Prijava

Nijedan. Izaziva rak pluća, a sami filmovi su pravi akcioni smor.

NEVREĐAJ ŠONA KONERIJA, VELIKOG PLODITELJA FILMSKE I SVAKE DRUGE INDUSTRIJE! Realno, lik objasnijo ulogu.

Шон је најбољи 007. (словима ТАЧКА)

најбољи Бонд филм је Умри други дан илити Die another day иако је ту Броснан Бонд.
Очекујем доста од Скајфола, вероватно ћу да се разочарам...

svi su ok bili, sem ovog pedera poslednjeg. sta puci usne onoliko koji kurac?

Meni su svi Bondovi go kurac, nešto tu kao trče ko pingvini u onim smokingzima, kao glume ludilo, jebu daskare, voze skupa kola i pričaju mnogo, žmire kad pucaju i piju martini-pedersko piće.

Још ниједног Бонда нисам погледао.

Још ниједног Бонда нисам погледао.

Ја сам са неким ортацима ишо да гледам онај са Хале Бери. На пола филма отишли на кантере, ето колико је био занимљив.

pa Džejms Bond.
EDIT: dobro je što sam se prvi sjetio.

Ми гледамо само Молдера, Духовног тачније.

Ми гледамо само Молдера, Духовног тачније.

I krkamo pilećinu. Koji smo molderi, čoveče, vidiš ti to? :)

Ја сам са неким ортацима ишо да гледам онај са Хале Бери. На пола филма отишли на кантере, ето колико је био занимљив.

I ja sam neki bila kao krenula da gledam, nemam pojma koji, pa zvao tata da beremo grožđe, i bilo mi to zanimljivije, iskreno.

Понекад буде и гулаш :) Лоллололол, највећи :)

Pičimo moldere i jedemo pilećinu, gulaž i salatu. ololololo Bond i ti šmekeri, nije to za mene. lololo

Svaki Bond je podjednako zajeban za svoje vreme, ali Šurda u ulozi pandura sa čoporom dece i žena je zajeb'o vek i on je kultni evergrin! Em radi na rešavanju bele kuge, em radi na rešavanju kriminala, em je hipohondar.