Prijava

Tu se već slažemololo

ama pseto, treći put isto pišem
ovolko lupam po tastaturi baš zato što ste ti, javio i bohor "s one strane"
naravno da ne mislim da te boli kurac za decu
zato mi jebeno nije jasno kako to ne staviš na prvo mesto

pa, na kraju, skuplje je sistemu sad da zbrine ovog lika i njegove klince
nego da mu iseče struju i da kršten posao da to otplati

a ta IZVRŠITELJSKA MAFIJA
ti mi tek idu na kurac

i priča o ovom ima smisla samo sa ljudima koji ovakve kuće ne bi uzeli ni da im "poklone uz doplatu"
zato ne kapiram šta branite sistem a ne ovog čoveka

ovo je bre NJEGOVA DRŽAVA
deda mu je doneo sa krfa, preko ščipnije
2x

o izvrsiteljskoj mafiji necu jer su najobicniji batinasi i zastrasivaci

ja sam u svom prvom postu PRVO napisao da mi je zao dece ako ih ima(jer nisam ni citao vest) ali da smatram da svako treba da plati svoje dazbine.

Pogotovo jer struja nije obavezna jbg ako vidis da nemas da placas-odjavis i cekas da imas, ne vidim drugo resenje.

Inace niko mi nije odg da li soc sluvajevi placaju struju jer mislim da ne tako da ova porodica izgleda i nije socijalni slucaj(po merilima drzave koja su go kurac)

mislim da imaju neki popust i da plaćaju sa njim
odo da guglam

Mislim da im je odredjeni broj kilovata dzaba pa placaju ako predju. Ili je to samo predlog neki bio jebemliga

evo ovo, iz 2013
nisam našo svežije

Prema toj uredbi, računi za struju socijalno ugroženih domaćinstva biće umanjeni za vrednost od 120 do 250 kilovat sati svakog meseca u zavisnosti od broja članova.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2013&mm=03&dd=31&nav_id=700381

i, iskreno, ni meni nije jasno otkud dug od 700k
pa pogledaj jebenu kuću

Ako ne vuče dug iz Slobinog vremena još jebi me usta

njih u niškom regionu je onaj vinogradar Živković navuko na osnovicu dugu
posle im udario kamate kad DOS došo na vlast

Ljudi ja odo spiti...želim vam laku noć uz pesmu

PADA PADA PADA PADA
ŠTA TO PADA
PADA VLADA....

Ajd javio drš se, saćemo i mi jbg

Znaci ovi nisu socijalni slucaj i nagurali su 700k duga? plus vidimo da nisu placali ni dok je majka ove dece bila ziva i to podosta vremena(cim je potpisivala reprogram) jel tako

Ja cu rizikovati da ogresim dusu i kazem da sumnjam da je ovaj bio u fazonu: ma jebe mi se da placam sta kurac malo reprogram malo oproste pa malo uplatim da zamazem oci bolje kupim plazma tv da gledam ligu sampiona ko covek. Kao mnogi koje znam

Sad mi se opet namece ono o oduzimanju dece nekome ko je svesno decu doveo na ulicu ali ja sam preradikalan

I ovo je hipoteticki, ne mozemo znati sigurno

Da l jos raspravljate jbt
Trosio si struju u vrednosti od 700k(ili su kazne za nelegalno prikljucivanje, kamate sta vec), toliko ces i da platis, na ovaj ili onaj nacin, ko te jebe sto nemas, sto si onda trosio, toliko je jednostavno, tako svet funkcionise..
E sad ovo sto serete sto ne placaju tajkuni, bumbari i ostali nazivi... Tu se najbolje vidi da ste obican narod, marva koju jebe rezim za rezimom.. Ocekujete da uzimaju iz svog tanjira ili tanjira onih koji su ih doveli na te pozicije? Sta mislite da bi im se dogodilo da pokusaju tako nesto? Pa naravno da ce narod da trpi, tako je uvek i bilo.
Nego bolje da prestanete da serete i pokusate, ako jos ima vremena za vas, da se izborite da vi budete ti sto cete jebati marvu, ne mogu da shvatim da neki jos ne shvataju kako svet funkcionise, ali mozda je to i rezonovanje marve, mozda vam je jednostavno sudjeno da vas jebu, a vi samo da serete i da namestate guzicu za jos vece kurcine.

moraću da počnem da rasturam koks, oću i ja da jebem marvu

Ja brt trenutno pokusavam skolovanjem, al i to je jedna od opcija

Sad mi se opet namece ono o oduzimanju dece nekome ko je svesno decu doveo na ulicu ali ja sam preradikalan

Nisi preradikalan, nego si preglup. Okreces 3 price, zatrpavas, pokusavas da nadjes koja zvuci najmanje suplje da opravda glupost koju podrzavas. Napisao si 50 postova na zadnjih 5 strana, i nista pametno ni u jednom. Prijateljski savet - odustani. Isto vazi i za bohora, ne cudi me da se lizete svuda po forumu, jer ste obojica plitki kao potok, pa je vase medjusobno razumevanje prirodno.

Ajmo sad groblje ili antisns-bot repliku, posto nisi u stanju da proizvedes nista novo, pa polako na spavanje, treba zaraditi za TV taksu.

a u koju grupu ti spadas Armine? marva ili funkcioner? ne znam kako mozes da kazes tako nesto, verovatno mislis da si realan, cvrsto stojis na zemlji itd.a ako ostanes bez funkcije onda ces da kukas jao sve je to banda,,valjda ljudi treba da se bore da poprave nesto..ovakve stvari u svim normalnim zemljama lepo funkconisu...ma bzv ti je stav totalno i pogresan

Ja brt trenutno pokusavam skolovanjem, al i to je jedna od opcija

koju skolu?

ma kaki kurac školovanje, završio sam faks još 2008, ni metar dana nemam radnog iskustva u struci, radim trenutno posao za kji ti iskreno ne treba ni 8 razreda, da ne palamudim, kod privatnika brt.
samo koks me vadi, veća kinta a isto se mardelja kao i za travu.