Prijava

Najgore odglumljena filmska smrt svih vremena ili samo u 21. veku?

Не, не... друштвени паразит.

Zašto nam jednostavno ne prepričaš cio film?

burzuj, gleda filmove u bioskopu. :)

Bioskop je sranje. Ja bio i uvjerio se.

ja sam isto bio jednom, i onako, nije lose, sto znam... veliko ono platno, dje god pogledam - tamo film.

Jes, samo što ga ne moš baš obuhvatit cijelim poljem vida, pa još kad ima titlove ništa ne vidiš osim njih (ako ih čitaš). Onda, sedišta su vrlo neudobna. Baš baš neudobna i uska. Bila su mi neudobna sa 15 i sad sa 24 godine. Onda, ako pođeš u vece sasvim sigurno ćeš propuštit rasplet jer si se do zapleta napio i naio ka krme. na kraj dolazi ljudski faktor, svetleći telefoni, seljačko jedenje hrane na glas, ljudi koji se smiju na bilo koju foru, uopšte oni što reaguju zvučno na njima upečatljive scene.

nek onda ostane tema pa kad odgledate preko torrenta ili kako god, uveren sam da ce vas scena podsetiti ove teme pa cete doci da prokomentarisete

mesja, sacekaj nedelju dana ili tako nesto od premijere, pa idi gledaj film, i bice bolje, bar meni bude. a za uska sjedista ne znam da li u ster moze da se podize ona rucka izmedju sjedista, pa koristis dva. meni je ljepse u bioskop, iskreno. sto se tice vecea, tempiraj vrijeme :)

* podsetiti na ovu temu

Da, najgore odglumljena...

Hahahahahaha, ali onaj momenat kad baci glavu i umre, HAHAHAHAHAHAHAHAHA, k'o u Monti Pajtonu, bog te očinji jeb'o!!!

Brate, ja bih te zbog ove teme banovao na jedno dva mjeseca. Ako već praviš spojlere, onda probaj da to bude diskretnije. Film je još u bioskopima a ti pišeš ovakve stvari. Čist kretenizam.

Brate, ja bih te zbog ove teme banovao na jedno dva mjeseca. Ako već praviš spojlere, onda probaj da to bude diskretnije. Film je još u bioskopima a ti pišeš ovakve stvari. Čist kretenizam.

Dub, svako ko iole zna nešto o Betmanu znaće ko je Miranda Tate, a i ovo je inače veoma politički korektan i društveno odgovoran sajt! :)