Prijava

al to su vec ozbiljniji psihicki problemi jbg

Za ozbiljne psihičke probleme treba da pogledaš Acin medicinski karton, ko zna šta tamo ima.

Postiže da mene i nekolicinu ljudi nervira. Ja dođem ovde da psujem Janpija i da čitam kako on mene psuje neću da me guši jebena politika

Pa preskoči šta god da pišem , ne može prostije. Može i po minus na poster, nemam ništa protiv.

Recimo tramvaji su genijalno rešenje za naš fudbal parkiraju se pre utakmice da narod ne vidi sramotu haha

Ti i dalje ne kapiraš poentu. Jebo vas Aca više i njegov karton. Da l ste realni

Dušane, Murinjo je svoju karijeru zasnovao na autobusu šta fali tramvajima lolo

labokv pa i onaj burazer u zimbabveu jede korenje sa devetoro djece nit zna sta je struja a kamoli euri, poredis norvesku koja ima prirodna bogatstva u tolikim kolicinama da je svaki stanovnik milioner(ali te pare su u nekom fondu za razvoj drzave kurac palac) lako je njima, u srbiji nema nicega pa nam vucko drzi glavu iznad vode, a vi to ne vidite nezahvalnici !!!

pero sve i da je tacno to sto si napisao, ti ocigledno onda ne razumes politiku i politicare, naravno da ce da uradi sve kako bi ostao na poziciji na kojoj jeste, kako bi pomogao one koji su ga doveli na tu poziciju i koji ga odrzavaju na toj poziciji i naravno za svoj dzep (nevezano za ovaj slucaj, ja znam da je vucic posten!)

ne ozb pero sad, mene generalno boli kurac za politiku

Klasican botovski komentar. "Nisam pristalica naprednjaka, ali..."

Dajte permaban ovom specijalcu koje picke materine.

Jbg, ne znam sa koje strane ti gledaš, ali ja sam ti već objasnio razloge da ja radim šta radim.

Aca nije dobio državu na lutriji, pa da je sad poklanja kome i kako hoće. Posledice toga sad možda i ne osećaš (možda, i tu si u manjini), ali ćeš sigurno da ih osetiš za par godina. A jednog dana će, ako se ovako nastavi, deca da ti žive u Srbiji, ali ovo više neće da bude njihova Srbija, zato što će sve da bude poklonjeno.

Ne znam šta da ti napišem ako to ne vidiš ...

e pa jbg kad budete imali svoj forum onda odredjujte sta ce ko da pise..ni ja ne volim sportske teme, a od kladione mi je muka a ovde ih je pun kurac..

Kome se ne svidja tema, neka preskoci, o cemu bi trebalo da se pise ako ne o debilnoj vlasti? Kretenizam dostojan ovog van Botena.

ja znam da je vucic posten!)

Poštujem ja kad se neko bori za sendvič, samo kucaj ...

ali meni nije jasno zasto to radite, zasto vam je to postalo svakodnevna rutina, da li je moguce da je to ono sto vam ispunjava zivot ? tuzno zaista

inace ja ne pratim nesto politiku ali cujem po vestima par stvari i stvarno mi se cini da nas brod ide pravim putem i valjda cemo jednom uploviti u tu luku prosperiteta, jednakosti, i naravno ljubavi, zahvaljujuci nasem kapetanu, moj glas imate i na sledecim izborima!

inace ja ne pratim nesto politiku ali cujem po vestima par stvari

... i znaš da je Vučić pošten.

Boxer
Pero bracki savet. Ja sam ovde bio posterdžija jače od dine dok se nisam ispilio i i dalje sam preveliak nubara jbg.
Prerano si uleteo na forum nekako i veći deo napaćene braće te voza bezveze jbg.
Spusti loptu malo pa iz početka vidi šta kako.

jao armine..zimbabve..jok ajde da se poredimo sa tim kako su ljudi ziveli u kameno doba i da budemo srecni jer zivimo bolje od njih..ja sam lud sto se raspravljam sa tobom, samo ti povecavam botovsku dnevnicu

Armine daj brate prestani da troluješ majke ti.

Hvala ti na brackom savetu.

i drago mi je sto ce beograd na vodi biti za 30 godina, taman da matorci jos vise izlape, i onda cemo mi mladi uzivati u metropoli beogradu koji ce moci da se nosi sa parizom londonom madridom, bez baljezgarija primitivaca, zatupljenih od malena komunizmom i drugom titom

Bohore cenjen si u centrali. Cenjen i rado citiran. Mora da ti prija?
A pazi bota kako pise kao polusaljivo, da pomislimo da nije toliko glup koliko zapravo jeste - a u stvari je i gluplji nego sto mislimo.