Prijava

Lol nubare. Fargo je kerov kurac brt.
Alo ba ljudi to Proviron gleda

brejking bed je toliko objasnio da sve druge serije deluju ko brejking bed za sirotinju

Vikinzi najvise jebu

u protekle dve godine sam odgledao 4 epizode brejking beda svaka epizoda me zestoko smorila i dalje ne verujem da je to kao najjaca serije ikad jedino ako kasnije ne pocinje da jebe

ja na preporuku sa cheta skinuo house of cards i smorio se posle 14 minuta fazon,ae bezi kakva bela kuca,politicke spike i sve,i jos sve epizode u sezoni snimane u jednom danu

GOT U LOVJU GOT U LOVJU GOT U LOVJU
SEAN PAUL

kakva je Tyrant ?

upravo završih ''The Newsroom'' sve što ima, odlična je serija, vredna vremena

Boardwalk Empire jedna od najboljih ikada po mom mišljenju, priča, gluma, dijalozi... sve
Arrow je ok ako voliš taj žanr, ja sam prestao jer i rekoh da hoću ako se desi to što jeste, ukratko, beše umobolno suviše da ''svarim''
od Tiranina sam više očekivao
House of Cards kida, ali uputstvo za upotrebu je da ne skidate ak' ne volite taj fazon, pozz olle

aj dosta od mene sve najbolje vama i vašim porodicama
odo' gledat' NBA

Prijatelji dragi, gledam seriju Carnivale. Gledao neko? 3 epizode sam završio, vrlo zaokrenuto-ljubazna je. Kad sve pogledam, sročiću neko duže mišljenje.

Gledao ja dvaput, kao Tvin piks samo turbo bolje, genijalna serija. Kad dođem kući idem odmah da je skinem s torenta i gledam ponovo.

Tek se kasnije razvija situacija, budi strpljiv.

Samo valjda neću postati vojvođanski seksualni napasnik ako pogledam dvaput ovu seriju? :D E, posle nekog čeprkanja, našao sam 720p kvalitet odličan.
https://kickass.so/carnivale-s01-season-1-720p-web-dl-dd-5-1-x264-miky-t6685592.html
https://kickass.so/carnivale-s02-season-2-720p-web-dl-dd-5-1-x264-miky-t6694599.html

Nećeš, serija je genijalnam čak je i glavni glumac (jedan od) glumio i u Tvin piksu :)

Peaky Blindersi jebu silovito.

Odgledao Fargo, odlična serija, nema šta, pročitao sam da će druga sezona biti smeštena u 1979-u i baviće se ocem one debele policajke dok je on bio policajac i onim događajima koje su par puta pominjali u prvoj sezoni. Glumačka ekipa je vrh, a inspiracija za seriju su filmovi braće Koen.

Arčer mi je gotivan, ali me ne vuče da gledam epizodu za epizodom. Trenutno gledam Through the wormhole jer gotivim tu tematiku a i glas Morgana Frimana me smiruje lol. Posle toga krećem na boardwalk empire.