Prijava

1. питање, јел играте хорду, ви ми личите тако на секталике?
2. јел могуће пребацивати са силванаса хероје? имам тамо једног и легалан акаунт и све. пошто је пребацивање?
3. ако имам брнинг крусејд као последњи наставак шосам купијо како онда да надоградим ову илегалну експанзију на легалан акаунт? дал је то могуће уопште?
4. зашто играте само врет? који сте левели? што не играте апокалипсу кад је човек нека стипса?

1. Igramo naravno Hordu, a ne gej Alijansu
2. Ne može, nije ovo pravi server, nego piratski, nije povezan sa onim serverima
3. Ma samo skineš sa torent linka, i onda nema apdejta ničega, nemaš brige
4. Igramo WotLK zato što je dobro "krekovan" i ima normalan server, Kataklizma je još sjebana i ubagovana, ne rade kvestovi, neke magije i tako to

слушај мене апокалипса... лоло
које сте секталике страшно јеоте. не знам чаче... можда улетим ал тешко мрзи ме сад све од почетка а и реално вов пропада, чујем ови што играју и даље кажу није то то више... можда ако сте за гилд ворс 2 тамо од октобра па да играмо заједно од почетка, неће се плаћати ништа осим саме игрице, нема оно месечно, па ето.

Ma ne daju mi se pare za GW2, a i šta ima veze što propada, pa ne igramo mi HC, igramo kežjual.

Uz nov komp automatski kupujem i gild vors 2, samo što to neće baš tako skoro :)
A recimo igru koju jedva čekam je http://www.ageofwushu.com/

е чаче ае шаљи на пвт, па када завршим сиспитима да се прикључим.

Ja čekam ovo, izlazi valjda za koji mesec, biće free2play, plaćaće se stvari kao što je veći stash, skinovi i slično. Probao sam betu i uopšte nije loše.

http://www.youtube.com/watch?v=DuPwHYlrHCA

Kopiraju Diablo i ne stide se, meni se sviđa :)

Пре него што одбијем, да вас питам нешто. Да ли је ЊоЊ постао иоле забавнији него што јесте?

Ово више вуче на тајтн квест.
на курац ми се попео хацк н сласх!

чекај јесте видели скил три на овом што копирају диабла?!? лоло сунце ти... добро делује ово.

Igrao sam TBC i WotLK a od prije par dana i Cata-u. Za vrijeme TBC-a nijesam nešto bog zna kako igrao ali sam se u WotLK ispraksao dosta. Očistio sam bossove samo do BQL (PvE me nikad nije nešto mnogo zanimao) ali zato PvP prilično dobro igram.
Ako neko 'oće da farmuje rdf ili da radi battlegrounde na Neltharionu /w Keyblade (Igram u Alijansi, a to preporučujem svakome ko želi da se fokusira na end game) ili mi pošaljite mail. Trebalo bi već večeras da dobijem 85 (68 sam trenutno na DK koji će biti tank).

чекај јесте видели скил три на овом што копирају диабла?!? лоло сунце ти... добро делује ово.

Interesantno je odakle su izvukli inspiraciju, passive tree im je na sličan koncept kao sphere grid iz final fantasy X a aktivni skilovi što ih soketuješ u opremu je pljunuti materia sistem iz final fantasy VII. Prvi put viđeno u ovom žanru, doduše, pa možemo da kažemo da je inventivno. De je sad Vagina da presudi da li je originalnost ili plagijat :)

а реци ми у ком смсилу је ово онлајн рпг, јел ммопрг или само онлајн али све сам идеш?

U gradu vidiš deo ljudi koji su trenutno onlajn, možeš da ćaskaš i trguješ a kad uđeš u neku drugu lokaciju to se generiše samo za tebe. Ako si napravio party s nekim, logično, idete zajedno.

Igrao sam sa zetom kad je bio open weekend, prilično zabavno i na momente zajebano. Zanimljiva stvar je sistem sa healing i mana flajkama, kupuješ samo ambalažu a pune se kad delješ protivnike, znači nema džumbusa u inventaru. Od svake flajke imaš tri-četiri cuga a često imaju i dodatne efekte, recimo 10% reduced damage while healing is in effect ili slično. Moglo je da se igra samo donekle pa nismo videli previše od igre, možda je bilo tridesetak skilova (obećavaju preko 80 u finalnoj verziji) i nije bilo još nekih zanimljivih stvari kao što je linkovanje skill gemova, recimo staviš multishot na fireball i bacaš više komada.

Ovaj Path of Exile mi liči na stariju igricu koju sam igrao na PS 2, zove se Baldur's Gate: Dark Alliance.
Isto je RPG i omiljena mi je. Valjda će i ova biti odlična.
http://www.youtube.com/watch?v=srBRB18mHEs
http://www.youtube.com/watch?v=GDqHvOvTkFI&feature=relmfu

Dodojte me u igri(ime vajskrstese).

Jel igraš na Lordaeron x1 na Moltenu?

Poceo sam danas na Lordearonu inace sam igrao na Neltharionu.