Prijava

Preporuka za neku na fazon "The night of" i "True detective", ali da je zavrsena i da je jednosezonska.

Brate odgledaj romanzo criminale ako nisi, nije jednosezonska ali je kratka i jebe jako snazno i bez kompromisa

Blejce hvala za preporuku prezadovoljan sam

Ništa maćore, i drugi put.
Kreni da gledaš Quarry Makaronac, ima tek nekoliko epizoda, izlaze jednom nedeljno. Pilot je prebio koliko je dobar. Možeš i Romanzo criminale, što reče Pseto.

Ne znam, Blake, u cemu je stvar, ja sam generalno slab na fantasy i sci fi, pa nisam bas merodavan, ali mislim da je fora u atmosferi i u tome sto drzi paznju, uvuce te u pricu.
Ljudi jel samo do mene ili je Narcos malo vise otanjio?

Meni možda najveća zamerka što veći deo serije je Eskobar u ulozi miša. Čovek bio jedan od najmoćnijih na svetu i nije mnogo propraćen njegov period kad je bio na vrhu. Druga sezona previše podseća na onaj film u kom Ganc glumi Hitlera.

Do samog kraja mi je bilo malo glupo što se serija zove kako se zove, mogli su je nazvati samo Escobar i zvučalo bi moćno, ali su lepo to uradili/objasnili i obezbedili sebi najmanje još jednu sezonu.

sta znam, meni je zanimljivo da gledam iz tog ugla isto kao der untergang, ima toliko filmova koji pokazuju drkanja ozloglasenog lika (mada eskobar je no1 mogli su realno 5 sezona njegovog drkanja za zivota)
prvih par epizoda druge sezone i meni bili ono ok meh.. posle mi se sve vise dopadalo uz sjajno finale

je l to izašao westworld

nema josh prevoda, dachu mu josh jednu shansu sa drugom epizodes

ima prevoda srpskoga

Druga epizoda Westworld-a jebe mame!! Hopkins razvalijo, Harris objasnijo

Sad sam skinuo, čekam večeras da gledam. I prva mi se svidela. Dobra serija, skroz.
I preporučio bih ovu, ako nisam već. U novembru počinje druga sezona.
http://www.imdb.com/title/tt1740299/

gde da nađem prevod za westworld s01e02 pomoyite pls

а јесам идиот, да не погледам на титловима. :)

мрско ми је било да лутам, бануо на један сајт, видео нема, а већ ставио на скидање. а вероватно би и бс нашао. хвала, целтиц!

ПА ОВО ЈЕ ХРВАТСКИ!

али добро, ваљда ћу успети да се снађем, ух, није ми лако, а сад видим да нисам нагласио да тражим СРПСКИ превод, тако да ми је неко могао окачити и превод на свахили.

Nema na čemu, uživaj!

quarry s01e05 jebe jako, a šesta će biti još bolja i KRVAVIJA

šta kažeš selt za moju izjavu i PROGNOZU u prethodnom postu, zanima me mišljenje stručnjaka

Jbg, Džanki, ja sam i očekivao da će serija ići uzlaznom putanjom. A Logan Marshall-Green je lobanja ljuta.