Prijava

kakve ste lobanje

Kakav si delivery Van Boten.

ocel mi neko reci za sendvice, guglam i za sad sam samo nasao da imam bolju platu od jeriha i druzine

Dnevnica DS bota 800 dinara, SNS bota 1.500 dinara plus sendviči i sokići

videli od svog vodje i sad bi svi da cenzurisu..nemojte vise da pravite postere o vucicu bla bla..e bas ima da se prave i treba da se prave..ako je dobar poster onda se on seruje na fb..ima opcija..to je cilj

eh da je nama cilj serovanje po fejsu radio bih 2-3 sata dnevno, ovako prijavi komentar pa ok, pa tako u krug

Labokv ko si ti čoveče uopšte? Čiji si dupli? Znaš li ti ko sam ja?
Naravno da se neobraćam tebi jebeno, isključivo sa Džerijem pričam jer on kakav god da je dostojan je da samnom razgovara.

Labokv ko si ti čoveče uopšte? Čiji si dupli? Znaš li ti ko sam ja?

ti si neki vip...da nisi mozda bio u parovima?ili na farmi prosle god? ja sam dupli lav.

ne daj se lavabo

Ne seri Nermine.

pero sta ces u nedelju u 3 ujutru po forumima, za 4 sata normalan narod ustaje da radi i posle vam vucic kriv

jao ovo sa tramvajima..pa carski stvarno...odma mi je sojic pao na pamet

malo spavas malo radis, a mnogo kukas, pa se posle zalis eeeeeeeeeee

malo spavas malo radis, a mnogo kukas, pa se posle zalis eeeeeeeeeee

Zato si ti zaradio i majonez i zelenu salatu noćas, pa uživaj.

mnogo lose sta sam dopustio sebi veceras,,, nadam se da vise necemo ulaziti u raspravem ovo je stvarno tuzno, a vama savetujem da se preispitate jos jednom, sta ja uopste radim ? zasto ? da li ovako zelim da trosim dragocene minute svoga zivota, mada opet mozda vam je i zivot tuzan pa stoga ovo tuzno ponasanje i delanje... ali zelim da mislim da to nije slucaj, zelim vam sve najbolje pozdrav

Posao je posao, pa moraš malo i da radiš, a to troši vreme. Idi sad da se sendvič ne ubajati.

EDIT

vama savetujem da se preispitate jos jednom

Mi tebi isto, proveri da li ti uplaćuju doprinose.

kud stavi stevane stranicu, sad mogu da pretpostavim ko stoji sa druge strane monitora, dosta ocekivano, a fizicke karakteristike potvrdjuju mnoge stvari, besposlicari, lelemudi, frikovi, sve u svemu marva
https://www.facebook.com/nedavimobeograd/photos/gm.359776304221137/453382358172608/?type=1&theater

besposlicari, lelemudi, frikovi, sve u svemu marva

Neki su napredovali, postali su botovi.