Prijava

Evo imate neka objasnjenja zasto je Vladei Difac prodao Kazinsa, jel sam rekao da tu ima detalja na koje nismo obracali paznju, procitajte, ima logike ovaj potez.

Onaj novinar sto prati kingse izjavio nesto tipa crni oblak je otisao iz sakramenta... Kaze niko nije hteo da igra sa kazinsom i niko ga nije gotivio sto uz najveci ugovor u ligi na koji je imao pravo kaze da ovaj trejd i nije TAKO los. Divac rece da je imao bolju ponudu pre 2 dana al vlasnik nije teo.

E da, neko je izjavio i(ne secam se ko imate u zurnalu danasnjem bas dosta o ovom trejdu) da ovo nije divcev trejd jer on kao ne bi to uradio nego vlasnikov. Jebem li ga sada mozemo samo da nagadjamo ali svakako je kazins uz dzordana i dejvisa najodvratnija njuska lige. Sad mogu onako bas bez blama da mrzim nju orleans dosta

Па јесте тачно то за Бугија, чак су Кингси и тренере мењали због њега, ал' ђока - толики утицај може Леброн да има јер је Кавсе од екипе са ''лутријским пиковима'' направио финалисте и шампионе.... Није проблем трејд Казинса, већ је проблем што су могли далеко више да добију (без обзира да ли је одлука била Дивчева или Вивекова, Дивац и Катанела су ти који преговарају).... Минесота је нпр. за Лава добила Вигинса, Бенета (док је још могао испасти макар пристојан играч) и Тадејаса Јанга....

Па јесте тачно то за Бугија, чак су Кингси и тренере мењали због њега, ал' ђока - толики утицај може Леброн да има јер је Кавсе од екипе са ''лутријским пиковима'' направио финалисте и шампионе.... Није проблем трејд Казинса, већ је проблем што су могли далеко више да добију (без обзира да ли је одлука била Дивчева или Вивекова, Дивац и Катанела су ти који преговарају).... Минесота је нпр. за Лава добила Вигинса, Бенета (док је још могао испасти макар пристојан играч) и Тадејаса Јанга....

Brt kazu da ga niko ziv nije hteo da su ga bukvalno nudili. A divac je licno rekao da su mogli bolje proci ali da nije do njega. To je to

Pseto, nemoj da zezaš, dosta timova je htelo Kazinsa. Sigurno je Divac sastavio gomilu boljih trejdova, ali ovaj vlasnik je bio protiv toga, nije hteo da ga trejduje, e tek kad je čuo da je Hild uključen, onda je pristao.

League executives are just as baffled as you are by the Kings’ decision to trade DeMarcus Cousins for not much of anything. “They gave Cousins away for a three-piece meal at Popeyes lol,” one source texted me Monday morning. Said another: “It’s just a disgrace.”

Moglo je da se čeka do sledećeg leta sa trejdom. Ako ne do tad, onda bar do 23. februara, tad je kraj prelaznog roka, ne verujem da je mogao manje od ovoga da dobije haha. Ovaj trejd je verovatno najviše zasluga toga što se Divac i vlasnik nisu slagali, pa se Divac plašio, ako odbije ovaj trejd sad, možda će da se predomisli kasnije.

Brt nisam ja divac, nemam pojma, samo kazem sta sam procitao na raznoraznim stranama

Crnjo u pravu skroz

OFFICIAL: Lakers GM Mitch Kupchak has been relieved of his duties and Jim Buss will no longer be EVP of Basketball Operations.

OFFICIAL: : Magic Johnson named Lakers President of Basketball Operations in front office restructuring.

Dobre ljude prati sreća, ti si prvi centar bobiškaaaa!

B92: Dramond odlazi, ostaje mesto za Bobija? http://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2017&mm=02&dd=21&nav_id=1232903

ala će da pršti, ima i Brendon Najt i Bruk Lopez da odu negde... A mislim da se to sprdaju Krauder i Dramond, čim su izmenili sve to po tviteru, Vojnarovski bi objavio da je ozbiljna priča

Сад ако Голден Стејт случајно испадне у првој рунди од Пеликана, можда се и Дурент придружи Казинсу и Дејвису.

Lu Vilijams u Hjustonu za Korija Bruera i pika sa prve runde drafta.

Za Lejkerse dobro, a i za Hjuston je. Odgovara D'Antoniju takav igrač, a Korija ne koristi toliko, dok je pre njega Kori imao bitniju ulogu. Al' zabole brkatog za odbranu haha

hahahhahaha bratina, vreme je za nove pobede, prvi potez mu je dobar

Covek ocigledno poznaje materiju. Prvog dana na poslu ce sugerisati treneru da dosta rotira, cuo sam iz pouzdanih izvora.