Prijava

Može. Podržavam. Uključite to slobodno.

Da su neka stara dobra vremena, Kostic bi se oglasio da je protiv i trazio bih lok. Kaizene razmoduj Kostica ocemo da mu pisemo da nece moderisati, a sto se tice prijedloga podrzajem

Pa nemojte onda u komentaru ostavljati ime autora, pobogu!
Ne svidja mi se predlog.

Iako ima poentu, ipak sam protiv.

Mislim da nema smisla, ali ne izjašnjavam se.

Ја бих да се стави да се види само име аутора прије оцјењивања. Лупим минус, кад оно Бојси или Агилни. Па јебему докле више?

Ја бих да се стави да се види само име аутора прије оцјењивања. Лупим минус, кад оно Бојси или Агилни. Па јебему докле више?

Па ако ти се не свиђа дефка, што би је плусирао?

Ја ти спрдњом желим рећи како дам плус ако ми се свиђа дефиниција, а минус ако ми се не свиђа. Тј. да мислим да би то била непотребна новина. Могао сам то и другачије да кажем, али сам изабрао овај духовит начин.

Јој, нисам сконт'о, јебига.
Извини, баш је духовито. Значи, баш баш.

Мени се овај предлог једноставно не свиђа и добровољно се пријављујем да будем на челу опозиције.
Има доста занимљивих мишљења зашто би се ово требало одрадити које такође не подржавам, ал' зарад њих не смијем закључати тему. Каизен је доста боље предлоге кулирао, па ето можете поћи од тога да је вјероватно чекао овај предлог да га спичи еуфорија и каже себи да од данас стиже револуција и боље сутра.

Асам ауторитет. Нико не смије да постује послије мене. Пичке.

Чика Фацо, смем ја нешто да питам? :(

Гавран са митраљезом
Ја бих да се стави да се види само име аутора прије оцјењивања. Лупим минус, кад оно Бојси или Агилни. Па јебему докле више?

и онда ако готивиш аутора аутоматски лупиш плус без обзира каква му је дефиниција? па иди бре на њихове профиле, дај им плус на све и нећеш се кајати ако у будућности рокнеш који минус зато што ниси знао да су они... која глупост јеботеееееееее

Доне, јел то тролујеш трола ил си стварно озбиљан? :)
Енеми, само ако није офф.

Ма није, само сам хтео да вас питам како сте тако велики и снажни и битни и како имате тако лепу фризуру и уредан сако? Сви моји другари и ја желимо да будемо као ви кад порастемо.

Мали, малецни оф, ал први си поч'о :РРР

нема ту троловања, само је мало препаковао оно што стварно мисли, па сам и ја...

Па имамо то големо интернет мудо а сако и фризурица иду у пакету. Кад вам нарасте мудо бићете примљени у клан.
Доста сад оффа, иначе ћи морати и себе бановати :)