Prijava

Mr.RaleQ
Savatali se jedna curica i ja, i krenemo mi. Ja malo prstima po pickici... Gurnem jedan prst, pa drugi, pa celu saku, pa ruku do lakta, pa do ramena, pa drugu ruku, pa glavu, i tako ceo udjem. Onda sam je kontrolisao iznutra. Kad mi je dosadilo, porodio sam samog sebe.

I sta jos kaze namesetni Yahoo Answers?

Mr.RaleQ
Savatali se jedna curica i ja, i krenemo mi. Ja malo prstima po pickici... Gurnem jedan prst, pa drugi, pa celu saku, pa ruku do lakta, pa do ramena, pa drugu ruku, pa glavu, i tako ceo udjem. Onda sam je kontrolisao iznutra. Kad mi je dosadilo, porodio sam samog sebe.

Bruka kako lazes !

Jedna moja riba je zaspala dok sam joj lizo pičić. Izašla iz treće.

Savatali se jedna curica i ja, i krenemo mi. Ja malo prstima po pickici... Gurnem jedan prst, pa drugi, pa celu saku, pa ruku do lakta, pa do ramena, pa drugu ruku, pa glavu, i tako ceo udjem. Onda sam je kontrolisao iznutra. Kad mi je dosadilo, porodio sam samog sebe.

Kako to?? Objasni?

rale, ja ti verujem, to se i meni jednom desilo, al mi tip ušo kroz bulju... bilo, neponovilo se....

Šta je bilo, ljudi prestali da jebu, nema više provala?

jedom dok sam ja obrađivao čuo sam:
-Vau av av av vau

jedom dok sam ja obrađivao čuo sam:
-Vau av av av vau

Uf, dobro, ja reko jedini sam...

nemoj da shvatiš kao uvredu, ali...jel ti radiš kao prostitutka?
Ili ja nisam skontao dobro....lik kojeg nisi poznavala pre toga (nemoj sad ti meni da si ga znala pošto nigde u tekstu ne piše da si ga poznavala od pre!) te zvao, ti došla odma seks prvo veče i tako to?
I jel si mu govorila koliki mu je debreciner???
I što da ga češeš po stomaku?

DOĐI DA TI SPAKUJEM U RRČ MAĆOREEI

Jednom kad sam jebo cura je pocela da umesto običnog dahćnja i stenjanja uzvikuje HO HO HO baš kao deda mraz ja sam je naravno samo čudno pogledao i prestao da je nabadam ona je u tom trenutu počela da se smeje ko nenormalna mometalno mi pao i odgurnuo sa je od sebe i pitao je koji joj kurac i ponovo počeo da je jebem i ona momentalno ponovo HO HO HO ponovo sa je pogledao ali sad pogledom pung besa okrenuo sam se na stranu mrmaljajući da joj baš cool fora u PM! posle je počela da me moli da je ponovo jebem i da se šalila i ja naravno ponovo počeo da je jebem kad ona posle nekoliko vremena taman da svršim HO HO HO posle toga sam ljutitio ustao obuko se dok se ona valjala gola smejajući se u suzama izvinjavajući mi se... nisam hteo da je jebem 2 dana i kad me molila i obećivala BJ ZA INAT!

"Ti znaš da ovo košta 50 evra?"

sad sam se setio jedne provale od pre dve godine...dok sam radio radnju zguza, kinuo sam curi na leđa, malo izleteteo sadržaj iz nosa, al ništa strašno, obrisao sam odmah čaršafom. A prvo mi na pamet pala čarapa moja, al se brzo trgnuh i prešašoljio čaršafom ipak. Ništa strašno, malo smeha, blagi pad erekcije, pa minut posle aj jovo nanovo.

Ne znam kako se kvotuje ovo:

"Evo ovako, moji ortaci me smarali što nikad nisam jebo ribu u rč i kako je to extra osećaj blabla i ja reko da probam. Moja odmah pristala, ja reko, ova se sigurno trpala 50 puta u buljson. Onako, uže nego pička, ali je ok. I krenem ja tako nabijam polako, pa malo napred nazad, ona njišti, i izvadim ga ja malo, kad ono na glaviću SEMENKA, eee semenka jebena! Ja je pitam šta si ručala, kaže: Paprike, svaki dan ih prži keva!
Idi u pičku materinu i ti i keva i paprike i sve!"

Da se vratimo na ove analne teme :)
meni se desilo da sam jednom izvukao na glaviću pošteno parče govneta tokom analnog seksa, grozno je bilo, devojci neprijatno ne pitaj...
neiskusni oboje, nikad čuli za klistire, šta sve ima za to ni sad ne znam...

al bože moj, opro sam ga dobro i još mi ga na kraju izdrkala

Комшика ми дала да јој причувам неко маче. Маче се завукло негде и спавало, ја и заборавио на њега. Пробудило се док сам се сексао са једном цуром и онако у мраку ми изненада скочило на голо стопало и зарило канџице и зубе, како сам исфлеширао маму му јебем.

Zviz, ni ja nisam znao šta je klistir dok ga nisam izguglao sad :P
Ali hvala na informaciji :D

Jednom kaže momčina meni da je čuo kako pritisak prstom na kestenjaču u muškom anusu izaziva neviđen orgazam i pošto se ja razumem u tu medicinu i anatomiju, on bi da proba. Ja volim da ugađam, tako da odma krenem u akciju i momčini zabijem prstčinu, on svrši istog momenta, malterišući pola zida i veći deo kreveta - poplava... Jedva izgovori boreći se za vazduh: Auu, jaooj, sad mi jasno što je sve više pedera na ovom svetu. Vadim prst a na njemu zrno pasulja, komad kobasice, kap piva i maleno govance, na kome se nestašno razvlači dečija glista. Ostanem zapanjena i sa mukom priznam: sad mi je jasno što se toliko pališ na dupe i stalno me moljakaš da mi ga uvališ u rč. Uvek sam znala da si latentan peder!

^^^ jel ovo zenski pandan onom nasem sa kospicama od paprika na kurcu?

ili zene ne lazu?

могу да замислим колике нокте ти имаш кад си успела све то да сакупиш.

едит: и што рекоше 'вамо, како баш да знаш да је пиво? је л' си лизнула? које је било, никшићко црно ил' јелен?