Prijava

I Set Kari tamo, nijesam znao.

Lik deluje kao da je uvek tužan baj d vej

Ojebo mali Jovićza Majami vidim.

Ala pljuju jokica sto nije dosao na sahranu Miloju a Ker jeste, nisam to ni ispratio

očekivano ponašanje konjušarske botine

Zeleo je ali nije mogao, snimao je novu reklamu za kladionicu

Панонски говнар v2

nažalost mi djeluje da će se mrtvi golden stejt ipak kvalifikovati za plej in, srdačno im želim da im dončić sipa 68 poena

I ja sam navijao da ne udju mamu im

Što je najgore, imaš ekipe ko španci u košarci koji su 187% ogavni.

Voriorsi su možda na 89%, ok skroz. Al ih ne volim a ne znam zašto.

ne mož tim koji ima orangutana disača na usta u rosteru da bude ispod 200% ogavan

Jos I Lebrona teli da trejduju haha

И Сиксерси су хтели исто....

Milvoki od kad došo Glen Rivers za trenera skor 3-7 LOL

Тешко га је бранити као доброг тренера после таквог старта, видео коментар негде - већ су у Доковој плејоф форми....

Faulovi na All star mečevima:

1993 - 62

2003 - 37

2013 - 24

2023 - 7

2024 - 3

168 trica šutnuli pa druuuže

Lilard sam bacio 23 pa ne li te je sramota stipso

https://pbs.twimg.com/media/F-_8rsTXMAElzK4.jpg

takmičenje u tricama > olstar utakmica (koja postala takmičenje u tricama)
ako oću da gledam ispucavanje pustim lepo takmičenje tu je bar uobličeno i ima nekih pravila

autor 627: пропо спорт

Al' Šmokljo, šta treba da rade na All star meču? Mislim, 'ajde da imaju neki All star pehar, pa kao za ovaj smešni kup što su izmislili da imaju da se bore. U vreme Džordana bilo je ozbiljnih sukoba izmedju igrača i All star je posmatran kao direktan duel s nekim ko ti ide na živce. Sad je poenta da se ljudi ne povrede i da se zabave.
Za razliku od onog NFL Probola, ovaj basket All star i te kako ima smisla. Probol su ubacili u nedelju pred finale (Superbol) i svi na terenu su u fazonu: ma kakvi crni startovi i ozbiljno trčanje?? Ove godine su se pojavil bez opreme.. valjda su skapirali da je cela odbrana besmislena, pa umesto startova samo pipnu protivnika (kao šuge da igraju).
A kod basketa, čak i da se ne igraju odbrane (kao što se sad nisu igrale) opet može da se vidi neki dobar potez, akcija, štagod.
E sad, da li je to ono što ljudi hoće da vide je druga stvar. Možda treba da uvedu onaj box-šah za učesnike All stara, pa da bude zanimljivije? :)

ne kapiram ljude koji brane odsustvo odbrane na all star i u ligi generalno. to su mi oni likovi koji će da nađu izgovor za sve što se dešava u svijetu verovatno eto da bi njima u glavi bilo lakše. pa šta ako je hrana 5x skuplja babi su digli penziju na isto mi se hvata he he :) je l vam zanimljivo da gledate kako se neko zajebava na terenu i šutira s pola? izađite na basket pička vam materina, to nije košarka