Prijava

правда за борчу, трећу гробарску филијалу! амено!

Нека их буде и 15000, ја немам проблем с тим.
Само сам хтео да укажем да лоше чињенице износите као доказе.

Много више говори тих 7500 људи, него то што је највише навијача Раничког на форумима.

Много више говори тих 7500 људи, него то што је највише навијача Раничког на форумима.

Поента је потпуно другачија. Раднички има доста симпатизера, појам који није познат Звезди и Партизану. А и то је неки репер, с обзиром да други клубови немају чак ни интернет навијаче.

Само сам хтео да укажем да лоше чињенице износите као доказе.

Znam da internet navijači nisu za hvalu, ali juče mnogi nisu mogli da uđu na stadion. Pa preko neta. lolo :)

Не знам шта си хтео рећи, али нема везе са мојим постом.

Не знам одакле ти идеја да Звезда и Партизан немају симпатизере? Сваки клуб има симпатизере.

мени вазда причају да су са сајта редстарбелграде симпатизери! растужују ме :(

Znam da internet navijači nisu za hvalu, ali juče mnogi nisu mogli da uđu na stadion

А, па то већ мења ствари. Нисам видео тај коментар уопште.
Онда је слоган ''из гета са нета'' тотално оправдан у том случају :)

Имају, али не у том формату... Сви су некако загрижени. Небитно, не могу више да дискутујем на ту тему, јер то и није тема теме. лолололо

Evo i slike, ovoga u Nišu davno nije bilo:
http://www.srpskifudbal.rs/wp-content/uploads/2012/09/cair.jpg

EDIT: O Radničkom na odgovarajućoj temi. :)

ПУРЊАЈТЕ ГА ГЛАВАТЕ МЕРАКЛИЈЕ, НАПРЕД БСК! :)

http://www.youtube.com/watch?v=IdU01dLWe-4

ПРОБИЈАМО ДЕЦИБЕЛЕ, НАБИЈАМО КОМПЛЕКСЕ, МЕРАКЛИЈЕ ДЕЧКХО!
И ТО НА ГОСТОВАЊУ, ЧОВЕЧЕ!

ЗАШТО ЋУТИТЕ ПИЧКЕ БОРЧАНСКЕ

Zašto dečku rušite sneška? BSK je lepo orgnizovan klub i kada bi privukao 1/8 stanovništva borče mogli bi stadion da napune, ali upravi su pare su bitnije od publike i tako u krug. Ja lično navijam za Radnički iz Koceljeve i izuzetno podržavam ljude koji vole klub iz kraja. UBR naša liga će biti kurčina dok bude bilo 3-5 klubova sa vernom publikom. Kapu dole Radu, Voši, Pazaru i Realu sa nišave.

Саша Илић, Бојана Јовановски, БСК прволигаш... Танананананана...