Prijava

HAAHAHHAHAHAHA
JEBEM LI VAM SISICE MALE
dobro, ubijedili ste me, odo da gledam boardwalk empire

pa kako da ne gledam kad je ova stana katić takva prepičketinaaaaaaaaa

pa kako da ne gledam kad je ova stana katić takva prepičketinaaaaaaaaa

Bolje pitčke u Bordvoku. pozz
Predobra je serija. Što bi Monk rek'o, you'll thank me later. Ili u ovom slučaju, you'll thank us later.
Je li onaj Luter stvarno predobar ili je samo dobar?

Kad pomenu Monka, juče ga završih, nisam mogla da vjerujem koliko serija ima dobar kraj.
A Luter pre, predobar, makar meni

ja tek sad vidim kako sam na neki nacin zavoleo bordvolk valjda sto je najduza koju sam gledao pa sam usao u pricu i svaki dan dobijao odredjenu dozu... no sad to nadoknadjujem peaky blindersima, Cillian Murphy odradio vrhunski posao, mada i ona kratko traje zavrsavam koliko sutra... da li je vreme za brejking bed ??

Da ne trazim sad po stranicama..Kakav je MArco Polo isplati li se gledati?

Kačio sam link sa svog sajta ranije, ako te ne mrzi da čitaš utiske pogledaj.
http://filmskerecenzije.com/marco-polo-2014/

Procitah, opsirno Bogam al ubjedio si me...hvala za linak

Odledao sam MArka Pola i stvarno velika preporuka 9/10

Има неких мана, на пример што кењају на енглеском(скоро увек) и поједине траљаво одрађене борбене сцене где противници падају у несвест од неких смешних удараца, али генерално добра серија, свидела ми се.

Glavni glumac mi je strašno antipatičan ali serija je ok, ko voli tu tematiku neće pogrešiti.

Dajte mi mišljenja o serijama The Wire i Sons of Anarchy

The Wire fenomenalna serija, Sons of Anarchy meni se ne svidja, batalio samm posle 3-4 epizode

Da bi gledao Sanse moras bas da gotivis tu tematiku, da si bar malo upoznat sa tim i da si obavezno bar jednom u zivotu vozio Harlija, makar po parkingu.

U potrazi sam za novom serijom koju bi gledao, na osnovu prve epizode mnogo su mi se svideli Fargo i Arčer, tako da, ako je neko gledao interesuje me vredi li gledati i dalje, naročito Arčera pošto je Fargo novija serija. Boardwalk empire nisam gledao, ali pošto je toliko hvalite imaću je u vidu.

Fargo je najbolja serija 2014. naravno da vredi gledati.

Arčera obavezno nastavi! Sad izlazi i nova sezona

bordvolk empajer ili peaky blinders

preporucujem dzoniju, ne pitam za misljenje hh