Prijava

Терминаторкице, јеси чула за израз " трансфер блама " ?

Šomi, mnogo si smešan. Devojka je lepo rekla šta misli i svoje stavove.
Na mene je Vukajlija uticala poprilično. Kada sam dostigla poslednji stadium zavisnosti, trgla sam se i rekla sebi "dosta". Ta zavisnost se odrazila i na komunikaciju sa mojima, svaka druga reč vukajlija. Ko o čemu ja o vukajliji. Sa drugima sam normalno komunicirala. Ipak sam bila svesna da ako progovorim nešto u vezi Vukajlije ispašću luda. Jebiga, puna je zaraznog humora pa se da lako navući. :)
Naučila sam da se kontrolišem i povratila sam društvenost, ali još uvek nisam naučila da nekoliko dana ignorišem Vuku pa zato povremeno tražim banove. :)

Naučila sam da se kontrolišem i povratila sam društvenost

Ovo je PO-BE-DA !

Jednostavno ne znam kako da se izrazim. Ali je važno da sam se vratila u društvo. :)

To je ovaj fazon:

http://splicedwire.com/03reviews/monster.jpg

Naučila sam da se kontrolišem i povratila sam društvenost

Hahahahahhaha
A što se tiče teme

Јебига, прешо ми хумор на виши ниво.

Hahahahahaha šta ćeš, moja brzopletost. :)

Vucice, hajde da se upoznamo. Ali bez zajebancije. Fascinira me tvoje ponasanje

Evo, upravo sam pročitao kolegi moju danas odabranu defku i on me gleda, gleda, gleda... A onda sam mu pročitao "šta kako za uranak d'umočim bla bla bla" i on se pokidao, kao ja sam kralj, ja sam ovo, ono... Mi sa vuke smo specijalan odgoj imali pred svim tim inčima po dijagonali, tako da je jasna granica neophodana između seksa i JA JEMEN...

od kako su uvedeni ovi posteri ja devojku nisam imao :D

I ja sam društvu postao dosadan poprilično, al se odvale smijati kad iskoristim po neki fazon sa Vukajlije. Na pojedine rekacije su se smijali ko ludi.

I ti Marvelje, sviđaš mi se mačkice!

mmm, stani u red..... bice nesto

Ja po ceo dan pričam o vukajliji ... Već sam dosadio i bogu i narodu

Na poslu mi znači popunjavanje praznog hoda ili mi zatreba da plaknem mozak.
Negde sam već napisala da mi je Vuka prozor u svet kome više ne pripadam.
A kući...hm, bilo im je simptačno, ali samo u početku

мени је једно време свака друга реч била КРАЈИШНИК.