Prijava

akintose ondak mogu da ti kazem da ce biti nesto od tebe otprilike kolko je od mene, i ja sam u tvojim godinama poceo da pisem i uopste nisi los, pogledaj moge prve defke, i to su jos one bolje prezivele, one koje su bile cisto sranje su, srecom, sahranjene, inace bih se sramotio dnas svaki put kad neko uzme da cita moje defke...
A kizo brate dosadan si mi vise, okej je da trolujes sa vremena na vreme, ali ovako stalno...ne znam za ostale, mene si smorio vise..

A možda smo mi nacija kretena? Možda.

Као прво, не слажем се са дефиницијом, јер је безвезе убачен БС као један од главних криваца, иако је тај исти БС једина нормална реп група у Србији. Друга ствар, приметио сам како је већ млађа генерација од моје (1996.) почела да се квари у том смислу, а што су млађе генерације у питању, степен безобразлука је све већи. Сматрам да су већина "накурчених клинаца" уствари буразери новопечених мафијашчића, али слажем се и да је интернет и искварено друштво доста криво.

20 i kusur ljeta.
EDIT
I neka Kize nek' troluje, šta si očekivao da neko bude ozbiljan na ovu temu.

тако је, интернет квари децу, и у дискотеци им сипају дрогу у сокић

Ja mislim da je problem u trenerkama koje se guraju u čarape. Ako je neko spreman tako odati u javnosti, taj e može biti normalan. Vjerovatno onda vjetar udari u gležnjeve pa to ode na glavu i ko zna šta još. I Pepa prase nek jede govna.

JEBEMU NEDLJU MLADU! KAKO JE OVO TROL??? Znaš ti šta je to? Jel ne odaju tako sa trenerkama u čarapama? Odaju. Jel to normalno? Nije. Jel danas gledaju Pepu prase? Gledaju. Pa jel može neko normalan ispasti poslije gledanja toga? Ne može. KOJI TROL KOJI KURAC!

Pa ne mora da mu kaze: Jebite se imam pametnija posla.
Moze da mu kaze: Ne mogu, idite sami..
A ne da psuje..

Svaroze, objasnjavao sam tamo u komentarima da sam Sindikat naveo kao najjacu repersku grupu u Srbiji, a i jedinu koju znam. Mada cenim njihov rad (oni i Marcelo su jedini reperi koje priznajem. I Kes kolica je kul pesma), naveo sam ih zato sto imaju par rebelskih pesama protiv vlade (koju ni najmanje ne pravdam, ali ti klinci su se toliko zaneli politikom i mrznjom prema Tadicu da to vec nije normalno bre!)
EDIT: I JEBEM VAS AKTIVNE, NAPISEM KOMENTAR I VAS 20 NAPISE NESTO U MEDJUVREMENU
Kizo kul ti je ovaj trol, al pretera ga, dal je neka natprirodna veza da ja odem na svaku temu na kojoj ti trolujes, ili ti trolujes na svakoj temi na sajtu ne znam, al gde god da napisem nesto, tvoj trol..

A da Sale ti si mlađi i od mene ja msm, ja i ti ne psujemo niti smo psovali kada smo imali 10-11 godina.

U mojoj ulici ima dece mlađe od pet godina koja se ponašaju kao debili jer jedne roditelji ostave da se igraju po ceo dan da im ne smetaju, a drugima roditelji ispiraju mozak o tome kako samo treba da traže nešto za sebe (slušao "predavanje" roditelja jednom trogodišnjaku). Roditelji, roditelji i roditelji - tri glavna krivca. Imale su i ranije generacije japanske crtane filmove i glupe akcione igrice pa nisu tako prolazile. Jebeni, usrani, nezreli roditelji.

Мислим да није проблем у тим "ребелским" песмама, већ у песмама као на пример Алал Вера или Сведок сарадник, које критикују све то, али су они превише глупи да то схвате, па се ложе. Што се тиче мржње према Тадићу, оправдана је, али да не залазим у политику.

КЛИНЦИМА ТРЕБА МОТКА!
Не озбиљно, ово што поменуше за водоношу. Јеботе, нама је као клинцима било драго кад нас старији пошаљу по лопту-воду-неки курац, јер је то обично значило да ћемо у следећој партији и ми да играмо баскет-фудбал са њима. Исто тако, ти старији ће да ме бране ако засерем нешто код неке друге старије групе. А ако их изнапушавам, јебаће ме ко вола. Ја сад имам 21 годину и са нормалним клинцима се и ја понашам тако, а са ненормалнима према заслузи. Псујеш мајку - немаш лопту. лоло

Треба то тући шњуром од усисивача, сваки дан!

Што се тиче мржње према Тадићу, оправдана је, али да не залазим у политику.

Neko ko je maloletan ne može da shvati, ni približno, politiku, pa čak ni sa 18 godina života, da bi mogao da opravdano mrzi bilo koga na političkoj sceni, zato ne lupetajte s tom "opravdanom mržnjom". Ne volim ni ja Tadića pa ne ispiram mozak tuđoj deci o njemu, a ne bih ni svojoj. Ni o jednom političaru.

Jebo te kru, koji trol? O čemu pričaš ti?

Meni bi ćaća puko dandaru kad bi uvuko trenerku u čarape. Nije pravio debila, nego Krajišnika. Jel kontaš sad o čemu pričam?

Trankila sine, nije on po naredbi bio poslat po vodu, nego smo ga lepo zamolili, pošto ima bajs, a česma je malo dalje, da nam ode i donese flašu. A ti ako si sa 8 godina tako odgovarao starijima bez potrebe, onda nemam šta da ti objašnjavam.

Jebeni, usrani, nezreli roditelji.

Ok, usrani roditelji, njih je uvek bilo. Samo, zašto su sada toliko mega-usrani i zašto ih je toliko mnogo (i sve ih je više). Mislim da je to glavno pitanje. Je l' smo prsli zato što nemamo leba da jedemo, pa ne možemo da se okrenemo kulturi i vaspitanju ili smo jednostavno otupeli od onoga što nam se servira u javnosti? Ili nešto treće, peto? Stvarno nemam odgovor.

A da Sale ti si mlađi i od mene ja msm, ja i ti ne psujemo niti smo psovali kada smo imali 10-11 godina.

Meni kada su rekli da idem po vodu nisam im rekao tipa:
Ae mrs u picku materinu tu vam je kafana idite napunite..
Nego sam lepo uzeo flasu otisao i napunio..
Sto kaze veverica, drago ti je kad odes po vodu i ti stariji su te uvek branili...

Колко сам схватио на основу коментара, највећи проблем са ''данашњим клинцима'' (12-13 година) је тај што вама ''старијима'' (16, 17, 18) кажу да се торњате кад их пошаљете по лопту или воду? Лол.

Je l' smo prsli zato što nemamo leba da jedemo, pa ne možemo da se okrenemo kulturi i vaspitanju ili smo jednostavno otupeli od onoga što nam se servira u javnosti? Ili nešto treće, peto? Stvarno nemam odgovor.

Mnogi ni ranije nisu imali leba da jedu, pa im deca nisu bila nakrivo nasađena. To sa drugim obavezama je jednostavno loš izgovor i projekcija sopstvenih neuspeha na neku "nevidljivu" okolinu koja sve sistematski upropaštava. Hoćeš decu - preuzmi odgovornost, proceni da li ćeš moći da ih vaspitaš kako planiraš, a ne - drugi su mi krivi. Zajebi to.