Prijava

Glavni odlično rečeno.

Фудбал на олимпијади је курац.

Sevastokrator_95
Mogli smo sve to lepo na mojoj temi, al' ajde. Nekako ne dozivljavam fudbal na Olimpijadi kao pravi fudbal, ne znam zasto. Nadam se da znate da pocinje sutra.

Fudbal na olimpijadi se ne može porediti sa košarkom, atletikom.

Sve sportske organizacije mogu prilagoditi svoje kalendare olimpijadi, samo kao FIFA ne može.

Фудбал је фудбал! Па ако тако гледамо онда не би требали ни ЈСЛ да гледамо а већина нас гледа :). Слушајте, ако мислите да све шибнемо под један кров онда нека закључају ово, ја рекох овде да дискутујемо о фудбалу јер да се не лажемо најјачи је спорт. Безвезе би било да пренатрпамо једну тему свим спортовима, отежало би дискусију јер много људи би дискотовало о много спортова... Понајвише и зато сам ово отворио. За људе који хоће да причају о фудбалу на ОИ.

Фудбал је фудбал! Па ако тако гледамо онда не би требали ни ЈСЛ да гледамо а већина нас гледа :).

I ja gledam JSL, ali meni je pedersko ponašanje FIFE po pitanju kalendara, i toga da U23 plus tri starija mogu da igraju, mnogo bi bolje bilo organizovati takmičenje sa seniorskim ekipama. Zato mi je fudbal malo glup na olimpijadi.

Ма фудбал је го курац у односу на кошарку. :Р Озбиљно, поготово на Олимпијади фудбал није интересантан, јер тимови не играју са најбољим играчима. Зато мислим да не заслужује тему. Више то заслужује кошарка, где екипе могу да играју у најјачем саставу, а и реално, сви ћемо навијати против Амера, па ће нам бити занимљивије. Маму им агресорску! :Д

Da konstantujemo, moja jedina sansa da ikad nastupim na Olimpijadi je fudbal (ili mozda Covece ne ljuti se, tu kidam). Neko je spomenuo JSL. Nije to isto, jer se Olimpijske igre dozivljavaju kao vrhunac sporta, necega sto se ceka cetiri godine. Jedino je SP u fudbalu po masivnosti dostojno OI. Poenta je u tome, da se na Olimpijskim igrama nadmecu sve zemlje u svim sportovima, boreci se za svoju zastavu, medalje, rekorde. A od fudbala, najpopularnijeg sporta, napravise sprdacinu. Vazda mi je bilo zanimljivije da gledam plivanje ili atletiku koje inace ne jebem ni 2% nego fudbal, a ne propustam Ligu sampiona, SP i EP, jake evropske i domacu ligu itd.

Ја причам о квалитету фудбала! Мислим реално боли ме курац и да је Финска осма лига ако гледам квалитетан фудбал! А већина тих клинаца игра срцем за своју земљу и то вреди да се гледа а и лепо је за гледати. Јес да нема асова светских али опет... Што да не?

E kurac cemo gledati, barem prvo kolo. Danas u 17h je prvo kolo za zene, a sutra za muskarce. A RTS ne prenosi. Picke. Je l' zna neko gde moze da se gleda na netu ili na tv?

Ja ne znam o čemu se na ovoj temi može pričati, ne vidim. Jebote, ti vettezr1, upoznat si sa situacijom da igraju većinom klinci i samo par igrača preko 23 godine u reprezentaciji. To nije najjači tim, koji bi trebao predstavljati neku državu, nelogično mi, zbog toga ne gledam taj fudbal na OI, kao i većina ovih mojih maloumnih drugara, jer, ako samo malo bacim pogled po ostalim sportovima na OI, zaboravim šta znači ofsajd jebote.

Ako ste zainteresovani i ako modovi nemaju nista protiv, ne bi bilo lose da otvorimo temu za svaki sport na Olimpijadi i da se tamo kace rezultati. Evo, posto se ovde govori o fudbalu:
25. jul
zenski fudbal- prvo kolo

Grupa E

Velika Britanija - Novi Zeland 1:0
Kamerun - Brazil 0:5

Grupa F

Japan - Kanada 2:1
Svedska - Juzna Afrika 4:1

Grupa G

SAD - Francuska 4:2
Kolumbija - Severna Koreja 0:2

Moja prognoza je da ce Brazilke i Amerikanke da se kolju za zlato. Navijam za Brazilke lolo.

Japan kara Španije ludake!

Фудбал на олимпијади не постоји, парада клинчадије коју ћемо гледати на СП у наредним годинама.

-Most-
Фудбал на олимпијади не постоји, парада клинчадије коју ћемо гледати на СП у наредним годинама.

Ovo.

Jebote, sad kad razmislim malo bolje, ne pamtim kad sam gledao fudbal na olimpijskim igrama, niti sam nešto bio zagrejan za to. Mislim, pratio sam nas kad su nas guzili argentina i obala slonovače, ali van toga ništa. Nekako mi nije to to.

guzili argentina i obala slonovače

Није то била олимпијада, то је Мундијал 2006. Оно кад нас уби Аргентина 6:0 и кад пукосмо од чамуга 3:2

Guzili su nas tad Argentinci, Obala Slonovace nije cini mi se. Mislim na OI 2004.

Играли смо у Бејџингу у групи са Аргентином, Обалом и Аустраијом.

Против Јапана за Шпанију играли Алба и Мата, најзвучнија имена колико сам успио да пропратим за 1 мин гледања.
Бразил узима ово.