Prijava

Dub neka cima tog jarana za žuraju u Ugljeviku, nije za njega NBA, Gvozden Bog reko.

azza brate nemoj tu ko picka neka da trazis saveznike po forumu to kao obracanje burazersko psetu i generalno obracanje neodredjenoj mnozini sajta, lepo ti je pseto zaobisao pokusaj zdruzivanja koji su mu nabacio samo sto moram da ga razocaram i da mu kazem da mi FMP tema nije neka svetinja koju cu izbegavati da kaljam

Osecam se jako razocarano

Ne bih ja otpisao Lejkerse u borbi za plejof zapada, ako se slože kockice, pre svega mislim šta će raditi Hibert, da li će nastaviti biti Kendrik Perkins umesto Kendrika Perkinsa, il će vratiti formu na pristojan nivo. Posle njega najvažnije šta će raditi Rendl i pogotovo Dianđelo Rasel, sudeći po klipovima koje sam gledao, strašan potencijal za jednog od top pasera lige

bostonu fali centar otkako je garnet otiso a necemo ga dobit jedino ako nekim slucajem rodjak odluci da dodje ovamo da jebe keve po istoku

elem istok :
1 Klivlend 2 cikago 3 Toronto 4 majami 5 milvoki 6 vosington 7 detroJit 8 boston

zapad 1 okc 2 sparsi 3 klipsi 4 gsw 5 hjuston 6 memfis 7 sakramento 8 juta

Šeko, gde su ti Pelikansi?!

Alo sine šta bulazniš ti više, normalnim ljudima uvek normalno odgovaram. Treba mi saveznik sa sajta na kom ne poznajem nikoga da se borim protiv debila kojeg takođe ne poznajem. Koliko daleko možeš ići u svojim procenama, Frojde. Da si i ti bio normalan, ne bi bilo problema, ovako ako hoćeš da se mažemo govnima non stop samo izvoli, smorićemo sve oko sebe, ali ako ti je zadovoljstvo ajde. Da su te na vreme mazali možda danas ne bi izrastao u takvog isfrustriranog degenerika kakav očigledno jesi, pa non stop neprozvan potežeš ljude i sastavljaš teorije zavere.

Bostonu verujem da će Salindžer igrati centra, čitam celo leto kako trenira kao blesav i tuče samo jedan kaiš slanine dnevno. Ako je i pola od toga istina, mogao bi on biti solidno rešenje tu. I ovako je liga sve pokretljivija i niža na toj poziciji.

Боби осваја.

Nisam čitao šta ste sve pisali, a i ne pratim toliko NBA, samo se nadam da će ovi naši imati veću ulogu na terenu. Jbg, ne služi kurcu da su u NBA a da igraju za razvojne ekipe (poput Nedovića).

A čini mi se da će imati. Viđećemo. Kad počinje regularni deo, kraj okt/početak nov? Sad je preseason kolko se razumem.

мене занима како су оне зимске чикаго капе са логоом дошле и толико биле присутне код нас

Pop Đujić slao iz Čikaga.

Isto kao i Ronaldinjo bokserice, preko švercera.

Sezona počinje krajem meseca. Ovo sad je predsezona samo.

zadnjih par dana oktobra, ako nešto nije menjano

Isto kao i Ronaldinjo bokserice, preko švercera.

I Eurosport duskerice. Haha kakvi smo cigani.

ali eurosport gornji delovi su ful :)

Ko je ono imao prošle sezone tipa 8 koraka usitnio skroz, i dao koš, a sudije priznale? Ne mogu da se setim jbg.

Perkins je luuud lik