Prijava

Nekad samo mogao da popijem mnogo, a sad mogu da popijem puno.
94,87% alkohola u moj organizam ulazi preko Jelen piva. Ostalo je rakija, a kad nema to može i vino, bijelo, a može i crno, ređe jeger i viskiji.

Ја синоћ оверио од пива и ракије. Да сам пио само ракију боље бих прошао.

Не знам дал' је неко од вас чуо за ову водку http://wwww.heimtier-supermarkt.de/images/articles/e9078fe03958c07a46bd49634dc5699e_5.jpg . У центру Беча узесмо две од по 0.7 и још нека енергетска пића, једна кошта 5 евра, ацетон јебени. Синоћ је шљива одрадила посао, 40 кинти, а иде к'о вода. Иначе, водка - енерџи и пиво - ракија, убитачне комбинације. Поменуо бих још и подморницу, зајебано пиће, виши левел.

Не пијем често ал кад пијем немам меру, иде се на квантитет. Најјаче ме убило
http://bakalnica.rs/sw4i/thumbnail/Vino-belo-Smederevka-1L,Tikves,-Knjaz-Milos.jpg?thumbId=8168&fileSize=14758&lastModified=1319785073000&contentType=image/jpeg

То вече после прва два литра имам само спорадичне слике памћења, типа кад смо стојали на улазу у дискотету и ортак урла на избациваче лоло, некако смо ушли, а пре тога рачун од пола метра за тих 5,7 литра вина. Затим прво повраћање од пића а вала и једино до сад.

e taj tikveš je sasvim solidno vino, al vaistinu šopa u glavu

Tikvešovo belo i nije da se pije čisto, bolje leži kao špricer.

Ja kad pijem da se brzo napijem, idem na dobru staru raznovrsnost. Krenem sa rakijom koju gasim pivom i onda na kraju udarim po vinu dok me ne oburva. Obojena pića slabo pijem, a vodku ne podnosim još otkako sam prije 2 godine stuk'o bocu Baltika na prazan stomak, život sam ispovrać'o i od tad kad joj primirišem, muka mi.

Obicno pijem pivo (Nektar ili Lav, Jelen slabije), ali najvise me oborio neki crni rum (inace ga ne konzumiram) koji je bio mlak ko mokraca, znaci uzas... Vodku ne volim inace, tekila mi je ok. Rakiju isto mogu, vinjak i vino onako.

Маестро ♦
VINJAU

Rubinštajn mama!

Najbrže kad sam umoran. Gladan podnosim bolje, ali umor jebe kevu.

Štos tiče pića, gadno se istripujem kad šljokam pivo i gasim rakijom. Naročito ako je brlja neka. Uf.

I kokteli oni ubistveni, što donose dobre pičke.

Od kurčine. (haha)

Hahehihohu! Nisam ti ni tražila, samo sam iskrena. :)

Serem i ja, pivo me na prepad uništava, jer ga tretiram kao vodu. (valja da se pije tri litra dnevno)

Flaša smirnofa, 3-4 red bula, 3-4 piva, pa još jedna flaša smirnofa i 3-4 red bula. Otkida, zadnji put kad sam konzumirao po ovom receptu bukvalno su me nosili. Zajebana je stvar što možeš piti, piti, piti, piti, piti i ništa ti ne bude, al' kad opali, sine moj, ko maljem.

Zaječarsko pivo i pelinkovac, eventualno vodka i absent, zavisi od trenutka.

eh, sad ... poslednjih 10 godina pijem skoro iskljucivo pivo i nikad nije bilo nekog odvaljivanja jer ni ne mogu da popijem kao u studentskim danima. ehhhh. tada smo iz zajebancije drug i ja posle basketa stukli gajbu jelena i onda otisli u grad. x puta. a imam crnu rupu. od rakije. pili smo jako brzo - za 40 minuta smo nas dvojica popili nesto manje od 1.5l rakije. i - cap - crna rupa. i jednom za prvi maj - mesavina crnog i belog vina i vinjaka. to je bilo 1999. ispovracao se po krevetu, nemam pojma o nicem. a sad ne mogu da popijem vise od 5-6 jelena. vec ne budem sav svoj. jbg, ispao sam iz ritma.

Ta žestoka pića su najgora, dok ih piješ milina, moš popit kamion. Al zato kad te stignu za 30-40 minuta, onda si donji. Konjak isto nije loš meni, to ponekad pijem.

najbrže kada sipaju drogu, ako se krene od jutra najviše hvata, a najlakše kada ima šta da se pije