Prijava

ФК ВОЈВОДИНА

Национални Првенство СФР Југославије
Првак (2) : 1965/66., 1988/89.
Друго место (3) : 1956/57., 1961/62., 1974/75.
Суперлига Србије
Друго место (1) : 2008/09.
Национални куп
Финалиста Купа Југославије (1): 1951.
Финалиста Купа СР Југославије (1): 1996/97.
Финалиста Купа Србије (3) : 2006/07., 2009/10., 2010/11.
уредиМеђународни
Митропа куп
Освајач купа (1) : 1977.
УЕФА Интертото куп
Финалиста (1) : 1998.

Ево овако. Значи, успеси Војводине су везани за домаћу лигу. И има их више него Раднички. Међународни успеси су курчина.

ФК РАДНИЧКИ НИШ

Национални - 0

Првенство СФР Југославије:
Треће место (2): 1979/80, 1980/81.
Национални куп - 0

Међународни

Балкански куп:
Победник (1): 1975.
Финалиста (1): 1988/89.
УЕФА куп:
полуфинале (1): 1981/82.
осмина финала (2): 1980/81, 1983/84.

Као што видиш Раднички Ниш има много мање успеха у домаћим такмичењима него Воша, али има много више успеха у међународним такмичењима него горепоменута Воша.
Да кажемо да су по успесима прилично слични, лако је закључити да Раднички има много више навијача, што га чини већим клубом.
Амин. Ћао.

I još nešto, u Nišu kada god igra Radnički svi hoće da on pobedi, koliko god bio zagrižen Zvezdaš ili Partizanovac, Radnički se voli, Niš voli Radnički,samo oni hipsteri Bikovi iz Durlan mrze Radnički, nači njih 50.

Radnički se plasirao u JSL prvi put posle skoro deset godina. Čak je i BSK po kom pljujete već 3-4 godine u JSL-u. Tužno je ako je to 3. klub u Srbiji, po bilo kom kriterijumu.

Radnički Niš je na večnoj uefa listi klubova naš drugi klub po rejtingu. To sam skoro negde video. Ne znam na osnovu čega, ali na toj listi su ispred Partizana.
Mislim da se gleda broj učešća u odnosu sa postignutim rezultatima, dokle se doguralo i odnos pobeda i poraza.

И Јуве се пласирао након годину-две у Италијанску лигу. А пре тога је макар десет година жестоко намештао текме па је и даље други највећи њихов клуб.
Пази и Нотингем Форест је један од великана у Енглеској. Иако је у Премијер лиги био цирка пет година у целој својој историји.

Dobro bre što napadoste dečka, ako hoće temu BSK Borča, nek' otvori.
Ja razmišljam FK Zemun da otvorim isto. Šta sad ima veze to.

Juve drugi? A ko je prvi?
I Liverpul 20 godina nije uzeo ligu, nisu ni u Evropi igrali jedno vreme, pa je i dalje veliki klub.

Ni sam nisam svestan zašto nisam odmah uporedio Radnički sa Juventusom, Liverpulom, Notingemom...strašan greh, povlačim reč

Dobro bre što napadoste dečka, ako hoće temu BSK Borča, nek' otvori.
Ja razmišljam FK Zemun da otvorim isto. Šta sad ima veze to.

Ma otvori slobodno meni je ovo zasmetalo:

Kad može niški Radnički

Kao da je 'Ajduk iz Kulu.

Zulu iz Kulu, posle Invalida najjači naziv navijačke grupe.
Zulu jebe Džombu!

Ma otvori slobodno meni je ovo zasmetalo:

Kad može niški Radnički

Dobro, neka izmeni to samo, tutne grb u prvi post i legitimna tema.

e, nemojte bez razloga spemovati teme... nema nista strasno u tome da borca ima svoju temu kao i zvezda i partizan. sto su koj kurac ovi naduvenci bolji od borce?

sad, dal ce tema da zamre ili ne, to je druga prica...

naravno sve ovo dok ima da se prica o necemu, a ne spemuje se postovima tipa borca jebe itd, sto ce samo da otera temu na igre ili pod kljuc.

Aj i ti otvaraj za Munze, ja štujem Munze od tekme sa Radničkim iz 2009 kada ih došlo oko 250/300 na tekmu. Svaka čast momcovima. :)

a da, izuzetno je trulo u prvom postu kad moze radnicki... sta koj kurac u prvom postu jos prozivas?

Prvi post koji objašnjava:

Tema za sve ljude koje navijaju za Real sa Nišave. Ovde postujte o utakmicama Radničkog, pobedama, porazima, pojačanjima, upravi, legendama kluba, istorijskim uspesima, anegdotama.

Autor: Moja malenkost. hihihi

Nisam 'teo da prozivam, nego sam mislio da će teme o klubovima biti brisane (izuzev ovih o zvezdi i partizanu), ali kad sam video da je tema o Radničkom prošla, rekoh možda će i ova. Evo sklanjam iz početnog posta.

Ок, сад може да се брише и сав овај наш спем и препуцавање, па ако неко воли нек дискутује.

Погледај форуме на нету после сваког кола ЈСЛ, највише је навијача Радничког.

Тастатуру праше, гледајте навијаче браћу форумаше.
После сваке Звездине утакмице у мом крају се скупи 50-60 цигана и цео дан наставе причу о текми и очајној игри већ деценију уназад.

Buksno na Radničkom juče bilo 7500 ljudi, koliki je trenutno i kapacitet stadiona.