те не занима и лака ноћ...

ЕДИТ: Гавране, то су кратке дефке по обичају, пар редова, јебо га ти, прочитај, немој да си лењ...:Р

Ne vrijeđaj Trućka!

Mala Vidra

Ne vrijeđaj Trućka!

Чиме сам га ја то увредио, цитирај молим те, шта је у мом посту било увредљиво?

Apsolutno protiv. Više nego često ne ocjenim definiciju jer nje ni za plus ni za minus, al redovno pročitam komentare.

Pročitaj svoj posljednji post, sram te bilo!

Inače, sviđa mi se prijedlog, iako ti ništa ne znači, jer, ako uđeš u tab "komentari", automatski možeš da vidiš čija je. Drugim riječima, trebalo je da preformulišeš svoj prijedlog u "izbrišite tab komentari". ;D

Više nego često ne ocjenim definiciju jer nje ni za plus ni za minus, al redovno pročitam komentare.

Па за тако нешто имаш Блиц жену, јебо га ти... Плати па се клати... Један клик не узима више од 2 секунде живота... лоло

ЕДИТ:

Inače, sviđa mi se prijedlog, iako ti ništa ne znači, jer, ako uđeš u tab "komentari", automatski možeš da vidiš čija je. Drugim riječima, trebalo je da preformulišeš svoj prijedlog u "izbrišite tab komentari". ;D

Рекох, да се нешто онда уради са табом "коментари"... Јер овако долази до лизања и хејта...

Очекивао сам неку лобању попут твоје која ће да просипа памет овуда...
Елем, не знам што се уопште трпаш кад и не оцењујеш највероватније... И сви сте у фазону да су дефке срање и тако даље и тако даље... Једноставно, заобићи оно што те не занима и лака ноћ...

Опуштено, тебра, са' ћу ти дам три плуса да се не љутиш.

Koga bole kurac za ove predloge vise? Otkako je vratio staru verziju Kaizen nije nista ispravio, niti je uvazio bilo koji predlog, osim nekih sto se ticu reakcija. A i te defke cita mozda 200 ljudi na sajtu.

A i te defke cita mozda 200 ljudi na sajtu

Плус још оних 500-600 што оцјењују само одабране

Један клик не узима више од 2 секунде живота... лоло

Nije poenta u oduzimanju vremena, već što smatram da neke definiciju nisu, da se ponovim, ni za plus ni za minus, a komentari znaju biti bolji od takvih definicija.

Ja retko kad udjem na nove da ocenjujem jer jednostavno nemam zivaca za to. Sto se tice bilo kog predloga, ne morate uopste da se mucite da kucate, nema od toga nista.

Једини мој предлог ти је да се уведе оцјењивање коментара. Није сад обавезно да оцјењујуте ако нећете.