Prijava

Meni dok sam juce radio nesto palo na pamet sto tih kuraca, jer vise mislim na ova govna nego na fakultet. U stvari, na fakultet ne mislim uopste. I jebiga, ja sve zaboravio. A od tih desetak-dvajes defki se ne bih ovajdio.

Блејим с' ортацима и они лупе неку сленгару и ја узмем фон и запишем..
Или лежим на кревет, цепа Прти Бее Гее са фона и инспирација долази..
Једном ми се десило, код мене ђевојка, лежимо, причамо и дође идеја.. ја се двоумим да л' да запишем и испаднем кретен, ил' да искулирам идеју..

"Doš'o mi kratež u čitaonicu-Дошао газда стана кога сам скратио за кинту да ме тражи"

Gde nema jebeni uticaj, jednom dok sam drkao, onako gledam bobana i sine mi ova ideja. Takodje i kad sam trebao da raskinem sa devojkom dok sam kenjao mislio sam na koji nacin da raskinem, sta da kazem i u trenutku mi padne neka ideja za definiciju i brzo obucem gace i odem da je napisem. Kad sam je napisao tek posle 4, 5 sati sam se setio da trebam da raskinem sa curom.

Jel si se bar setio da obrišeš čmar?

Jel si se bar setio da obrišeš čmar?

Ja ne brisem dupe.

Jel si se bar setio da obrišeš čmar?

+1

Ја кад у друштву чујем фору с вукајлије, онда кажем ма то је стара фора и није ми смешно па ме сви гледају који ми курац, што се не дрогирам као и сви остали. Јебига, прешо ми хумор на виши ниво.

Meni skoro u svim segmentima ima negativan uticaj počev od toga da se skoro svakodnevno iznerviram na situacije izmišljanja slenga, defki sa strajakg humorom i naslova definicija kao hibrida portala Njuza i časopisa Kurir, do veoma ozbiljnog pizdenja na epileptične slike lama, sova, đovaka i papagajskog provlačenja fazona tipa JA JEMEN, nekih devetar-cokulićkih nabeđenih navijačkih fazona, kao i nekih 9gag fazona za koje da živim 'iljadu leta ne bih mogao da skapiram kako i zašto nekome mogu biti smešni. Uz to sve, ode mi dosta vremena na ovaj sajt, da to vreme potrošim na skoro pa bilo koji drugi način, bolje bih se ovajdio. Na kraju, jedino pozitivno je što sam upoznao nekoliko dobrih ljudi, i što se može ponešto vispreno i lepo pročitati. Summa summarum, sve ređe imam motiva da dolazim na ovaj sajt kao i da pišem...

Jedan Bosanac manje ololo

Luks get a life! Ovde ljudi mahom dolaze da se izduvaju. Ovo je ventil. A druga stvar nije ni meni sve smesno (ti pogotovo mi nisi smesan). Ne moze svima da bude nesto smesno, to je stvar ukusa! Ne budi takav bukvalista! Ovde su ljudi dosli da se zajebavaju.

Umesto da se smejem, govorim: lololo Ljudi me onako pogledaju, a ja dozivim auto-transfer blama.

e, da, ja ne mesam vukajliju i privatan zivot :)

Lolol Učo, reče ti Terminatorka :)

Lolol Učo, reče ti Terminatorka :)

Vidim i ja.... jebiga, moram okačiti neke tviter i straobalno kul defke, bacit' par urbanih fazona, okačit Prajd bedž, pušćat' neke sektalike i te stvari, biti femsi je mast hev ajtem vele ljudi. E sad, šta im l' je taj ajtem, đavo će ga znati, neko jevropejsko sokoćalo garant. Ovako k'o seljak niđe nisam prist'o, neće me htet' ni moja Koviljka, džabe mi i novi traktor i svi priključci :D

Pisi u svom fazonu, ovde popularnost nije bitna. Ja pisem da bih imala dovoljno za cet da se zajebavam i za forum. Ekonomicno i prakticno. :) Jedino ako bas dobijem inspiraciju napisem neku defkicu i dobijem par glasica. Ja mogu ovde da postanem popularna i na druge nacine, ako hocu. :)

Ja mogu ovde da postanem popularna i na druge nacine, ako hocu. :)

A svi znamo koji su to načini. He he he. :)

Mada koji ce mi kurac popularnost ovde kad sam u stvarnom zivotu gotovo neupadljiva. Jedino ako obucem korset i stiklice :)

BGATE,PRAVATE BURDELJ OD TEME,ALO!HE HE

Једном ми се десило, код мене ђевојка, лежимо, причамо и дође идеја.. ја се двоумим да л' да запишем и испаднем кретен, ил' да искулирам идеју..

Ово се и мени десило, само што ја нисам размишља' него сам је бачио са себе и сјео за комп да напишем дефку.