Prijava

2. Plagijat - Vrlo slično originalnošću. Šta je plagijat? Ono što već postoji, a ti si prvi definisao? Tu opet dolazim do nedoumice, pošto je ovo rečnik slenga, logično je da se reči, fraze i ostala sranja iz života OVDE definišu, te s toga mi nije jasno kako neko na neku definisanu foru kaže " - to sam ja još pre sto god čuo od ćaleta".

Плагијат је кад препотопски виц препакујеш у дефиницију, када фору која кружи нетом годинама поставиш као дефку (к'о да је Вукајлија сабирни центар за такве ствари) и када дефинишеш неки појам на начин на који је овде већ дефинисан.

Што се поновног дефинисања тиче, ја сам питала да ли је се то толерише и добила одговор:

Time si i dobila odgovor - nije dozvoljeno prepakivati stare definicije jer će biti obrisane.

Ја никад у животу нпр. нисам изговорио Доца, а нисам ни чуо око себе..

Mnogo, mnogo ljudi baš ovako zove doktora. Ti si previše kul :P

Elem, ako se niko ne prihvati definisanja pojma, ja ću ponovo, ali ću ubaciti Copeta i Šomija u primer, pa ćete mi svi reći kako je do jaja! Originalnos', jea!

Ја никад у животу нпр. нисам изговорио Доца, а нисам ни чуо око себе..
Мало ми је флафичаст тај израз шта знам..

Ja sam čuo. Doduše, možda više puta u crtaćima.

ali ću ubaciti Copeta i Šomija u primer,

obavezno neka jedan opsuje drugoga, jer neće imati smisla bez toga :))

Sereš da su ti obrisali trendžu??? :O uaaa za moderatora koji to uradi...

Ја сам први пут чуо за ''доцу'' у Микијевом Забавнику.

Trendžu jesam iskritikovao, (valjda zato što kod mene u Munzeu ne sme biti ništa osim treše, lolo) ali nikako nije za brisanje.

увек можеш рећи да се код тебе тако прича

Ovo mi je uvek bila ljiga od argumenta. Tipa, "Raskantasmandrljopizditi - Sleng za pobeđivanje protivničke ekipe na malom fudbalu", a onda u komentarima "kod mene se tako kaže". Bljak. Što se "Doce" tiče, ljudi iz svih krajeva koriste, čak i cela bivša SFRJ. Dovoljno je izguglati.

Elem, kažem da mi je "treša" nekako urođen sleng za trenerku, "trendža" samo po sebi odbojno zvuči mojim ušima. Rekoh, nije za brisanje, a čak je i za plus, kada objektivnije sagledam.

Agilni, sjećaš se "begaj"? jednako je prošla kao i doca i na kraju sam je obrisao. slažem se da "trendža" nije bila za brisanje. ali, zna se ko odlučuje i bez njih je sva rasprava bespredmetna.

Tako je, paninaro, zna se ko odlučuje. I voleo bih da se drže neki hpravila što se brisanja tiče. OSETI se kad im je dignut kurac, a kad nije.

OSETI se kad im je dignut kurac, a kad nije.

kako kod muškog, tako i kod ženskog dijela moderatorskog tima. uzmi il ostavi, to je jedini izbor koji nam se pruža.

jebiga, vi čekajte kad sam ja aktivan, meni se ne diže...

Uzmi kineske bobice!

impotentne za moderatore!!!

Стање са сленгом на овом сајту је катастрофа, што по оцењивању које је мање битно, што по томе што га од синоћ и бришу.

Сленг се овде брисао и 2010. године, није то ништа ново. Чак су и банови пљуштали због поновног постављања таквих дефиниција.

Чак су и банови пљуштали због поновног постављања таквих дефиниција.

И ОПЕТ ЋЕ. АЛЕ АЛЕ!

Кад сам ја у Црну Гору чуо за доцу, сви сте, да јебе оца :)

Мени је само пун курац више немања неких правила у свом том брисању и одабиру. Са овим сте стварно све превршили.

Јес', да уведемо правила, па онда побуна што се уводе правила...

Дакле

Saglasan si da moderator ima pravo da obriše tvoju definiciju ako proceni da je plagijat, uvredljiva ili nedovoljno kvalitetna da bi se nalazila na sajtu.

Довољно правило.

Saglasan si da moderator ima pravo da obriše tvoju definiciju ako proceni da je plagijat, uvredljiva ili nedovoljno kvalitetna da bi se nalazila na sajtu.

tačno sam znao da će ovo da bude završnica. jedino sam mislio da će to napisati ciklon.

Saglasan si da moderator ima pravo da obriše tvoju definiciju ako proceni da je plagijat, uvredljiva ili nedovoljno kvalitetna da bi se nalazila na sajtu.

Jebiga, mi k'o Adem Ljajić, potpisali pa nam sada smeta!

Meni ovo pravilo najviše smeta jer možda mod nije razumeo moju "ingenioznost". Na primer jedna moja današnja ima skor 15:13, može jedan jedini mod da kaže uf ova je nekvalitetna i da je obriše, a meni je draža od neke Milke Canić ili Čaka Norisa iz "ranih radova" koje recimo imaju skor od 1000 i kusur u plusu.

Prošlo vrijeme kad se na čak Norisa dobivalo po iljadu! eeheeejjj...to su bila vremena!