Prijava

kako vam se cini westworld mene nije odusevio, cak nemam ni zelju da gledam narednu epizodu

isto, statičan je nekako

па ви сте тоталне будале, ето шта сте!

mada mislim da ću dati šansu još nekim epizodama, možda se nešto dobro izrodi iz svega ovoga

deco uskoro ide serija kakve nigde nije bilo poboljšaće vam semenu tečnost kolko je dobra

spremite se - april '17

Otkrij nam tajnu....

westworld 10ka čista, a sad se gleda This Is Us. Jesi gledao ovu, celt?

Nisam, u trejleru vidjeh puno ljudskih prava, tuge i emocija. Kakav je to humor koji ne vrijeđa nikoga? Šta je sljedeće, ljudi bez zubnih proteza i vještačkih kukova u odboru za dodjelu Oskara? Kuda ide ovaj svijet!??

videćemo, javljam utiske, a epizoda počinje prelepom i meni omiljenom pjesmom sufjana stevensa

Jeb'o me dan kad sam krenuo da gledam jebeni Stranger things da me jeb'o. Kapiram da ima pun kurac debila koji se lože na takva sranja, ali brate mili, onoliko oceniti seriju, pa jebem mu mater... Tri stvari su mi se dopale u vezi serije: prva je muzika, druga je Vinona Rajder koja je pokidala ulogu, i treća je ona Majkova keva, baš ozbiljna milfača. Ostakak sranjo. Ne gledati ni u ludilu.
Onaj Quarry mi deluje interesantno.
Što se Shameless-a tiče, po prvi put me nisu oduševili početkom sezone, ali iskreno, nisam ni očekivao. Svaka im čast kako su uspeli ovoliko dugo da budu dobri, a biće verovatno i ova sezona dobra, tek je prva epizoda izašla.

videćemo, javljam utiske, a epizoda počinje prelepom i meni omiljenom pjesmom sufjana stevensa

Ne znam o kojoj seriji pričaš ali se nadam da je ta pjesma Jacksonville, jer u suprtnom imaš problema sa ukusom

Како не би им'о проблема са укусом, па је л' пратиш шта качи на хип-хоп теми? лоло

Aaa da, Džanki 'neironično slušam meme rap' dojava... Pa kako sam samo to zaboravio

nije Jacksonville, Death with Dignity je u pitanju, novija stvar

Westworld obećava da će biti dobra serija. Gledao sam kao klinac film, ne sumnjam da su to dobro razradili.

Palac gore od mene za Stranger Things, jeste da ima dosta 80s klisea, ali ne smeta, odlicna je serija.
The night porter sa druge strane sranje veliko.

Odgledao pilot Quarry-a, jebeno preodlično. Kraj epizode onako baš kvalitetno objašnjavanje. Za dalje ćemo da vidimo. Bojler alrt: Krivo mi samo što Marlo iz Žice gine odma'. :(
Apofise, ne samo klišea vezanih za osamdesete nego i generalno. Ne znam, meni serija stvarno ima zaista previše glupavih momenata da bi se smatrala vrhunskom, a svi je nahvališe k'o da je ne znam ti ja šta. Ne kažem, ima i nekih fino odrađenih stvari, ali brate mili, ja ne znam jesam li ja toliko glup ili ta serija nije toliko dobra. Što je najcrnje, ja niti jednu lošu stvar nisam čuo vezano za tu seriju pre nego što sam krenuo da je gledam.

Blejce hvala za preporuku prezadovoljan sam

Počeka serija Frequency. Pilot epizoda nije vrh, ali je zanimljiva radnja. Preporučujem.