Prijava

mene je draftovao njujork, tu sam bio 4 godine....onda odlazim godinu dana u orlando (lepi dresovi) godinu dana, potom sam u dalasu dve godine....onda idem u sarlot (da ne bude sve do jaja timovi, a i lep je grad prilicno) tu budem godinu dana i idem u cikago na tri godine. Trejduju me u portland gde se zadzim 2 godine, potom sezona u Golden stejtu i zavrsavam karijeru u bostonu

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL NA DALASA STAVLJAMO OKUCNICU

Које лудило.

Čelična su to muda. http://s3.amazonaws.com/br-cdn/temp_images/2014/04/26/2014-04-2616_16_23.gif
Ko je igrao Parkera na kladži više od 19.5 poena se do jaja smorio.
Ubacio je 17 u prvom poluvremenu i posle još samo 2.

Ćarobnjaci jebu ne vade

http://thehoopdoctors.com/online2/2014/04/watch-lebron-james-stares-down-michael-jordan-before-on-fast-break-dunk/
Majmunčino jedna iz rupetine u Akronu, našao si za shodno da kao nešto pogledom prozivaš za tebe nedostižnu leteću visost. Ti pavijanu što ti smeta majčica i cvilkiš da te neko udario po toj balavoj labrnji smrdljiva čamugo.
Na Vejdovim leđima si uz'o 2 prstenčića i sad si neki mamojebac latentna vaginalna kanalčino. Hejtov'o sam te inače, a sada te prezirem fukso pederska!!! Jebo te Ohajo pacove mali, a svi koji te porede sa Majklom su retardi, i blamiraju sebe svojim neznanjem. Ne možeš ti glodare Džordana ni da vidiš od sjaja njegovog prstenja kostoboljo proćelava... Čega si ti kralj neuspeli pobačaju????!

jel ima veceras tekme i jel ima prenosa

Hahahahah kako se brukaju ovi precenjeni paćenici iz Indijane.

Недовић одиграо секунд да направи фаул.... ТАКОЕ НЕМАЊА, ТАКО СЕ ЈЕБЕ НБА ЛИГА....
Какав сумрак фаворита.... Оклахома у минусу 2-3, Пејсерси од јебене Атланте и то без Хорфорда губе 2-3....

ĆAO PRECENJENI PAJSERI ĆAOO BREEEE

au koji flop Iguadale hahah, dobiće valjda Klipersi u sedmoj, i Atlanta ajde Jastrebovi

Ne kenjaj bandi, pored svih klipersa ti si našo reć igiju da flopuje.

Ako se desi da Dalas prodje sutra, osvajaju

šta ima da kenjam, jasno je k'o dan, floping za medalju svako ko ima oči vidi to

nema šanse da osvoji Dalas :D

očajna odbrana Hjustona sinoć. prvo u 4/4 nula odbrana reketa, i onda na samom kraju se ide preko bloka i kasni igrač, a do tada preuzimanja i iza bloka napamet haha au košarko

Najslicniji tim imaju onom iz 2011, tako da AKO prodju San Antonio, nailaze na Portland kojima je startna petorka vrh, al je zato klupa kurac, dok je tu Dalas najjaci, pokriven sa po dva igraca na svakoj poziciji...Oklahomu su dobijali, Kliperse su dobijali vec ove sezone tako da ce ih istresti iz gaca pogotovo OKC ako se susretnu..na Istoku ce valjda proci Indiana, mada nije garantovano nista, mozda ih ovi kecnu nocas, ali kako god, ko god da prodje WSH ih gaziti. Voleo bih da prodje Bruklin, i mislim da ce proci sutra Toronto u gostima nesto na foru prve utakmice u seriji, opet imaju vise ovakvih utakmica i Pirs i Wiliams i JJ (vrv ce biti i dobra kvota lol) proslu koju su izgubili u Torontu su im uvalil 40 u zadnjoj cetvrtini. Onda idu na Majami, koji su cele sezone jebali propisno i u gostima i kuci...i uopste im ne lezi Bruklin, i tu je svasta moguce. Navijam za Dalas i Bruklin i ulazem nesto novca lol...jbg

Kakva plejof serija majko moja... Noćas najuzbudljivija noć sezone će biti