Prijava

Štreber je lik koji dobije 5 a ostatak razreda 1 i 2.

Jebiga, ipak vredi biti štreber. Dobiješ sve petice i kao nagradu za tvoj trud dobiješ putovanje sa još nekolicinom štrebera + ideš na takmičenja i osvajaš medalje. :)

Definiši čudna interesovanja. :) Ako misliš da je fazon opsednut fizikom ili bilo kojom naukom, meni je neko takav skroz ok. Štaviše, takve ljude, ako su dobri ljudi pride, cenim više nego sebe jer sebe smatram lenštinom i to moram što pre kod sebe da promenim ako mislim da išta uradim s faksom.

Meni je ovaj kelt sumljiv, mislim da gaji gastronomske fetiše ka mačkama lolo

U osnovnoj mi se ogadila škola, u srednjoj sam podivljao negde u trećoj godini, na višoj sam se sprdao i tako.

Jebiga, ipak vredi biti štreber. Dobiješ sve petice i kao nagradu za tvoj trud dobiješ putovanje sa još nekolicinom štrebera + ideš na takmičenja i osvajaš medalje. :)

Išao sam ja na takmičenja iz fizike. Znao skoro sve zadatke a teoriju imao 1. Ne trebaš štreber biti da bi išao na takmičenja iz matematike ili fizike. Tu treba imati mozga i dobru logiku a ne štreberske sposobnosti.

Ова тема треба да се зове: "Јесте ли видели Чолу" и онда би причали о томе како је Чола направио неку имагинарну глупост и прозивали га због тога... Контам да би било много забавније.

Izvini, Vučice.

Нисам волио основну. Свако 'оће гриз.
Међутим, промјенио сам мишљење кад сам угледао једног цара како гризе сендвич с обадве стране а одозго га полиже, да му не могу тражити из средине.
Кад сам преузео фору, све је дошло на своје.

ај сад искрено, јеси отворио тему само да кажеш како си паметан, интелигентан и дискутујеш о научним стварима?

Nisam tako zamislio ali omaklo mi se. Šta ću kad to prosto isijava iz mojih reči, naročito kad baš to napišem. Zapravo sam otvorio da se hvalim kako imam ekstra školu i ekstra odeljenje, ali to niko nije primetio :)
Temu sam video na drugom forumu na kom nisam član, a hteo sam da učestvujem.

Погрешно размишљање.

Kako bi ja tebe išamarao da si ovo rekao u mom prisustvu. Ako nešto mrzim, to je kad neko nekoga gleda sa visine. Jebale te tvoje diplome.

Ово обично кажу људи који су жестоко фејловали у том неком погледу. Или људи који нису хтели да уче, па им је сада криво.
А на страну то што ниси укапирао човека шта прича.
У средњој сам имао људе који су Војводину тражили на Косову. Како да гледам на те људе? Друга ствар, не волим људе који су једнострани. Који знају само једну, јебену ствар, а за све остало су незаинтересовани. Небитно да ли је та једна ствар физика или мување пичака на Фристајлеру.
Једноставно, не волим такве људе.
Даље, много профана ми је ишло на курац са својим виђењем знања. Једноставно, ако те учи нечему, нека те учи тако да ти то запамтиш и да ти буде занимљиво. Никада нисам знао да набубам нешто. Јер, мрзим то. Све што сам радио, радио сам тако да разумем.
Четврто, ОШ и средња су ми генерално Дејан Цукић, нашао сам пар много добрих ортака тамо, а са осталима се нисам чуо од оног тренутка од кад сам изашао из те установе. Али, друга је ствар што мени много тога иде на курац, и ово није тема о томе.

Факс јебе.

Ništa Benisijo. Oprošteni su ti gresi. Idi s mirom. :)

Факс јебе.

Kako koji.

