Prijava

Dobro smo se i tada sprdali (doduše bila je starija ekipa)...
Pošteniji je današnji sistem po mnogo čemu, i uređeniji.

Meni ovo pravilo najviše smeta jer možda mod nije razumeo moju "ingenioznost". Na primer jedna moja današnja ima skor 15:13, može jedan jedini mod da kaže uf ova je nekvalitetna i da je obriše, a meni je draža od neke Milke Canić ili Čaka Norisa iz "ranih radova" koje recimo imaju skor od 1000 i kusur u plusu.

И ти онда кажеш другом моду да ти је врати и он је врати, па онда дође тај мод што је обрисао па ако није скапирао из прве, скапира, и онда је остави :)

Само је једна ствар јако лоша, то што дође аутор и најебе се свим модераторима мајке што су му обрисали дефку, није плагијат, није увредљива бла бла бла, а не рачуна на квалитет, значи само да нема пичка курац унутра и да није преписана, онда је ок... Е па није, јебига...

Мислим деси се да медатор погријеши па обрише дефку, наравно. Ја сам обрисао једну јако кул јер сам био убијеђен да је плагијат, и после 5-6 минута тражења видио да није, па сам питао аутора да ли да вратим ту или да је поново пише...

a vidi ovaj primjer. napišem ja definiciju
http://vukajlija.com/castiliste/442684
i neko mi je obriše. fino zamolim jednog moderatora da je pogleda i njemu se svidi i on je vrati. poslije desetak minuta ona opet obrisana, dobro i ban nisam zaradio, mogao je moderator pomisliti da sam je ponovio. ja opet pitam istog moderatora i on je opet vrati. tako je stojala ali prošao voz, tada sam bio i nepoznat autor, niko je ne pročita. na kraju sam je sam obrisao. volio bih znati ko je dva puta brisao i zašto, ne vjerujem da je toliko loša.

aj kopiraš paninaro, da i mi obični smrtnici vidimo

Измењало се доста модератора од тад. Ми тренутно не можемо да знамо ко је.

aj kopiraš paninaro, da i mi obični smrtnici vidimo

evo, valjda smijem

naslov: Častilište

definicija: Noćna mora svakog Piroćanca.

primjer: I u pakao tatko, samo ne tamo!

Kad smo već kod svrstavanja definicija... Može li neko da mi objasni u čemu je fazon sa ovom definicijom??!?!?! Nikako, ali niiiikako me ne privlači i ne vidim u njoj ništa ni za plus, a kamoli za naslovnu. Pored nje "dobijem" želju da napišem definiciju "Daj mi čašu vode" - Ono kad želiš čašu vode.... bla bla bla, gomile nepotrebštine.

naslov: Častilište

definicija: Noćna mora svakog Piroćanca.

primjer: I u pakao tatko, samo ne tamo!

-

Ok mi je paninaro... Onako, igrica rečima - to volim. Doduše, vuče na neki vic, pa možda zato nije dobro prošla.

hahahaha, buskna samo po minusima dere :))

Ok mi je paninaro... Onako, igrica rečima - to volim. Doduše, vuče na neki vic, pa možda zato nije dobro prošla.

to je samo primjer, upamtio sam je jer je dva puta brisana i vraćana. ne kažem da je za naslovnu ali mislim da nasmije bar malo svakog ko je pročita, a to mi je otprilike i svrha na ovom sajtu. za takav vic čuo nisam :/
EDIT:

Crnogorac: Đe si časti ti?
Piroćanac: Što ja? Časti ti!

e taj vic znam :)

СМарко

И ти онда кажеш другом моду да ти је врати и он је врати, па онда дође тај мод што је обрисао па ако није скапирао из прве, скапира, и онда је остави :)

Evo molba da mi vratiš moj: Seks - 10 minuta gore-dole ;-)))))
Mislim da pojedinci jednostavno nisu shvatili. Greh na moju dušu, ako nisam u pravu.

Juče je u jednom trenutku bio festival odličnih definicija, ili bi ispravnije bilo da kažem definicija po mom ukusu. Ne nedostaje originalnosti, sam ima previše onih koji još ne shvataju koncepciju sajta.
Da ne širim priču i na postere ne daj Bože, a mislim da i nisu tema.
EDIT: U vezi sa Paninarovom definicijom, od mene bi bio :+D, i kao dodatak vic kad se sretnu 2 prijatelja Crnogorac i Piroćanac...
Crnogorac: Đe si časti ti?
Piroćanac: Što ja? Časti ti!

Kad smo već kod originalnosti, mislim da nema definisano "kad/dok mačke nema, miševi kolo vode". Ispravite me ako grešim. Eto, ja ne želim, pa ko pročita, neka cepa. :)

Хајде напиши па да ти ставим "опа, сленг, вобра брате ваџајно!". :)

Букснетина™
Минус унапред.

Što, brate, ako nema? Mislim, izraz je u širokoj upotrebi, i valjalo bi da ga ima na sajtu. Naravno, i da se dobro definiše :)

Зајебавам се, који ти је :)

nemoj više, znaš da sam osetljiv :)

Možda je na zapadu vagina al' u regionu je pička.
;-)))))))