Prijava

Ја нисам познавалац и пратилац фудбала, па немам велико право да серем овде. Али могу рећи да је мени најгоре да та два наша клуба зову "домаћим клубовима", а у сваком половину играча чине црнци и странци. Оно, јесте то домаћи клуб, али кад погледаш играче, запиташ се да ли ти иза леђа седи неки лав или жирафа.

Па требало би, али колико контам само три требине док главна западна остаје таква каква је док не скупе паре и за њу. Најбоље да нам то каже неко из Ниша ко је скоро прошао крај стадиона.

javicu za par nedelja kad budem bio u Nisu.

Nadam se da cu naredne godine da odgledam neku utakmicu na novom stadionu.
(Na jugu, naravno, ko kad sam u srednjoj skoli za dzabe ulazio) :)

Kaiser Chiefs, mada bolje sviraju no što igraju fubal.

Nadam se da cu naredne godine da odgledam neku utakmicu na novom stadionu.
(Na jugu, naravno, ko kad sam u srednjoj skoli za dzabe ulazio) :)

И ја сам то одлучио кад сам видео да су заправо кренули да га граде, мора се оверити најновији стадион. х)
Па ћу издвојити време кад буде нека добра текма.

ШУМАДИЈА 1903!
Јесте л' чули, инвалиди са вождовца, 1903.-е!
Јеб'о раднички, шумадија је прави крагујевачки клуб!

И ја сам то одлучио кад сам видео да су заправо кренули да га граде, мора се оверити најновији стадион. х)

Ma, da sam u Nisu, iso bi i sad skoro na svaku utakmicu. Jos prva liga, a odavno nismo imali iole bolji tim za to.
Realno, bolji nacin da provedes popodne od blejanja za kompjuterom... Lepo dodjes da gledas fudbal i normalno navijanje, a ne kretene/nazovi huligane.

ШУМАДИЈА 1903!
Јесте л' чули, инвалиди са вождовца, 1903.-е!
Јеб'о раднички, шумадија је прави крагујевачки клуб!

Лол, ови су измислили фудбал.

Realno, bolji nacin da provedes popodne od blejanja za kompjuterom... Lepo dodjes da gledas fudbal i normalno navijanje, a ne kretene/nazovi huligane.

Наравно, зато се надам да ће Вождовац под притиском инвестиција да оде у прву лигу, кад ми је већ стадион у крају.

http://www.youtube.com/watch?v=i8IumMUQ81w

И КАДА ПРОЂУ ГОДИНЕЕЕЕЕ И КАДА КОСТИ ОСТАРЕЕЕЕ, ЉУБАВИ МНОГЕ ПРОЋИ ЋЕЕЕЕ, РЕАЛ У СРЦУ ОСТАЋЕЕЕЕ !

Jos prva liga, a odavno nismo imali iole bolji tim za to.

Celte, Radnički je upao u Superligu sad :)

EDIT : Ovo na klipu su Meraklije inače.

Наравно, зато се надам да ће Вождовац под притиском инвестиција да оде у прву лигу, кад ми је већ стадион у крају.

aaaa, ti nisi iz nisa :)

Celte, Radnički je upao u Superligu sad :)

ma znam... onu prvu od koje nema prvija. 100x su im imena menjali, super, jelen, premijer, rajfajzen stagaznam

aaaa, ti nisi iz nisa :)

Па нисам! хД
Реци им само кад их видиш да оладе са овим:
http://www.youtube.com/watch?v=qfNUTscc5cc
Мада јесте кечи. лоололо

hehe :)

nekako nezamislivo da neko iz Beograda navija za Radnicki :)

Па шта знам заволех и Ниш и Раднички некако ненадано. лоло
А Раднички посебно због традиције.

Како се зову навијачи из горњег дијела РС, били су комплет цигани прије, а сад навијају за неки клуб. Зна ли ко можда ?

Иначе Мераклије су стока. Ја мислим да је од њих и кренула прича о локал патриотизму и та срања.
Н'86 - Ниш Звезду воли, а то вас много боли.

Е? Навијачи стока? Ма 'де... лоло
И шта фали локал патриотизму? Он је скроз логична појава.

РАКИЈА ЈЕ ЈАКУЗА, ЈАКУЗА ЈЕ НАЈЈАЧА!!! :Д
http://www.youtube.com/watch?v=5QG-UKfqswQ

Н'86 - Ниш Звезду воли, а то вас много боли.

Тај неки радуљица. Цигана има највише у Нишу, свако к'о тврди супротно је искомлекирана будела која не жели да прихвати реалност. Ипак, Мераклије нису баш толико лоша навијачка група, одани су, привржени клубу, само их мало бројност јебе. Да их има бар још толико били би на самом врху навијачке сцене у Србији, овако њааах.