Prijava

gde je ona debilka sto je na cetu pisala ''MAAA NE BI MOGLI MENE DA KIDNAPUJU I SILUJU NORVESKI OTMICARI, JER JA SAM TOLIKO NEPOSLUSNA DA BI POPIZDELI SA MNOME''....tako mi isto zvuce zene kad kazu da nece da uzmu muzevo prezime ili da ce da dodaju svoje jadnicko prezime

Hahahah punoletnica. Jedna od najjacih sprdnji ovde je to bilo, kad je rekla da je prkosna, neposlusna i inatdzija i da zato ne bi mogli da je siluju u danskom podrumu kad ode kod malo starijeg novinara sa dzukelom fridom pa lol ko crtani da je u pitanju

Inace da zena oce da ostavi svoje prezime ili da nadodaje moje ja se ne bih ni zenio onda sta koji kurac

A znam za slucaj kad je ortak promenio prezime u majcino jer ga je otac ostavio kad je imao dinu dana i otisao u picku materinu i lik kaze jebe mi se za njega sta ima da nosim njegovo prezime i promenio u majcino kad je napunio 18

Pseto, ti si lepo patrijarhalno vaspitan čovek. Volim da mislim kako imaš i sve kvalitete koji krase sve one patrijarhalne ljudine naše prošlosti.

Žena kad voli muškarca, ona voli ne samo njegovo prezime, voli i ono drvo što raste mu ispred kuće, i odrpanu džukelu što mu čuva dvorište.

kad čovjek voli ženu
šalje vojske da je traže
kad čovjek voli ženu
sam sebe vara, sam sebe laže

kad čovjek voli ženu
piše joj pjesme i čuva straže
kad čovjek voli ženu
na sve je spreman, osim da joj kaže

Ne treba izgubiti iz vida i da med ne bi bio med da ga pčela ne pravi.

kad čovek voli ženu tolika je pičkica da je prosi na tekmi

Jadan je muškarac koji ne ume da pročita znak da ga žena ne voli. A to da neće njegovo prezime je najjasniji.

Kad čovek voli ženu
On je grli, on je ljubi

Kad pičkica voli ženu
On joj piše pjesme
Čuva straže
Itd

Interesuje me zna li neko zašto žena prima prezime muškarca. Ono, ne u fazonu: tako treba, valja se, ostalo nam od starih, nego šta to znači, koji je smisao toga, kulturološki? Ne ono: pa ako ga voli...

Kad pičkica voli ženu
On joj piše pjesme
Čuva straže

Očigledno da je vrhunski izraz poezije ne ljubav, već patriotizam, ili deskriptivna pesma, ili refleksivna. Ali pošto uglavnom nema pesnika bez ljubavne poezije, u suštini, pesnici su pičkice. Dobro. To nešto govori o onome ko je napisao ove redove. Udri po desetercu, brate, poranio Kraljeviću Marko, pa odsječe trista turskih glava, pa sa Šarcem sjede piti vina.

Prije bilo kupis zenu i ona predje u tvoje vlasnistvo, malo kasnije ne kupis je nego ti je daju, da bi se oslobodili jada, i ona predje u tvoje vlasnistvo. Prezime je sluzilo da znaju ljudi cija je ako se izgubi u prilikom potrage za odlutalom kravom ili ne daj boze pokusaja napustanja vlasnika.

Prije bilo kupis zenu i ona predje u tvoje vlasnistvo, malo kasnije ne kupis je nego ti je daju, da bi se oslobodili jada, i ona predje u tvoje vlasnistvo. Prezime je sluzilo da znaju ljudi cija je ako se izgubi u prilikom potrage za odlutalom kravom ili ne daj boze pokusaja napustanja vlasnika.

Tako nekako. A sad?

@Бане дебели
Evo šta kaže pičkica Njegoš

Тренућ ми је сваки сахат – моје време сад не иде;
силе су ми на опазу, очи бјеже свуд – да виде.
Док ево ти дивне виле лаким кроком ђе ми лети –
завид’те ми, сви бесмртни, на тренутак овај свети!
Ход је вилин млого дични на Аврорин када шеће,
од сребрног свога прага над прољећем кад се креће;
зрак је виле младолике тако красан ка Атине,
огледало и мазање презиру јој черте фине.
Устав’ луно, б’јела кола, продужи ми часе миле,
кад су сунце над Инопом уставити могле виле.
Прелесницу како видим, загрлим је кв бог вели,
уведем је под шатором к испуњењу светој жељи.
При зракама красне луне, при свјећици запаљеној
пламена се споји душа ка душици раскаљеној
и цјеливи божествени душу с душом драгом слију.
Ах, цјеливи, божа мана, све прелести рајске лију!
Цјелителни балсам свети најмирисни аромати
што је небо земљи дало на усне јој стах сисати.
Совршенство творенија, таинствене силе боже,
ништа љепше нит’ је када нити од ње створит може!

hahahah punoletnica predegenka,bukvalno smo joj spasili zivot objasnijuci joj koliko je glupa ideja da ide u jebeni kopenhagen da se nadje sa dancem koji bi da je upozna

pa sumnjam da bi taj danac voleo da se upozna sa njom posle ovoga

http://i.imgur.com/5LlsxI9.png

Kad žena voli muškarca ona mu napiše pesmu

Da si dečak i još uvek mlad
A ne tužan kao sad
Mogla bih biti oblak iznad tebe
Mogla bih ti dati sebe
Mogla bih biti kiša na usnama tvojim
Znao bi da postojim
Na tvojoj kosi, na tvome dlanu,
Pod stopalom, na tvom kisobranu...

Ја не знам за вас, али ја својој будућој жени нећу дозволити да узме моје презиме, нити да га придодаје своме. Док не поједе са мном џак соли, док не попије и неку чашу жучи, а не само меда (понесе ме ова Његошева песма), не дам јој презиме.

Valdemar
Interesuje me zna li neko zašto žena prima prezime muškarca. Ono, ne u fazonu: tako treba, valja se, ostalo nam od starih, nego šta to znači, koji je smisao toga, kulturološki? Ne ono: pa ako ga voli...

ulazak u "zantlijsku kucu" i odricanje od boginje i mleka.

Kovačeva žena, verovatno prvo prezime.