Prijava

Minesota najbolju odbranu ima u lizi, Gober vrv defanzivac godine ponovo. Ket dobar, Naz Rid odličan, Entmen odličan, Alegzander Voker odličan, Mekdenijels i Koneli odlični, Sloumo dosta dobar. Jaki bre ko zemlja, svi krupni, brzi, sjajni u tranziciji, dobro šutiraju...Mogu da uzmu Zapad komotno, možda čak i prsten.

popušiće ga zapamtite ovaj post. osvaja pobednik meča klipers denver.

Klipersi ispadaju već u prvoj od Dalasa, mark my words.

Gazi konjusar s pola gasa

Ili jos bolje s pola kasa

au bate sta rade ove ubazde

https://twitter.com/i/status/1782766678469648856

došli u zemlju koja ih hrani i koja im je primila i zaposlila brata i onda tuku i vrijeđaju amerikance, seljačine nepismene što ne odu skupa sa bratom u rusiju

to mi je najjači argument što ne odeš u rusiju, bajo sutra da mi neko ponudi posao u rusiji otišao bih

Meni je najjači detalj oko ovih Jokićevih buraz bicmana ono kad je Joka prostro s ledja onog crnca, pa njegov brat nešto kao počeo da preti, a onda se ovi bicmani javili kako će da dolete tamo i da se obračunaju s njim...
Pa majke im ga nenormalne, ne znam da l' su ludja ova braća koja bukvalno ne jebu 2% celu Ameriku, ili ovi crnci koji bukvalno mogu sa četrvrt nekog njujorškog geta da ih pokopaju i da ih nikad više ne nadju, ili su mi ludji panduri koji sve te pretnje posmatraju onako sa strane i kuliraju...
Mislim da ih Ameri namerno puštaju da prave sranja da bi ih iskoristili da pritisnu Jokića kad im bude zatrebalo. Ipak je on prebeo da bi bio tamo bolji (statistički) od Džordana.

Kako se beše zvao onaj lik što nas ganjala Hilari Klingon zbog njega, da mora da platimo odšetu od 1.mil.$ što smo ga pustili da utekne posle neke tuče?

Je l' potpisao Jokić podršku za lokalne izbore?

Bazda da povede ove dve ubazde u pariz jel jasno

Kako se beše zvao onaj lik što nas ganjala Hilari Klingon zbog njega, da mora da platimo odšetu od 1.mil.$ što smo ga pustili da utekne posle neke tuče?

M E L A D I N
E
L
A
D
I
N

Mislim da ih Ameri namerno puštaju da prave sranja da bi ih iskoristili da pritisnu Jokića kad im bude zatrebalo. Ipak je on prebeo da bi bio tamo bolji (statistički) od Džordana.

Mnogo on veliku lovu pravi gradu Denveru i matičnoj korporaciji da bi bilo koga hapsili.

I uz malo guglanja, izgleda da je lik bio pijan i počeo da vređa Jokarinu ženu i dete. Pa su stričevi malo objasnili majmunu da to nije lepo. Balkan style.

eto ti, a ovi nasi drugosrbi sve vreme filmuju kako su braca ubazdic neki buzdovani i vidi ti bajo ko nas predstavlja u svetu. U neku ruku treba da su nam na ponos sto mlate glupe amere u nase ime!!!!!

Jokici postaju odvratni skoro kao Djokovici

Ovo sam isto pročitao da je čovek bacao nekakav hejt tu na familiju pa su ovi reagovali. Ne čudi me pošto nisu mogli da nađu ko je u pitanju, da je iz čista mira već bi nosio kragnu i plakao u nekakvom podkastu.

M E E L A D I N
E E
L
A
D
I
N

Taj je, hvala Caro

ma srpska javnost je nenormalna, vređaju ti ženu i dete ti im se pokočiš odma si seljačina i sirovina. ne pokočiš se nego im kažeš momci to nije lepo hajmo svi lepo da se igramo odma si pizdica i jelena đoković. šta god uradiš ne valja