Prijava

Namerno zakazujete okupljanje u sred radne nedelje samo da vam niko ne bane...eeee, pa biću i ja na godišnjem jednom.

uzmi slobodan dan.reci sefu: gavra rek'o!

Hehehe, a koji? Sredu ili četvrtak? A možda i petak...

petak ti je ionako slobodan :)

Ovaj da, ali oni se sastaju sledeće nedelje plavušo :)

pa cetvrtak.u sredu posle posla krenes,za dva sata si ovde,proveselimo se,prenocis i u cetvrtak lepo kuci.ko gospodin covek

A neee, ja u goste dolazim isključivo na dva dana.

bruce,deder,kad si vec tu,turi u naziv teme i ''Gosti dobrodosli'' ili tako nesto.

nista,onda ostani do petka kad vec ne radis.a mosh i duze...

Hvala ljubEzni čoveče, evo prvom prilikom kada se budete okupljali u neku subotu :)

Pa to ti je dva dana, sreda i četvrtak. :D
Opet došla Natnat da nam izbaksuzira okupljanje. :D
Važi Gavro, isprozivaću i ove ostale.

I da, Nato, mi nemamo vezu u mod timu, banovaće nas ako otvorimo još jednu temu. :D

ti onda ostani do nedelje,pa da se okupimo opet u subotu.eto,taman,sreda okupljanje,cetvrtak smrkas,petak kafana,subota okupljanje.
A ne mosh opet dizbaksuzira,sad nemam sta da slupam,lololo

Ništa ja nisam baksuzirala, čak sam vam poželela da ozdravite onomad, a javila sam se tek kad ste rekli da ste kilavi za okupljanje :-P
A stvarno , otvorite novu temu...i mi tako. Ko će da kopa po starim postovima?

koji ce nam jos jedna?ovo nam je vise nego dovoljno.a i da znate gde mosh da ndjete slike da vidite kako se to radi,a ne ko vi.

Gavro, brate, oni izbacili četres slika. :D
Šalim se Nato, al lakše ovako, ipak ćemo da se okupljamo češće kad se prolepša vreme, a nema nas nešto mnogo da za svako okupljanje otvaramo temu.

znam da jesu,video sam,svi bre nesto metiljavi,sam' sedu i nista ne radu. A mi cemo lepo da penjemo zemskije na sto a muzika ispod stola.da se zna red.

Ovaj da, ali oni se sastaju sledeće nedelje plavušo :)

Ovo je daleko najbolje spuštanje koje mi je upućeno otkad sam na sajtu :)

Da se ja pitam promenio bi datum okupljanja da bi Nata mogla doći - onda bi imali vezu za otvaranje nove teme :)

Brus, pazi, s obzirom na broj autora iz Kg-a, imamo više predstavnika u mod timu od Bg-a, NS-a, a o Nišu i da ne pričam, al džaba, nikakve protekcije nemamo. Jedino što vidimo od toga što je skoro 20% moderatora odavde je da jedan naš izađe na naslovnu u mesec dana. :D
A čak ni oni neće da dođu na okupljanje. Izdali ste rodnu grudu, sram vas bilo!!'1