Prijava

Да их има бар још толико били би на самом врху навијачке сцене у Србији, овако њааах.

Раднички има доста симпатизера по Србији. Кад би направили неки јачи резултат удвостручио би се и број навијача а и симпатизера, а онда би са неким добрим маркетингом могло нешто и да се заради.

Тај неки радуљица. Цигана има највише у Нишу, свако к'о тврди супротно је искомлекирана будела која не жели да прихвати реалност. Ипак, Мераклије нису баш толико лоша навијачка група, одани су, привржени клубу, само их мало бројност јебе. Да их има бар још толико били би на самом врху навијачке сцене у Србији, овако њааах.

Па сад ће им се повећати бројност, исто као и са Крагујевачким Ђаволима, а добра су група, први су покушали да се одвоје од Звезде и Партизана и имају неку своју причу.
ЕДИТ:
Ладно обрадили Распућина од Бони М
http://www.youtube.com/watch?v=irkvA6Cbqi8&feature=related На 8:03

PA KAŽEEE

OPET NISAM OTIŠO SA ŽENOM NA PIJACU
A DETE SAM POVEO NA TRIBINU SINDJINU
TAMO SU MI ORLOVI ČEPOVI KO PIJANI
JEDNO ISTO PEVAJU I OPET OPET OPET ...

OPET NISAM OTIŠO SA ŽENOM NA PIJACU
A DETE SAM POVEO NA TRIBINU SINDJINU
TAMO SU MI ORLOVI ČEPOVI KO PIJANI
JEDNO ISTO PEVAJU I OPET OPET OPET ...

OPET NISAM OTIŠO SA ŽENOM NA PIJACU
A DETE SAM POVEO NA TRIBINU SINDJINU
TAMO SU MI ORLOVI ČEPOVI KO PIJANI
JEDNO ISTO PEVAJU I OPET OPET OPET ...

OPET NISAM OTIŠO SA ŽENOM NA PIJACU
A DETE SAM POVEO NA TRIBINU SINDJINU
TAMO SU MI ORLOVI ČEPOVI KO PIJANI
JEDNO ISTO PEVAJU I OPET OPET OPET ...

OPET NISAM OTIŠO SA ŽENOM NA PIJACU
A DETE SAM POVEO NA TRIBINU SINDJINU
TAMO SU MI ORLOVI ČEPOVI KO PIJANI
JEDNO ISTO PEVAJU I OPET OPET OPET ...

OPET NISAM OTIŠO SA ŽENOM NA PIJACU
A DETE SAM POVEO NA TRIBINU SINDJINU
TAMO SU MI ORLOVI ČEPOVI KO PIJANI
JEDNO ISTO PEVAJU I OPET OPET OPET ...

OPET NISAM OTIŠO SA ŽENOM NA PIJACU
A DETE SAM POVEO NA TRIBINU SINDJINU
TAMO SU MI ORLOVI ČEPOVI KO PIJANI
JEDNO ISTO PEVAJU I OPET OPET OPET ...

МА ДУВАЈТЕ ГА.
ЦЕО ДАААААААН ДРОГИРАН
ПИЈЕМ ПИВО ИСПРЕД РАФЕ САСВИМ САМ
ТО САМ ЈАААА ХУЛИГАН
ВОЖДОВЦУ САМ ЈА ОДАН!
Их, како бих обновио ја ове инвалиде, по иљаду људи би ми било на трибини. Група која је смела да се лема са 30 пута бројнијим Циганима или Гробарима да је угасе неки Номади Кумодражје. Јебени клинци без мозга да воде групу, пу!

Деветаре, и ти си инвалид?
А класика?

АУТОБУС ПУН КРЕТЕНА, ИНВАЛИД СЕ НА ПУТ СПРЕМА
СВАКО ЋЕЛАВ СВАКО ЛУД, ПИТАЈУ СЕ ЉУДИ КУД?
КУДА ЋЕТЕ МОМЦИ ВИ, ТАКО ЛУДИ ЋЕЛАВИ
ДРОГИРАНИ ПИЈАНИ, ВАС НИ МАЈКА НЕ ВОЛИ!!!?

СВИ НА ТЕКМУ МАТОРИ, НЕКО ЋЕ У ЗАТВОР МОЖДА
АЛ ЈЕДНО ЈЕ СИГУРНО - БОДРИЋЕМО НАШЕГ ВОЖДА!

ДОК БИХ ТЕ ТУКО, ЗА КОСУ ВУКО, ТИ БИ ЈАУКО, НОС БИ ТИ ПУКО

ЗА СВАКОГ ПРАВОГ ШУМАРСКОГ ФАНА
ПРВА ЈЕ ЉУБАВ ДРВО И ГРАНА
СТАЛНО ПИЈЕ И СТАЛНО СЕ БИЈЕ
САМО ЗА БАЛКАН ОН СУЗЕ ЛИЈЕ

Циган сам ја, али готивим Инвалиде само зато што су се залетили њих 100 на 1000+ цигана.

navijač sam partizana jer me ćale tako naučio, ali osim kad igraju protiv partizana uvek navijam za ove likove:

http://www.toosd.com/slike_zabava/11720292794d53a8fdbdf93.jpg

osvajač kupa 2003. (1:0, strelac pantela protiv zvezde), i jedno vreme redovni učesnik kupa uefa, i dalje imam kartu kacmo igrali protiv slavije iz praga. sećam se i dvoboja sa ipsvičem, minhenom 1860, beše do jaja.

SMEDEREVO OLE!

Borac dubičkii, jebeš banjalučkiiiii!!!

