Prijava

Kurta- profesor istorije, niko ne zna zašto ga zako zovu.
Aca gej, Aca peder, Aca šiška- profesr tehničkog, govedo neopevano
Hitlerka- nastavnica biologije, opasna beše upičkumaterinu.

Nastavnica hemije Dušanka - zvali smo je Dušmanka, kul žena ali i stroga
Nastavnik matematike (ne sećam se imena) - zvali smo ga Frankenštajn, opasan u deljenju ocena, fizički je ličio na njega, visok 2 metra
Ima još ali se ne sećam najbolje. Jednu nastavnicu smo zvali nekim pogrdnim imenom i svaki put kada je čula da je neko tako zove dobija zaključenog keca za kraj.

Tableta- nastavnik istorije. Kako je govorio davao nam je tabletice.
Pera pedofil- profesor biologije
Dementor- profesorka biologije, mnogo je podsećala po kretanju.
Šojić- nastavnik tehničkog.

Ptičica - profesorka Ustava, sitna, tiha, starija dobra žena

Mungos - nastavnik geografije, mnogo lud tip a i nije imao dva-tri prsta, ne sjećam se tačno.

Ja sam predavao u OŠ jedno vreme, zvali su me iza leđa Zulufar. To sigurno zato što imam baš izražene zulufe. Ali kako me ujelo za srce kad sam saznao... Pravili se da me vole, a iza leđa: Zulufar. Jebo sam im kevu posle.

Čempo-nastavnik fizike
Pudlica-nastavnica fizičkog
Čemposava-Čempina žena nastavnica matematike
Oliva-profesorica istorije
I mi smo imali Ptičicu profesoricu ruskog, ali smo je vabili i Geometar jer je hodala kao da premjerava školu

valdemaru, pa znas kako djeca znaju biti podla :)

Masna- nastavnica biologije, izrazito masna kosa.
Big mama- nastavnica matematike.
Pećinka- profesorka geografije.
Pintar- profesor srpskog, čovek pravi buriće, isto zvasmo ga i patka, ne znam što...

zvali su me iza leđa Zulufar. To sigurno zato što imam baš izražene zulufe

Ас'ти неки тежак човек, к'о фамилију да су ти опсовали.

Елем:
Ханс- професор немачког из гимназије, иначе лик од преко 2 метра и увек с неким брзим цвикама;
Џипсара (или Џиџи)- професорка географије, надимак вероватно настао по томе што није разликовала џ и ђ. А и била је блесан своје врсте;
Финк- професор логике и филозофије, тако се презивао. Фини човек, ал строг професор и, како је сам за себе рекао ''ја сам зао, навикните се на то'', ал шајазнам, ја му се нисам никад замерио

Durok - Mašinski elementi, zato što je imao stav krmka
Šaran - Engleski, imala je jako buljave oči (jebo bi i nju da nisam imo šta)

Ас'ти неки тежак човек, к'о фамилију да су ти опсовали.

Ma jok, zezam se, to sam saznao tek pošto sam podneo ostavku na mesto nastavnika. Nisam nikog kinjio, jasam duuuušaaaaa, od čovekaaaaa.

daj ne zezaj da si i ti imao ruski u srednjoj.

Још га имам, а имао сам га и у основној.

Mislio sam da je Anchy:) otvorila temu..

Челија - наставница биологије, није знала да каже ћ... Тачније знала ја, али није 'тела. лоло
Делча - Професор историје у средњој, добио тај надимак ваљда јер је ћелав, немам појма. Ал је шмекер епских размера. Све професорке свршавале на њега. Има доста легенди везаних за њега али мрзи ме сад да пишем.

Форум ко јебени лексикон у основној школи :)

enemi, gdje si ti bio u srednjoj, moja biologije u srednjoj je isto bila čelija :D

Mesarka- profesorica biologije. 90 posto učenika ne zna njeno pravo ime.

Црвенкапа - наставница географије, кул жена
Џејмс Бонд - Школски пајкан
Садам - математичар, јбг звао се Адам, фин чикица али строг код оцена, мада сам увек имао 5
код мог друга у школи физу су звали ЈОВАН МАЂИЈА

enemi, gdje si ti bio u srednjoj, moja biologije u srednjoj je isto bila čelija :D

Ма та је из основне. ;)