Prijava

гази гази гази гази србе гази србе србе буба швабе

и тако те сутра у колима заустави полиција, пијан си сине, плати казну, а ти се јеби што ниси сео у кафану последња два месеца.

Jebote, Koštunjavi je dok je imao vlast svake godine smanjivao dug Srbije. Ali jebeno svake. Dug je počeo da raste čim je on sišao sa vlasti. Da je on nastavi trend, mi bi bili bez duga zaključno sa 2013. Bem ti život, to mož da nađeš samo ako tražiš baš to. Ajmo parovi, farma i veliki vođo, nama treba hleba i igara.

https://www.google.rs/url?sa=t&source=web&rct=j&ei=vRcfVdXhMoO4aeOFgZgB&url=http://www.javnidug.gov.rs/upload/Stanje%2520i%2520struktura/Stanje%2520i%2520struktura%2520-%2520SRB%2520LATINICA.pdf&ved=0CB4QFjAB&usg=AFQjCNEZG7hZx2Qz36w714P-P0ojfgHrNA

I Zorannah, hleb naš nasušni! Bitno je da imamo DSL putem vakuma, yeah bitch!

Dug je počeo da raste čim je on sišao sa vlasti.

...али Европа нема алтернативу.

Иначе, овај је премијер Србије, а не Вучић. Човек себи даје за право да коментарише ама баш све па чак и оно што га нико не пита.
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/483153/Kirbi-Vulin-moze-da-prica-sta-hoce

kostunica je ozbiljan covek, nema ukupno 5 politicara koji mogu da mu pariraju u znanju i struci..ismevali ga neki buzdovani i on covek na kraju digo ruke..eto vam sad obavesteni vucic mozete da ga slusate svaki dan po 2 sata dnevno kako raspreda price

Kirbi ili Vulin?

Brate neobavešteni, tunjavi i kako ga sve nisu zvali. Mene je blam sad.

Мислим на Кирбија, видиш да сам ставио вест о њему. Шта он има да коментарише Вулинове изјаве?

I još smo tad imali redovnu vojsku i sve izdatke koji je prate, na to je sigurno odlazilo par % buddžeta. Jebeno ne mogu da verujem, transfr do bola, blam me je

Protiv Gašiča u normalnoj zemlji se stvar ne bi završila na ostavci, koju je morao da podnese još kada je pao helikopter, nego bi se lepo pokrenui krivični postupak pa bi se utvrdila njegova eventualna krivica.

Pa da, on i jeste de facto premijer. Premijer u senci Ruski ambasador. Jebeote, Koštunica. Pa on je omalovažaniji i opljuvanije više od Šešelja i Čede zajedno.

pa sljam smislio propagandu protiv njega..nisu sigurno mogli da kazu kako je glup, nestrucan, neskolovan itd.nego kao tunjav, ne zna sta se radi u zemlji..pa on se nije ni bavio abrovima kao ovi sto se bave

Još nevera. Ko to sme da kaže javno? Bitnija je Stanija

sabanova cuca je najbitnija, za neku godinu ona ce u vladu, a kosmajac ce da bude pomocnik premijera..platio covek kauciju od 200 000 e i niko da ga pita odakle njemu te pare..u cg onaj brano cascava pevace sa po 2000 e a narod cuti, valjda im je to skroz normalno..valjda je ocigledno da drzavom upravljaju klasicni kriminalci i to izgleda nikom ne smeta

Ne znam, sad sam u fazonu totalna nevera kolino nam je ispran mozak. Jbt, 2008 je ukupan dug isti kao 2011 spoljni jebote bre. Sad bih glat mogao da robijam Tadića na primer. Bez većih pro lema. Ili da uđdm sa bombom u skupštinu

Parovi, farma, veliki brat, starlete, hapšenja veka koja se zaborave za mesex dana. To sa helišom ima da razvlače još metar dana, kao i za jebenog kantrimena

ih pa ja bi bez problema rasuo desetak atomskih bombi po srb

Kakvu kurac propagandu, jebo vas glupi gejpeder Kostunica, razlog zasto je javni dug smanjivan jeste taj sto se tada PRODALO, tj. privatizovalo sve sto se moglo privatizovati. Zato je i bilo para, a posle njega nije imalo vise sta da se proda, kao sto vidimo i danas. Ostali samo EPS i Telekom koje ovi majmuni hoce da prodaju. Ovo ce za par godina biti najgori gulag na svetu, a ne u Evropi...

Ne, zašto? Da povešaš svu gamad na Terazijma rešiš problem. I pored polizičara, još 1500 najbogatiih Srba koji nisu sportiszi