Prijava

Lepota jedna... Kad Bjelica ne vidi loptu u mladom neiskusnom ballhog timu sta ce on jadan tamo

Divac resio da skroz upropasti kingse. Pa gde ce bogdan sa onim metiljavim rucicama u nba.

Divac natrpao baš dosta bekova, moraće mnogo da se rotira

Sinoc Dario Cetnik imao opet solidno vece, padne mi na pamet da vidim da li hrvati svrsavaju na njega kao nasi na jokaru. Manje moram priznati, nema onih tekstova "OVDE je naš maestralni NIKOLA jeo svoje omiljene kiflice, i NECETE VEROVATI sta ga ceka kad opet dodje u SOMBOR"...

Ali primetio sam da i njihovu opoziciju finansira Soros!

A jesi video tekst gde objašnjavaju kako je Šarić bolji od Jokića

Nisam, daj

Nisam istrazivao (tilmolizirao) usao na dva jedina sajta za koja znam hrvatska vidim nista bombasticno vesti u coskovima i umilne

Mora da je solidna analiza

objašnjavaju kako je Šarić bolji od Jokića

Srecom postoje Hrvati pa Srbi nisu najjadniji narod na svetu.

Ja znam za onaj kad su objasnjavali da ne moze Teo da bude najbolji evropski igrac kad je BBcro u NBA pa je automatski tri konopljanke ispred neNBA igraca tako da je smesno i pomisliti da on nije dibeste.

AAAAAAAAAAAAAAA prejak tekst

Stavio sam u bukmark do sudara titana na bilo kojoj razini

Haahh trpa shaq mekgija godinama al odjednom nastalo sranje brani ga durent brani ga dzejlen rouz reko sta su sad nasli i tek sad vidim haha

https://youtu.be/LlTgoS_WnGE

Neka vest o Šariću i koment ispod HAHAHHAAH

Ima usta ko ribi kad udica otkine usta

Gde ti tu vidis Andjusa

BREAKING: Andrew Bogut will join the Cleveland Cavaliers once he receives his buyout from the Sixers, according to Tim MacMahon.

Bogut was traded to Dallas from Golden State to make cap space for Kevin Durant. He will join former teammate Deron Williams in Cleveland

jao još ima i taktike da im otkrije... LONG LIVE THE KING

Hahahaha jedva cekam prskanje voriorsa