Prijava

Sanitarni čvor
http://www.021.rs/Info/Srbija/Potraga-za-nestalom-devojcicom-Ninom-Zivkovic-i-dalje-traje.html
sto sada ne naprave onoliku frku?zima sada,se jos i smrznu.

Ето сад су је пронашли и нису ни око тога правили никакву фрку, шташ сад? Није ипак све што се дешава у држави представа за јавност и новине како неки мислите.

Dobra je ovo vest, otreznjujuca. Evo cak se i Brus zamislio, iako kurtonski nece da prizna. Gomilaju se cinjenice, ali on i dalje zabija glavu u pesak. Ne moze doveka.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2014&mm=12&dd=25&nav_category=11&nav_id=940357
Nisu obrisali, mada su je zaturili, nije za naslovnu stranu jbg.
"Godina štednje", prosvetari.

Dobra je ovo vest, otreznjujuca. Evo cak se i Brus zamislio, iako kurtonski nece da prizna. Gomilaju se cinjenice, ali on i dalje zabija glavu u pesak. Ne moze doveka.

Kako je tebi lepo.

Ajde onda Brus da cujem, objasni nam zasto je ovo OK?

Ko je rekao da je OK? Ako pogledaš temu za jadanje primetićeš koliko sam penio za jednokratnu pomoć prosvetnim radnicima koju su jebeni sindikalisti ODBILI jer ih boli tuki za 7600, a to je meni 23% plate, a spremačicama bezmalo pola. Čak sam i komentarisao koliko je to negativno i koliko je sranje tako selektivno ubosti prst u oko narodu. Da sam ja na vlasti (heh, mislim da sam ja na funkciji) taj ko je to predložio bi koliko sutra brao pasulj u Mitrovici.

E sad, to nema nikakve veze sa mojim političkim stavovima, ono što većina nas normalnih radi se nigde ne objavljuje kao vest, ali moraš znati da nije ceo SNS sastavljen od neobrijanih plagijatora u Skupštini. Zato mi nije jasno zbog čega me prozivaš.

Па и није много 19 000. Мало-мало па видиш неког ко хоће са кантом бензина, пиштољем, пушком или бомбом да уђе да приупита нешто народне посланике и министре или покушава да се убије. Стресан је то (државни) пос'о, бато мој!

Ukinuli su im, malopre sam obavešten.

E sad, to nema nikakve veze sa mojim političkim stavovima, ono što većina nas normalnih radi se nigde ne objavljuje kao vest, ali moraš znati da nije ceo SNS sastavljen od neobrijanih plagijatora u Skupštini. Zato mi nije jasno zbog čega me prozivaš.

Dokazani plagijatori:
Tomislav Nikolic - predsednik drzave
Nebojsa Stefanovic - ministar
Velimir Ilic - ministar
Igor Becic - podpredsednik skupstine
Sinisa Mali - gradonacelnik

Plagijatori za koje je dovoljno 10 minuta ozbiljne provere:
Bratislav Gasic - ministar
Jorgovanka Tabakovic - guverner NBS
Zeljko Sertic - ministar
Aleksandar Vulin - ministar

Nemoj da mi govoris da Velja i Vulin nisu SNS, bili su na njihovoj listi. Ako trebaju dokazi za ovo, slobodno trazi.

Nisam nabrajao na lokalu, gde je situacija jos gora, jer je ovo drasticnije zbog visokih funkcija na kojima se govna nalaze.

Проклети оклагијатори!

Господине Џерико, зашто сте нервозни? Па немојте бити нервозни! Грађани знају најбоље ко ради за њихово добро и то су показали на изборима. Пустите ви то плагирање, то је на надлежним органима да утврде. Дајте ви да ми видимо како можемо да допринесемо да грађанима Србије буде боље, да осете бољитак. Од те ваше приче, грађани немају ништа. Ми смо овде сви са циљем да помогнемо Александру Вучићу у борби против корупције и сиромаштва. Ако у тој борби нећете да нам помогнете, онда се макар склоните и не сметајте.
http://www.rts.rs/upload/storyBoxImageData/2013/12/04/14921630/Zoran%20Babic.png
(АПЛАУЗ)

Samo da ponovim, za nepažljive:

moraš znati da nije ceo SNS sastavljen od neobrijanih plagijatora u Skupštini. Zato mi nije jasno zbog čega me prozivaš.

Па видиш да ти је дао списак на ком су и обријани оклагијатори.

A to kao ja ne znam ko su te individue? Jebešga, završio sam i ja privatni fakultet, sedeli su ljudi pored mene i drkali FB na fonu dok sam ja iz malog mozga vadio svih 40 vrsta ugovora na poslovnom pravu. Oni dobili desetke, ja sedmicu.

Sta hoces da kazes? "Evo ja sam pismen i imam original diplomu, pa tako nema nikakve veze sto je ceo vrh stranke kriminalan"?!

Opet mene napadaš, hoću samo da kažem da ja nemam nkakve veze sa tim likovima na koje si besan. Ja sam pre svega i najviše likovni umetnik, pisac i autor na Vukajliji. Ne rešavam ti ja nikakve državno važne stvari.

Mada kapiram i tebe donekle, ne možeš pljuvati po njima jer ih boli kurac za tebe pa si udario po meni koji sam ti blizu. Terapijski. Nema veze, udri samo, ima Brus jaka leđa i nije mu prvi put da prima tuđe batine.

Ништа ја тебе нисам сконтао, бруце. Је л' то значи да ако се обријеш мораш да учиш пословно право, а као необријан имаш загарантовану десетку дркајући фб на фону?

Ne zajebavaj me i ti, dosta mi je Džeriko :)

MA kenja mi se od onog neobrijanog sa kockastom bradom što vodi Skupštinu umesto Maje. Pička mu materina, valjda je osnovni red makar biti uredan ako ti pamet već ionako ne smeta.

Mada je lepši od Maje, to mu moram priznati.