Prijava

Тома (диплома), Стефановић (докторат) и Веља (магистратура, не диплома) јесу сумњиви, али где нађе Јоргованку, Бечића, Гашића, Сертића? Они су одавно дипломирали, а и имају преко 50 година. За Вулина не знам шта да кажем, студирао је и дипломирао је за време Слобе и Мире, могуће је да је лагано пролазио испите, али Јорогованка је дипломирала пре више од 35 година, не верујем да су се тад куповале дипломе. Је л' она беше у Приштини завршила економију?

А шта је завршио Мали?

Зашто сте нервозни, господине Бруце? Немојте бити нервозни! :)

Ne znaš me, ja nikad nisam nervozan. Čak mi ne smeta ni činjenica da ću ceo vikend provesti radeći neku fizikaliju jer mi je plata kurac.

Eto opet Džeriko, u MOJOJ stranci. Jesam li ja tebe ikad prozivao za pripadnost nekoj političkoj opciji? Jesam li te ikad PITAO da li si u DS? Ili možda u Dverima ili Trećoj Srbiji? Nisam. Zašto nisam? Zato što me boli kurac za koga si, meni si bitan jer si autor na Vukajliji i samo toliko.

Inace sam garant uspeo i pickoustog licno da iznerviram, posto se pickica odala da cita komentare na b92, a moj je imao najvise pluseva. Onda kad su prvi put javili da nema nista od Tuznog joka.

Брусе, много те готивим и поштујем овде, као и Џери, сигуран сам. Али ми никад нећеш бити јасан са овим политичким ставовима. Озбиљан човек, образован, свестран, уметник... А дете би те победило у расправи око СНС-а. А што ми је најцрње, ухватим те некад да их пљунеш више него Џери или ја. И тек онда не скапирам ништа, а посебно не скапирам КАКО или ЗАШТО си ти и даље у тој странци? А ниси љигавац, каквих је 99% тамо.

Џери, кад си се већ расписао, реци како су до диплома на брзину дошли Миодраг Костић - Коле, Зоран Живковић, Чедомир Јовановић (режисер без иједне режиране представе) и Ненад Чанак?

Има још један посланик СНС-а из Јагодине који је куповао дипломе на Космету. И он је са Космета, а то је Драган Николић - Феман, бизнисмен, са тренутним пребивилштем у Јагодини. Некадашњи вођа јагодинског одбора Демократске Странке, сад је велики напредњак. Тај Ђинђићу да захвали на дипломи и да му сваке недеље свећу пали.

И тек онда не скапирам ништа, а посебно не скапирам КАКО или ЗАШТО си ти и даље у тој странци?

Procenio je to Cara dobro, ja sam tehnokrata, mene politika pojedinih stranaka ne zanima ni malo. Zanima me samo globalna politika cele države - pljunuću svakog ko jede govna, pohvaliću svakog ko radi pravu stvar. Uživam poštovanje svih stranaka u mom mestu sem DS upravo zbog tih stavova.
Jednostavno, ovi su sad na vlasti u mom selu, prvi put unazad 15 godina imamo direktnu prohodnost ka BG i imam nameru da budem važan deo navlačenja para u moju opštinu jer smo dosegli totalno dno. Posle SNS napuštam politiku zauvek.

Чедомир Јовановић (режисер без иједне режиране представе)

čeda je dramaturg, pored toga što je pička
napisao je, dok je taljigao na FDU, dramu "PETO S"

Ок, капирам то и поштујем. Али технократа си могао да будеш и као члан неке друге странке. Зашто баш човек који је нормалан да се одлучи на чланство у вероватно најретардиранијој странци икад на планети, са најретардиранијим страначким врхом? То мене занима. Како не доживиш трансфер блама од Стефановића, Малог, Томе, Керамичара, Јоргованке... Па и Вучића на крају крајева. Можда је паметан и образован, једини ту, али је полумонголоид и дауновац из чекаонице.

Režirao je i tragikomediju "Peti oktobar" :)

nija baš režiro
jedan od manje glavnih likova bijo

Fendere, ne pricaj napamet, eto u medjuvremenu sam okacio i Becicevu optuznicu za krivicno delo. Mogu i za ostale da ti nadjem, a mozes slobodno i sam.

Ne kazem ja da je sve pocelo od ovih radikala, naprotiv - da se radilo posteno pre njih, oni ne bi imali ni 5% a kamoli da prave vladu sami! Samo je kod njih sve negativno eksplodiralo, tolika akumulacija plagijatora NIJE slucajna - i nije ona posledica toga sto SNS NEMA za toliko skolovanih ljudi, sigurno se u prvom talasu "antikorupcije i reformi", dok sam cak i ja pomisljao da mozda jesu iskreni u tome - plagijatori su birani prema PODOBNOSTI i donekle po kolicini slihtanja pickoustom psihopati.

Bruce, slobodno me pitaj u kojoj sam stranci, i napadaj moju stranku. Dobro, to sto nisam ni u jednoj, niti sam ikada bio, ne znaci da ne mozes da napadas moje stavove. Ja napadam tvoje neodbranjive stavove, ne tebe. I nemaju veze Vukajlija i definicije, posteri, kurci palci, valjda smo ovde pre svega ljudi - nije ovo likovna akademija pa da nas gledaju kroz nasa dela.

Више је био помоћник редитеља.

Али технократа си могао да будеш и као члан неке друге странке.

Bio sam. U SPS sam bio najmlađi član Opštinskog odbora u istoriji stranke. Izbacili me posle petog oktobra jer sam nabrojao lopove i tražio njihovo isključenje, a oni poslali dokaze da sam sarađivao sa Otporom. U DS posle tri godine sekretarica nije ni znala da sam član, likovi su me elegantno izbegli. U DSS su me jako voleli, 4 godine su pričali kako imam potencijala i mogu mnogo da učinim za stranku. Zvali me samo jednom da glasam za izbor Koštunice za predsednika.

Ovi su mi dali određeni nivo odgovornosti i mogućnost da predlažem dalje akcije, čak su i poslušali nekoliko predloga i uvažili ih.

Аутобус

Ето сад су је пронашли и нису ни око тога правили никакву фрку, шташ сад? Није ипак све што се дешава у држави представа за јавност и новине како неки мислите.

ja necu nista.kada posejes ceri,nemos ocekivati da izraste govedje srce.
inace,sve je predstava za javnost kako neki mislimo.

Ајд, добро. Сад си ми донекле јаснији. Мада би ми био кристално јасан после свега што си набројао искључиво када би као Џери и ја био НЕЧЛАН било које партије. У сваком случају све о чему смо се сад испричали не мења чињеницу да је ВУчић пичкоуста педерчина хе хе.

Rekoh gore, ovo mi je poslednji angažman, posle prelazim u gazde :)

Стварно, бре, Брус. Озбиљан си чо'ек, ова ти брука не треба ни најмање.

Није Србија, ал није ни далеко.
http://mondo.rs/a756827/Info/Ex-Yu/Radnici-iz-Tuzle-pesice-krenuli-iz-BiH.html