Prijava

Дај бре... пређ'те на други рилм, неки х12, ђе се лакше левелује... мени не пада на памет да левелујем лика до 80ог на х1 ...
Иначе имам 4 лика на другом рилму истог тог сервера... доста добри ликови :) (набуџени)
Пребачите се на Дедвинг!!!

Evo juče sam pričao sa Burzumom, on kreće danas ili sutra, i dobro je rekao, da krenemo svi na x20 relmu. Nabudžimo brzo na lvl80 jer je ovako sporo i smara, pogotovo što smo svi već igrali pa je još dosadnije. Tako da ja krećem sa njim na x20.

ja imam na x 12, a ne pada mi na pamet da glasam mesec dana na forumu tog servera da bih prebacio lika ...

Pa zar nisi već glasao od početka pa imaš poena u šteku? A i svejedno krećemo od početka na x20, pa kreni i ti.

Vidjecu, a i nesto me mrzi u poslednje vreme da igram lololo nabudzio likove i smaram se :/
ne glasam ti ja, mene to zamara

Pa neće te smarati kad budemo svi igrali. Sprdnja, malo skajp ovo-ono, ne igramo ni mi hardkor.

Hahaha, covece :) vidis da pokusavam da se odviknem od te sekte, a ti mi je sve nabacujes :) Nemoj, treba da me podrzis u mom NE IGRANJU toga :)

Ajde ako je neko online nek se javi u igri,smorio sam se ko ker.

Ma koje odvikavanja kad nisi ni navučen.

Играјте на х1, манте да тупите рацку што играте на х12, не видим шта је ту занимљиво, на х1 у року од 3 недеље квестовања и рајдовања стигнете до 80ог и после можемо да цепамо неки певепе и такото... Коме је потребна помоћ око квестовања, нека виспује... Лудибик се викам... И ако шкрипе новци или тако нешто, виђећемо шта мере да се уради...

Хоћу и ја, само то никад нисам играла, може неко да ми пошаље линк да скинем?

Фенрис
Ma koje odvikavanja kad nisi ni navučen.

Bio sam :) ako počnem da igram, opet ću se navuć...

E pošto je Čak banovan, daj neko link da skinem WOW i da prašimo...

Eno ti ga na tom sajtu sto je dao u prvom postu, valjda ona plava fleka pod Connection Guide s leve strane.

*
Ako gospođa slučajno posle upita ko ti je dao link - ja nisam.

Tu sam ja. Šibnuo sam pvt tebi Džoni i Aleksandri. Imate na torentu uputstvo kako sve da se namesti.

Начи глејте да скинете Врет оф д Лич Кинг.... Да се не зајебете и скинете Кату... И направите чар на Лордаеону, тако нешто се зове реалм... И виспајте ако треба помоћ/голд и такото... Ако будем мого помоћи, драге воље долећем....

Dodajte na Lordaeron x1, charovi su mi Ludichuck i Sukuba.

Ja omladino imam problem. Skinuo sam WOTLK ali kad se ulogujem, traži mi da skinem patch. Jednom sam ga već skinuo i to ispade da je ekspanzija, Cataclysm, a ne WOTLK. Koji kurac?

Mislim da su promenili server sa 3.3.5 iz torent linka u 3.3.6. Vidi na sajtu Moltena.