Prijava

Pzs, moja devojka izgleda hoce da doda svoje prezime, da li da joj sasijem pesnicu?

Bane, ja bi je ostavila nežno. I našla neku drugu.

Phaa, to je diskutabilno. Ne može baš toliko da se veruje vama što se bavite poreklom reči.

Al pazi: Marić. Evidentno od Mara. Da je od Mare, bilo bi Marević, da je od Maroje, bilo bi Marojević. Nema drugog objašnjenja.

Danas ce traziti svoje prezime, sutra da ide sa drugaricama u grad a prekosutra ce izjaviti nesto poput "imam pravo da pricam sa kim god hocu" i "odakle ti pravo da mi citas poruke". Govna ženska, znam ja kako to ide

A što lepo ne ukinu to menjanje prezimena? Samo prave zabunu. Meni diploma na jedno ime, licence na drugo, svaki put kad mi zatreba jedno od ta dva moram krštenicu da priložim.
Koji me đavo terao da menjam prezime, evo ne znam stvarno.

Možda je bilo Maloradošević, pa ih mrzelo sa planine na palaninu da viču: Maaaalooooraaadooošeeeeviiićiiiii, veeečeeeeraaaaaaa!
Pa skratili:
Maariiiići! Veeečeeraaa! Crtaaaaniiiiii!

Viš kolko je kraće!

joj mortriša, ja isto tako

Бане дебели
Danas ce traziti svoje prezime, sutra da ide sa drugaricama u grad a prekosutra ce izjaviti nesto poput "imam pravo da pricam sa kim god hocu" i "odakle ti pravo da mi citas poruke". Govna ženska, znam ja kako to ide

To treba saseći u korenu. Samo oštro!

mortrisha
A što lepo ne ukinu to menjanje prezimena? Samo prave zabunu. Meni diploma na jedno ime, licence na drugo, svaki put kad mi zatreba jedno od ta dva moram krštenicu da priložim.
Koji me đavo terao da menjam prezime, evo ne znam stvarno.

Šta će tebi diploma, luda ženska glavo? I licenca! Vo imja oca i sina!

Ja sam se zato udala sa 12, pa mi sve na istom prezimenu.

Videće ti muž te stihove na profilu pa ćeš dobiti batina

A jeste to sa promenom nezgodno, naročito kad žene žele da budu pronađene na fejzbuku po devojačkom, pa onda profil nazovu Marina Petrović eks Guzica

sve nesto mislim da ne bi stavljala svoje prezime guzica u celosti,nego bi bilo guza.
marina guza.
pa lakoverni clan foruma pomisli da ima dobro dupe i svrsi u gace na samu pomisao.

Count Zеro
A jeste to sa promenom nezgodno, naročito kad žene žele da budu pronađene na fejzbuku po devojačkom, pa onda profil nazovu Marina Petrović eks Guzica

prvo to sa fejsom, bi trebalo da bude ograničeno samo na žene koje su u menopauzi, dakle preko 70 godina i strarije.

Drugo, nadam se da kapiraš da tu postoji i dublji problem, te da bi ozbiljno trebalo pristupiti i revidirati tu odluku da im se dozvoli opismenjavanje. Mislim čitaju stihove, i prevode serija, a posle bi da se prezivaju Marina Guzica Petrović HadžiCvetić Mario da Silva Oto Von Libentrop Karl Hajnc Rumenige... Ma di to ima!

Šta serete bre? Kako muž uzima prezime od babine majke nisu to gaće da se menjaju jebo te Bog moji se prezivaju isto 400 godina tipa kad je Luka deda pra pra umro

jel nadezda gaće uzela prezime ili je ostavila svoje?
u svakom slucaju je u kurcu
ako se udavala

ovo je polemika za djecu razvedenih roditelja
hvala bogu nisam među njima

Izijemovi su razvedeni

Sjećam se.. Kad je matičar pitao: hoćete li da nosite mladino prezime, obli me malo znoj, pogledah ispod oka mladu, milisekundu je trajalo, ona ništa... onda je nastavio "ili njegovo" i ona reče "njegovo", duboko sam uzdahnuo i kasnije joj rekao "hvala, bebo, na trenutak sam pomislio..." Prekinula me i nježno pomilovala po loknama "de, de, pa zna se ko je muško i glava kuće”