Prijava

AHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAA LEGENDO JEBEM TI LEBAC AHAHAHAHAHAHA

Neće biti cigana, ni bosanaca, ni rađevaca, ni šiptara. Crnogorcima studiranje u Beogradu 5000 evra mesečno, kakav budžet kakvi bakrači.

Crnogorcima studiranje u Beogradu 5000 evra mesečno, kakav budžet kakvi bakrači

Ovo je glupo.

јесте глупо. десет 'иљада евра!

Ha , ha. To su ti fazoni.

моја држава, моји фазони!

устав би се састојао од мојих дефиниција!

Stvarno mi nije jasno zbog čega su Crnogorci počeli da vam smetaju? Šta kao , to nije njihova zemlja ?
I da ne bude spem , u mojoj zemlji ne bi bilo turskih serija.

Моја земља би се састоја из неколико братских народа, ал сви би имали другачију веру, онда би укључио штоперицу и чекао колико би времена требало да се појебу. Стављам иљаду евра на 73 дине! Марти МекФлај, супер про едишн!

Omogućio bih gej paradu u Novom Pazaru. Samo tamo. Svaki mesec.

и муфтија на челу колоне!

Lepo građeni ljudi mogli bi da se oblače kako im volja, ako im je ćef neka dolaze na posao i u kupaćim gaćama ili rimskoj togi. Ružni bi morali da nose spavaćicu kao pokojni Luis. Ko je lep a ko ružan mogla bi u svakom trenutku da izglasa komisija od deset nasumično odabranih prolaznika.

Casual everyday - fak jea

Crnogorci bi mi plaćali porez na hleb i ulje 90%, pa da vide oni kome nema vruće vode!

u mojoj državi crnogorci bi pili čašu žuči bez čaše meda, jer smiješane najlakše se piju

Lepe zene ne bi radile nista, ali bi zato morale da daju svim lepim i pametnim muskarcima zarad bolje genetike i picke materine.

...ne prodaju se kifle, ne tece saobracaj ni dim, u mojoj drzavi nema fukare jer ja sam GUZONJIN SIN KOJI IMA DRŽAVU, OPAAAAAAAAA!!!!111jedanjedandvadvadva

Vučica i slavica87 bi bile moderatori na vukajliji.

Prvi si prekrsio ovu zabranu napisavsi post latinicom. :)

Nisam, jer imam dokaz da poznajem i srpski jezik i ćirilicu :)

Забранио бих Костићу и Џимију да излазе из стана. Пустио бих им лавове у стан. Или црне мамбе. Да, дефинитивно мамбе. Пуно црних мамби.

Izbacio bih iz skola likovno, muzicko, tehnicko i gradjansko, izbacio bih polovinu casova srpskog i umesto svih tih casova ubacio rimsku istoriju, u srednjim skolama bih uveo alkoholnu teoriju i praksu (ovo opcionalno) cisto da se ne blamiraju ljudi da je smirnoff belo vino (iz licnog iskustva pricam), da se nauce recepti za par koktela...
Sto se fakulteta tice bilo bi stipendija za najprestiznije univerzitete, ali samo za najubedljivije studente (ne samo prosek vec i ponasanje, nacin govora, oblacenja...), a pare za to bi bile obezbedjenje zatvaranjem 90% drzavnih agencija.
O svojoj krsnoj slavi dalje 29 septembra zbog Pompeja i na datume velikih bitaka (3, 23 oktobar, 2 septembar, 9 avgust..) bi teklo vino umesto cesmovace.
Uveo bih gladijatorske igre u kojima bi ucestvovali dobrovoljci, osvedoceni kriminalci, siptari, ustase i divlje zveri (ta 3 sto navatamo samo).
Debelima bih udario porez na ishranu u iznosu od 200% vrednosti hrane.
Zabranio bih ljudima da nose kackete, sljastece i uske majice... pedere bih iskorenio metodom uvoznih crnaca.
Svako bi morao da zna barem 20 latinskih izreka, naravno na latinskom, a ako nece da placa porez na neobrazovanost koji bi iznosio 20% mesecnih primanja barem 50.
Zabranio bih svaku vrstu muzike sem house, narodne i klasicne, Ceca bi se pustala u svim prostorijama u vlasnistvu moje Republike.
Diskoteke bi radile do 6, u suprotnom bi placale kaznu u iznosu od 50% prometa.
Zabranio bih da se voze golfovi, da se jedu dinje, da se drze rotfrajeri po dvoristima...
Udario bih akcize na cigare od barem 300din po paklici.
Vrsio bih promene zakona i podzakonskih akata u kontinuitetu, a u zavisnosti od stanja na terenu.

da se jedu dinje

Sve, sve, al sto bre dinje zabranjujes ? :)