Prijava

Nevezano za vukajliju, ja sam jedno veliko razočarenje za svoje roditelje i to je tužno.

Па колко сам завалио из ове теме, сви који су постовали су разочарења. лоло

Svi smo mi podbacili roditeljska očekivanja, neko manje, neko više. Čast izuzecima.

Ja nisam, barem mislim da nisam. Ponosni su što im nikad ne tražim pare, lolo. Mada im je verovatno krivo što živim kao šarklololo.

и ја мислим да нисам. старија швеца је покидала факс и увек је била боља од мене па вероватно то исто очекују од мене, ал бре кад размислим бољи сам од 95% људи мог годишта. ЋАЛЕ ЧИТАЈ ОВО МАЛО

ЋАЛЕ ЧИТАЈ ОВО МАЛО

Hahahahahahaha

Nisam ni ja. Ne žale se, šta više vrlo su zadovoljni. Valjda zato što ne živim sa njima, pa sam im podnošljiv, hahaha!

Знају ли ваши родитељи ко сте ви?

mislim da moja mater nekad i bolje od mene zna ko sam ja

Искрено, после толико година васпитања, да ли сматрате да сте испунили очекивања својих тутора?

ispunjavam ih lagano, do 30e mislim da ću ispuniti sva očekivanja svoje majke i mislim da ću postići sve ciljeve na koje me je ona usmjerila

Кључно питање, знају ли ваше мајке и очеви чиме се ви бавите овде, шта пишете, како заправо размишљате? Да сазнају, шта би вам рекле/и??

čekaj sad, hoćeš da kažeš da je ono što ja pišem ovde odraz mog razmišljanja hahhaha
o jbt, pa ovo ovde je zajebancija, ovde napišem sve neke sprdnje koje podjelim sa društvom dok salivamo pivo u sebe
da li roditelji znaju za naše sprdnje na nekom sajtu hahaahha... pa moja mater ne zna, al ne zato što krijem to, nego mi nije palo ni na pamet da to podjelim sa njom, to bi bilo isto kao kad bi ona podjelila sa mnom neke njene zajebancije sa njenim nekim društvom, ono i da sazna samo bi se ismijala
hahahahahahhaa
o jbt.... ismija se slatko
da li naši roditelji nas poznaju ako ne znaju za sprdnje na nekom sajtu O JBT HAHAHAHAHAHA

Ћале би ми рекао да сам цар, онда би искулирао и питао да му пустим неки каубојски шведски акциони или да му покажем неку добру пичку са фејса, онда би ме истерао из собе, и сутрадан ме гледао ко да ништа није било, са повременом ускочицом :коњу нераднички: и каш да очистиш другу? , иако сам четврта година на факсу. Кева још не сме да пипне дугме на компу, трипује се исто ко и ови у Церну, да ће то да изазове креацију црне рупе, кад би знала, увалила би ми неке лекове што су деди са њима огадили алкохол...

Generalno mislim da ih nisam razočarao, dobar sam student, nisam ništa uradio da bi neko na mene pokazivao prstom i da bi se oni toga stideli. Jedino što znam da im ne bi bilo svejedno, naročito mojoj mami, a to je da me vide pijanog i da zapalim nekad cigaru na žurkama i u izlascima (nekad, popušim celu kutiju kad pijem LoL). Zato biram pred kojim ću društvom zapaliti i voditi računa da ne ostane neki dokaz koji bi mogao doći do njih (čitaj: slika na fejsbuku). Što se tiče Vukajlije, znaju da taj sajt postoji, da ja landaram nešto na njemu. Ne znam kako bi reagovali na sve ono što sam pisao, jer većina stvari je čista zezancija, ne verujem da bi se puno potresali oko toga. Nisu ludi da ne shvate da je ovo izduvni ventil. Dakle, mama i tata, još sam dobar sin LoL

oduševiće se tvoja keva kad dodjem da joj sve ispričam b,za tebe i tvoje frizerske dane.tad mogu da forumašim ka' jovičić.i da budem čista srca,makar i sa ogorčenima ka' lenjivci u laboratoriji meta.moji,sve znaju o meni,ovo bi im bila jedna facijalna ekspresija i mršt i kez na pola i galama do roštilja.laka noć.

