Prijava

Dijana Sutlic ‏@DijanaSutlic Jul 28

Ne moguce je da uvek bude sunce - zato postoji kisa.
Ne moguce je da covek uvek bude srecan - zato postoji suza. -Ja smislila

хахахах мора бити трол

Sa neshom sam imao prilike da razgovaram, neverovatno koliko je papanast i uzivo lik je jedini na svetu isti i na tv i uzivo 100% nemozete verovati koja je iskocenost u pitanju ne pomera glavu nego onako prica sve i ima solidan shtumak i sise neverovatan fafan kazem vam

Na Olimpijadi se sjajno odvijaju stvari, govnarsko ponasanje vlasti prema sportu rezultira kompletnim bolom u preponama i blagim bojkotom nasih sportista. Olivera Jevtic je prva progovorila sta se dogadja.

Zato momci i devojke samo napred, bez ijedne medalje pa nek se slikaju nakaze sami sa sobom.

znao sam da postoji neko logicno objasnjenje za Djovakov poraz..a sad me jos vise boli jer je zvijezdas

Obljasnite kakav bojkot

pa šta fali, mislim nezakonita je obrada podataka i to je problem jedini ali ovde se kmeči protiv same ideje kao takve, šta je problem da se ustanovi jel ima dugovanja za prebijanje sa ljudima koji tuže grad.

dugo nije kmečala antisns žgadija na ovoj temi

pitaj boga kolko tih krezavih klošara koji tuže za te plate ima neka dugovanja za struju i slično

>daš srbima demokratiju
>srbi glasaju za stranku koja jedva da krije da je antidemokratska
U čemu je onda problem

tih krezavih klošara koji tuže za te plate

klošara koji tuže za te plate

tuže za te plate

jao, evo krećem da plačem nad sudbama raje što nije primila plaću :(

i šta, ako ne duguju ništa gradu, neće biti prebijanja duga, dobiće spor i pare

Gvozd ne transferisi kad je bio poslednji put da si napisao post koji nije bio kontriranje

Uz duzno postovanje i razumevanje za tezak zivot pojedinih ljudi, kako je moguce da neko radi bez plate toliko dugo

гвозздену је само криво зато што се није сетио да тужи тарзанију за плату!

ti transferišeš, okačio si manipulatorski naslov Bljuca za antisns plačipičke a lik je rekao nešto najnormalnije

bombas
Na Olimpijadi se sjajno odvijaju stvari, govnarsko ponasanje vlasti prema sportu rezultira kompletnim bolom u preponama i blagim bojkotom nasih sportista. Olivera Jevtic je prva progovorila sta se dogadja.

Zato momci i devojke samo napred, bez ijedne medalje pa nek se slikaju nakaze sami sa sobom.

Hahahahaha, bonbas je opet imao insajdersku info izgleda.