Prijava

odavno PO nije bio bolji...

Klipersi- Dalas 3:1 u sezoni... i to su izgubili onu pred kraj regularnog dela tad Dalas jurio plej of a Klipersima nije bio bitan meč. OKC će proći bez Rendolfa, jer ih je sjebala Liga eto im neka prođu, jebao ih Durent kad im je neophodan u drugoj rundi pa mora da ode... I ja ću zategnem pare na Bruklin verovatno :D

i da, Rendolf je suspendovan a Džordž nije naravno

Klipersi ispadaju, karace ih gsw, pazte što sam reko... Elem VOŠINGTON OSVAJA , imaju jeben tim, na svakoj poziciji su solidni

pobeđuju Bre Brodići zajebi Splash Bros, CP3 clutch

Jeste ali je i SA imao 4-0 protiv Dalasa ove sezone :) gledao sam te tekme i ako su onu preko 240 igrali bez Pola, sve je to bio neki egal, a racunam da su Klipersi opet zeljniji sezone nego Dalas...mada nista ne mora da znaci...Voleo bih OKC da ispadne jer su cele sezone prdeli oko Duranta kako prebacuje 50+ a onda da nisu suspendovali Rendolfa mozda ne bi ni prosli prvi krug, a i verujem da hoce s kim god se susretnu posle Memfisa...mozda treba staviti ove kvote u sistem , ATL i GS...neko ce od favorita izduvati nocas, to je sigurno...

Atlanta glupo ispustila prošlli meč... ajmo sad da se ispravi to! Bilo bi kul i bez Indijane i Oklahome ali videćemo, još nezahvalna govna pljuvali Durenta

stvarno su ocajni ovi oklahomci, coek kida cijele sezone i oni zbog vestbruka pucaju stalno

Kendrik Perkins<Djordje gagic

Večeras prenos na SK sedmog meča Sparsa i Mevsa, kakav praznik košarke

Elem VOŠINGTON OSVAJA , imaju jeben tim, na svakoj poziciji su solidni

ај не сери

Ajmo Bruklin, Ajmo Dalas, Ajmo Bruklin, Ajmo Dalas!

riho, ajd odlepršaj kad n'umeš

не причај глупости

ne pričaj ništa, gluposti se kod tebe podrazumijevaju

НИКАД НИСАМ ОВОЛИКО НЕЗНАО ЗА КОГА ДА НАВИЈАМ

ne pričaj ništa, gluposti se kod tebe podrazumijevaju

доброе волино подцетињска. рекох ти да си глуп, помири се и настави са мирним бистовањем.

AJMO MEMFIS DO POBEDE!!! GRIZLI CHAMPIONS!

Живо ме занима шта ће бити између Атланте и Индијане. Ако их је јебао Тиг, Вол има да их шури, а и Нене и Гортат су животиње. Мада, ако се Индијана неким чудом сабере, пада Вашингтон комотно.

zaboravljas na arizu, bila koji su jebeni doktori...

TAKO JE VAŠINGTONE, TO VOLE IGRAČINO