Prijava

Partizanko, da li imaš 2 prezimena? Jer zvučiš kao da imaš dva prezimena

C c c c c c ....

Ja mislim da žena treba da želi da uzme njegovo prezime. A ne da mora.

Inače CZ imama jedno, i mislim da je apsolutna glupost imati dva.

pazi sad kako se izvlači partizanka kao nenene nisam ja to mislila xexe

Mnogo si care ozbiljan. Nego da te pitam, da se recimo tvoja kći udaje za nekog ko se npr prezima Guzica, Droca, Prkno, Eror ili šta već znam, da li bi joj savetovao da nagovori muža da uzmu njegove majke devojačko prezime ili njene majke?

Savetovao bih da uzme njegovo normalno

ovo partizankino pitanje mi unosi nelagodu

zamisli žena ti se izjasni pred matičarem da uzima devojačko ime tvoje majke

koji kurac

Ne može tako, imaš izbor ili-ili, nema treće.

Recimo ona izjavi da će zadržati vaše i dodati njegovo i da će se zvati

Marijana Guzica Petrović.

A umeđuvremenu su doneti setovi reformističkih zakona (istopolni brakovi, uzimanje majčinog devojačkog prezimena, prelazak u islam zbog krivičnog dela itd...)
I matičar kaže ne može da budeš Guzica Petrović, Biraj oš taštino ili svekrvino prezime.
A ona se okrene ka tebi i kaže: Tata, šta da radim?

Ja ću uzeti majkino, očevo, muževo i njegove majke.

Vesnam pa nismo u Argentini! Ne možeš da se prezivaš Vesna Guzica-Petrović HadžiCvetić Prodanović.

sprečava te činjenica da tako blesava nikad muža nećeš naći

vesnam
Šta me sprečava?

Moraš da pređeš u katoličanstvo. To je isto jedan od reformističih zakona, al dobije pasoš Hrvatski npr. Ne može Mađarski jer njihov ide sa protestanskim zakonima o vratima.

bombas
sprečava te činjenica da tako blesava nikad muža nećeš naći

Ma ja ću je oženiti.

Ako ćeš me oženiti, onda ću uzeti i prezime tvog muža.
Kako je to prezime nebitna stvar.

Laza Ristovski je potomak Hristov

Како не може да узме, а Станићи, Стаменићи, Недићи итд.?

Moj omiljeni šiptarski terorista je Damjan Nikaxinoviqi

Ne može tako, imaš izbor ili-ili, nema treće.

Recimo ona izjavi da će zadržati vaše i dodati njegovo i da će se zvati

Marijana Guzica Petrović.

A umeđuvremenu su doneti setovi reformističkih zakona (istopolni brakovi, uzimanje majčinog devojačkog prezimena, prelazak u islam zbog krivičnog dela itd...)
I matičar kaže ne može da budeš Guzica Petrović, Biraj oš taštino ili svekrvino prezime.
A ona se okrene ka tebi i kaže: Tata, šta da radim?

Lolčina, šta komunjarski mozak može da smisli, nije ni čudo što su načinili Hitlera malom bebom. Svekrvino.

Valdemar
Како не може да узме, а Станићи, Стаменићи, Недићи итд.?

Phaa, to je diskutabilno. Ne može baš toliko da se veruje vama što se bavite poreklom reči.

gde je ona debilka sto je na cetu pisala ''MAAA NE BI MOGLI MENE DA KIDNAPUJU I SILUJU NORVESKI OTMICARI, JER JA SAM TOLIKO NEPOSLUSNA DA BI POPIZDELI SA MNOME''....tako mi isto zvuce zene kad kazu da nece da uzmu muzevo prezime ili da ce da dodaju svoje jadnicko prezime