Радјард Куплунг

ЗА СВАКОГ ПРАВОГ ШУМАРСКОГ ФАНА
ПРВА ЈЕ ЉУБАВ ДРВО И ГРАНА
СТАЛНО ПИЈЕ И СТАЛНО СЕ БИЈЕ
САМО ЗА БАЛКАН ОН СУЗЕ ЛИЈЕ

Јебао те Балкан из Мирјева. ВОЖДОВАЦ ЛЕ!

Ногометни клуб Динара основан је 1913. године, дресови су били црно-беле боје, а оригинални грб је изгледао овако:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sh/thumb/2/2b/Dinarina-zastavica.jpg/250px-Dinarina-zastavica.jpg

Та Динара више не постоји. Данас постоји клуб који се зове ХНК Динара, са потпуно другачијим грбом и црвено-плавим дресовима.

Мој други Хипстерски клуб је Сартид, односно Смедерево. Што рече Суб Фокус, беше до јаја.

osvajač kupa 2003. (1:0, strelac pantela protiv zvezde)

Какву је голчину завуко у 90. и неком, ако се не варам :)
НЕМААА, НЕМАААА
НАЈБОЉИ ЈЕ ОООН
САМО МАРКО ПАНТЕЛИЋ
МОЖЕ ДАТИ ГООООЛ!

i jedno vreme redovni učesnik kupa uefa, i dalje imam kartu kacmo igrali protiv slavije iz praga. sećam se i dvoboja sa ipsvičem, minhenom 1860, beše do jaja.

SMEDEREVO OLE!

Ја се најбоље сећам Минхена, како смо их стисли, била је и нека пречка са 30 метара и извукоше се Швабе... Али то је било милина гледати, нису играли к'о пичке, поштено су се борили, давали све од себе и онда одеш кући задовољан, иако нису прошли даље.

Кад се сетим, пар нас из одељења (основна, пети-шести разред) се скупило и као идемо међу навијаче, да и ми навијамо. Који ми је то доживљај био, сунце ти јебем :))

Мрзим Звезду!
И Партизан!
Мрзим Земун, мрзим Рааад!
Волим Сартид
плаво-бели,
јебем цео Београааад!

Ултра семендриа и Деспоти ололололо

Где су Сланинари? Воша била добра јуче, а нема њиховог представника овде. :Р

То је, Стивене, послератни грб. Ви'ш кол'ка петокрака? Има негде слика грба из године кад је основан ('13.) или било који пре ЊЊ двојке?

ЕДИТ: Биће да је то то, само без петокраке. :Д

enemyofthefreeworld

Где су Сланинари? Воша била добра јуче, а нема њиховог представника овде. :Р

Могу ја бити и сланинар, знам песме сваког клуба :)
ЈЕДАН КЛУБ НА СВЕТУ ВОЛИМ ЈАА
ЗА ЊЕГА ИЗ СВЕГ ГЛАСА НАВИЈААААААМ
ВОЈВОДИНАА, ЈЕДНА ЈЕДИНААААА
ПОЛА БЕЛА ПОЛА ЦРВЕНААААА

Bežanija je imala jednog igrača kog smo svi dolazili da bodrimo. Posle smo počeli da dolazimo i ovako i onako i pravimo pičvajz sve dok se nismo pokačili sa upravom koja je bila neki krimi klan, pa smo uleteli u sred tekme, poskidali igračima dreseve, uzeli loptu i otišli. Ova pesma je posle korišćena u filmu "Kengur" a mi smo smislili.

NIKOLIĆ RADE
ON PIJE DUVA I KRADE
I PEGLE BACA
NAŽ ŽUKA PRAVA JE FACA

Naknadno dodat deo je bio

NIKOLIĆ RADE
ON PIJE DUVA I KRADE
MRZI GEJ PARADE
A VOLI KLINKICE MLADE.

Inače vlasnici smo i najgoreg rasističkog ispada na našim fudbalskim terenima kada su igrali Bežanija i Kolubara, a mi na poluvremenu otišli po banane, gađali crnca iz Kolubare istim i vikali "Manki.....Bananas".....odmah zatim smo pevali našem igraču romske nacionalnosti "Cigu pod nož, Cigu pod nož, Janketu cigu sad pod nož".....lolololo bila sprdnja, a ono na SOS-u nevera.

Кад се сетим, пар нас из одељења (основна, пети-шести разред) се скупило и као идемо међу навијаче, да и ми навијамо. Који ми је то доживљај био, сунце ти јебем :))

Čekaj, odakle si bre ti? (:

Ултра семендриа и Деспоти ололололо

Tad su bili samo Despoti, i to se navijalo bato, tribina bude prepuna. Baš je bio ojačao navijački pokret ovde, sad je sve oslabilo kad je ta generacija navijača batalila fudbal, osnovali su porodice i tako ta sranja :D trude se sad klinci, baš dosta ih ima samo su vrlo mali i dalje, tipa devesčetvrto peto šesto sedmo, ali za par godina možda i istisnu cigane i grobare kad ojačaju malo. lože se ljudi dosta na lokalpatriotizam ovde, i ja bih navijao za smederevo da me ćale nije drukče naučio kad sam bio mali jebi ga... (:

То да те ћале учио то је највеће срање икад изречено.
Мени никад нико није рекао за кога да навијам и циган сам. Имао сам епизоду са Партизаном али само да подјебавам брата, Али ево 10+ година црвено беле боје је крв у мојим венама :)
EДИТ: шта сам знао првих 6 година живота за Звезду и Партизан, па сам 1 разред навијао за Партизан само кад су дербији, плакао кад је Перица Огњеновић увалио гол главом, ал' зато сад :)

Што нема Радоваца?
Форси годинама парирају и Циганима и Гробарима. Мада су били цигани олололо, опет имају јаку групу.