Prijava

On uveliko spava, sutra štampa majice. :D
Nina, potrčala si i pala lolo.

Ma, mene sramota... Tri dana neću se logujem...

пази, ако си добра риба боли те курац.
ако ниси добра риба опет те боли курац пошто ионако нико неће хтети да блеји са тобом...

пази, ако си добра риба боли те курац.
ако ниси добра риба опет те боли курац пошто ионако нико неће хтети да блеји са тобом...

lolololo

sta bilo na jezeru, pricajte? ste pravili bahanalije po oranici hehehe nina objasnila! pa dobro ti je sta zezas, vec si se oporavila :)

Nina umal nije utekla u vodu. Jedva smo je zadržali, mada je pokušala da pliva i po suvom. Sledeći put samo će organizacija da udostoji Gavrentija jednim ležajem kod Žitoprodukta da mož čovek da nas poštuje maksimalno a ne da bega ko pička kad je najlepše.

Ma, mene sramota... Tri dana neću se logujem...

Čobane. vrati se, ovce tvoje, ne mogu bez tebe. Pa onda kaže Angie, ooooo Angie, pa ga prešaltaš Welcome to the Hotel California... I onda kada si se 100% razvalila bilo je Mile voli disko, disko, a ja kolo šumadijsko, i Preskočiću tarabu i jarak.lololololo

kakvo je ovo prozivanje seme vam djavolsko?!...:D...a oprostite matorom coveku,nije vise ono sto je bio.

kakvo je ovo prozivanje seme vam djavolsko?!...:D...a oprostite matorom coveku,nije vise ono sto je bio.

Oče, ja sam dobro. Nemam kredita da odgovorim na poruku. Jbg, ti si bio jedini koji je poznavao ribe oko nas, a uteko si prvi, ne valja to..

I, kako bilo na okupljanju? Ko je sve došo?

I, kako bilo na okupljanju? Ko je sve došo?

Ahahahahhahahhahahahahhahhahahahaha

Je li Gavrentije stvarno pop? Je l' dosao u blindiranoj mecki u mantiji?

Jeste, krstio se celo veče.

Meni krivo što se nisam bućnula u jezero, makar da sperem rane ebomeživot. A, bilo mi lepo... Baš mi bilo leeeepo. :)

Je li Gavrentije stvarno pop? Je l' dosao u blindiranoj mecki u mantiji?

Kako nije, nosi naočare od 200e i fura bradu. Mora da bidne pop kako god ga okreneš.

Meni krivo što se nisam bućnula u jezero, makar da sperem rane ebomeživot. A, bilo mi lepo... Baš mi bilo leeeepo. :)

Ja i dalje mislim da si ipak htela da skočiš u jezero, ali je jezero bilo jedno 15 metara dalje. Takav sam utisak stekao gledajući te kako padaš :)

Esmo išli na burek il sam to sanjala? Ozbiljno pitam.

U jebemtiživot, čime li si se ti uradila?