Prijava

Можда треба размислити и о томе да се не види дефиниција пре оцењивања. Мени се често деси да дам минус кад видим да је дефиниција срање.

Slažem se i meni se ovo dešava

Nije poenta u oduzimanju vremena, već što smatram da neke definiciju nisu, da se ponovim, ni za plus ni za minus, a komentari znaju biti bolji od takvih definicija.

остаде жива, а? па имаш форум и пвт за дописивање и готивљење и лизање и све остало. ако толико снажно желиш да видиш коментаре - дај плус па уживај читајући излизане покушаје духовитости.

подржавам предлог.

Да се коментари не виде пре оцењивања дефке/постера/реакције, већ само њихов број, јер већина људи има менталитет типа "куд сви Турци туд и мали Мујица", или једноставно не варе неког аутора и чим виде кроз коментаре да је његова дефка/постер/реакција, без обзира на квалитет распизде минус..

Većina ljudi koji čitaju definicije nemaju taj mentalitet. A to ako je neko iskompleksiran pa autoru udara minus a ne definiciji ne znači ništa ta promena, jerbo ode fino jednom dnevno na profil autora i lupi mu minus..
Bezpotrebna promena koja više šteti nego koristi, ako uopšte koristi.

Можда треба размислити и о томе да се не види дефиниција пре оцењивања. Мени се често деси да дам минус кад видим да је дефиниција срање.

Чему ова спрдња?

Предлог из првог поста је на месту, има смисла и подржавам га.

Иначе, не мислим да је таб ''коментари'' сувишан. Напротив, то је најбољи начин за нас који се не социјализују на чету да виде шта има ново на сајту.

Извињавам се али не разумем предлог. Па и овако се види само број коментара на дефиницији? Или је то у контексту "следећа за оцењивање" система? Јер онда има смисла али опет, ретко ко тако оцењује.

Џими

Чему ова спрдња?

Ја ти спрдњом желим рећи како дам плус ако ми се свиђа дефиниција, а минус ако ми се не свиђа. Тј. да мислим да би то била непотребна новина. Могао сам то и другачије да кажем, али сам изабрао овај духовит начин.

остаде жива, а? па имаш форум и пвт за дописивање и готивљење и лизање и све остало. ако толико снажно желиш да видиш коментаре - дај плус па уживај читајући излизане покушаје духовитости.

Zašto baš plus?
Predlog je ok. Tab "komentari" ne treba dirati, jer ako je neko toliko zaludan da ide na tab komentari da bi video da li da da plus ili minus neka mu, dovoljno je bedan, pa bi bilo ružno uskratiti mu i to zadovoljstvo.
Mada i ja volim da pročitam komentare na defkama koje ne ocenim uopšte. A i sa mobilnog nije lako dati ocenu (baguje sajt i dugme), ali je lako ostaviti komentar, pa stoga često to praktikujem da bih se setio da ocenim defku ako baš valja. Tako da sam generalno protiv predloga.

ко да је битно реме, разумео си поенту.

cek, vi jos uvijek kao ozbiljno raspravljate o ovom predlogu?!

aj onda da rezimiramo: poenta je da treba ukinuti vidljivost komentara zbog infantilnih navika nekih clanova da daju minus autoru, a ne definiciji?

jel mi jos nesto promaklo, posto mi je sad za sad predlog pglu?

Protiv, dešava se da neko ne razume definiciju, a da se u komentarima objasni fazon, pa da tek onda znaš da li da zvekneš plus ili minus.

Protiv, dešava se da neko ne razume definiciju, a da se u komentarima objasni fazon, pa da tek onda znaš da li da zvekneš plus ili minus.

+1 да се тако, вукајлијашки изразим
а и због многих других ствари.

Ja kapiram predlog, ali nikako ne mislim da treba ukinuti tab komentari, previse je lizanja na sajtu i to treba nekako promeniti, ali ne ukidanjem komentara...

previse je lizanja na sajtu i to treba nekako promeniti, ali ne ukidanjem komentara...

Па не лижите се и све кул... То је било одувек и биће заувек, то се не може променити, свако бира свој пут и нек' му је са срећом.

Meni ovaj predlog ok. Al moze biti svasta. Moze da poveca citanje ali pre ce biti da ce se random ocenjivati samo zbog komentara.

ma kake veze to ima, ko četuje na komentarima, neka četuje. ko neće, ne mora, jer se maltene, svi ''znamo'' ovde (od ovih aktivnih avotra), može svako da se uključi bez problema ako hoće da proćaska malo po komentarima.
stoga, protiv ovog predloga.
EDIT

Sherif_Gile
Protiv, dešava se da neko ne razume definiciju, a da se u komentarima objasni fazon, pa da tek onda znaš da li da zvekneš plus ili minus.

i ovo.
al, ko nas jebe kad ne umemo da provalimo neku foru na keca:)

Smešno je jer smo šatro svi protiv lizanja, a vidim da o nepotrebnom lizanju pišu upravo oni koji to i rade.

Занимљив предлог.

Јесте предлог занимљив, али кад Вукајлијаши почну расправу на једној теми, заврши се на двјестопедесетосмој.

Може и CAPTCHA тест на коментаре, капирам да би бар 50% дебила мрзело да се цима да оставе дебилни коментар лоло

I vi i dalje mislite da ce Kaizen da procita ovo?