Моји се само питају зашто сам се назвао по нашем покојном псу, ал' назвао сам се јер је тај пас био страва лик !
А нема нешто посебно грозно што сам писао овде што би их згрозило, ни једно ни друго ионако не залазе пуно по нету.

Искрено, после толико година васпитања, да ли сматрате да сте испунили очекивања својих тутора?

Ne, i nikada neću. Jer da ispunjavam njihova očekivanja živeo bih bedan život kao i oni. I kad kažem bedan, ne mislim (samo) finansijski, već više duhovno i intelektualno. Jebite se, mama i tata, za sve. Naročito tata. Pu!

Ti dečko stvarno imaš ozbiljne probleme.

Ima jedna reč: počinje na o, završava se na djebi.

Neuspjeli pokušaju trola, iskoristi svoju riječ prilikom odlaska sa teme.

hahahahah, kakve veze ta rec ima sa temom?

ovaaaj, ja nisam razocarao moje, dobar sam decko.

Моји не знају шта радим овде тачно, ал знају како размишљам, ко и они. У већини питања и у животу и овде одговарам исто као ћале, темпераментом кеве :)

Pljunuti ja. Za ostalo, znaju, ista nam je struka. Jedino me sramota što baš baš mnogo psujem, jerbo me to nisu učili tako. Ćale mi je uvek govorio da nisam dovoljno dobra, sve je bio štap i šargarepa bez šargarepe. Postala sam hladna, izolovana i surova, tatin sin. To je valjda to što je hteo. Isounila sam inženjerska očekivanja, a društvene veštine su mi u rangu slona u staklarskoj radnji.

Ћалета боли курац... Чоек дође кући након посла, рокне коју пивчугу и закове се да спава... Зна да ме пита једном у 6 месеци "Јебеш ли шта?!", и ако га и за то баш заболе, јер и сам већ годинама не јебе, па сад га као занима да ли ја јебем...пффф
Кева има супротне смене од мене, па се и не виђамо... Једном је само запела да прочитала што сам писао и очла збланута из собе... Иначе појма немају како се гаси/пали јебени комп, интернет је нека виша сила, тако да их у суштини заболе, битно им је да имам шта да једем, да сам опран и опеглан... Реално...

Појма немају. О пола ствари. Знају да нолајферишем овдје, да "висим пред компом док му се екран зелени, неко зелено интернет говно, мора да је оно њено срање што пискара као нешто". Нису никад читали, а и кад би хтјели, контам да не би знали како да дођу до тога. А ако би и знали, не знају ник, нити знају да се снађу. А било бих бламчуга да прочитају поједине ствари, кеву поготово.
Контам да их нисам разочарала, а и ако јесам, пуца ми туки. Мој живот - моја ствар, ако им нешто није по вољи нек на себи мијењају. На мени нико неће исправљати криву Дрину. А и не виђам их нешто, стално зујим некуда, нисам много блиска са њима. А реално, каква сам клошарка прије била, сад сам супер, смирила сам се, поготово откад сам забола пред компом и као пискарам нешто. Јест' смијешно, ал' тако је. Образовања што се тиче, ту су скроз задовољни, ал' су то препустили мени, не петљају се. Можда зато и јесам овако добра, хвала им.

Keva me u dušu zna. Nema boga da joj nešto sakrijem, bez obzira što glumim u pozorišu jedno 13-14 godina već, imao ledenu facu ili šta god, uvek žena primeti, neverovatno. Ćale paor, razveli se kad sam imao 7 godina, tako da generalno imam više kontakata sa komšilukom nego li sa njim. Ali kao trudi se nešto da nekad pita kako sam, treba li mi štogod (obično kad mi je rodjendan), dodjem ja do njega pa tako blejimo po sat-2 maksimum o nekim nebitnim stvarima jer nam je izgleda obojici čudno da pričamo o nečemu ozbiljnom, jer jednostavno nemamo tu bliskost da bi mogli to. Tako da, saluta mojoj majci za sve što sam postao, a ćaletu pružam šapu iz kulture i nekog sitnog respekta jer je par puta uradio dobru stvar.