Prvu osnovnu sam volio (išao sam do trećeg razreda). Drugu osnovnu sam isto volio, nisam stig'o da je zamrzim jer sam tu išao samo četvrti razred, treću osnovnu sam mrzio peti i šesti razred jer se nisam uklopio u seljački mentalitet (ja nosio martinke, maskirne lače, fajerku i furao sam izblajhanu kečinu) al kasnije sam se uklopio pa mi bilo fino. Gimnaziju sam volio jer sam furao standardno mangupski od početka, nikad ništa nisam učio a dobro prolazio, lijepo mi bilo a i ekipica solidna, malo smarača... Na faksu prva godina glat, krenulo ko iz snova, taman zavolio i onda mi se desi ljubavni brodolom, peripetije, čuda, jadi, udade se meni pred nosom iznenada, ja se sjebo, upo u alkohol, autodestrukciju, drugu obnovim, pa skoro još jednom.... Upišem treću i opet volem školou.

ŠKOLA JEBE!

reme smaaara, ao, sta mu se desilo za godinu dana, cim mu vidim post, samo preskocim, moram. kakav dzimi u picku materinu.

skola, osnovnu sam volio, ucio sam dobro, uzo lucu, igrao fudbal, radio svasta nesto, volio sam nastavnike, uglavnom. gimnazija, isto, bio vrlodobar, glupirao se malo vise, isprobavao neke nove stvari, naucio jos po nesto, sve u svemu, lijepo vrijeme. faks me ujebao malo, cerdao sam malo vrijeme tamo, ali evo vracam se, da kucnem.

EDIT: dakle, skola jebe!

Osnovna mi je bila pakao, što zbog moje malo alternativne prirode, što zbog činjenice da mi je ćale bio pedagog pa sam uvek ja bila na tapetu kad nekoga pošalju na razgovor s njim. I večito je išla priča da mi on sređuje ocene, iako sam jebeno normalno i javno odgovarala kao i svi drugi. Ne znam, ta deca su jednostavno bila jebeno pakosna, a ja sam sve to razumela mnogo kasnije, prekasno...
U srednjoj mi je onako, Dejan Cukić, i ja sad upisujem završnu godinu... žao mi je što se rastajem od možda dve osobe, ostali, iako važe za "moju ekipu" su mi previše površni i dvolični..

reme smaaara, ao, sta mu se desilo za godinu dana, cim mu vidim post, samo preskocim, moram. kakav dzimi u picku materinu.

Не могу рећи да се слажем с овом констатацијом, ал' морам признати да сам се насмијао. Наглас.

dobar je reme tip(na vuki, mislim), ali u svakom postu objasni nesto nekome. nema vise ono, ja mislim, meni se cini i slicno nego odma u rebra, ti grijesis, ja u pravu. vise mi se svidjao sezone 2010/2011.

I kako ljudi mogu da shvate toliki deo svog života kao ništavan.
Pa u školi provodiš sate i sate najboljih godina svog života i onda da ti bude Dejan Cukić? Po mom mišljenju ne bi trebalo da postoji sredina, ili je bre voliš ili je prezireš.

Брате, ја на ово морам да одговорим. И ја се насмејах, искрено. Фазон је што ћу ја написати то "ја мислим" или нешто друго када има потребе за то. Али на онако глуп пост и коментар "тебе бих шамарао да те видим на улици", једноставно не могу да ставим то. Једноставно, човек нити је схватио поенту постова, и одмах се хвата за неке глупости. Јебига, тако је.

А и чињеница је да је на Вуки све више људи са којима нема баш нормалне дискусије. Јебига. То је све. А и мало је тема где ти можеш да искажеш своје мишљење, ако ме разумеш. :)

Едит: Или сам се само ја заситио Вуке, па не видим да има таквих тема, али ајде.

А и чињеница је да је на Вуки све више људи са којима нема баш нормалне дискусије. Јебига. То је све. А и мало је тема где ти можеш да искажеш своје мишљење, ако ме разумеш.

Плус билион, боље ми је било чак и у школи по том питању! хњо хњо хњо