Prijava

Šta mislite o Nba, koji ste pik bili na draftu, koji vam je omiljeni tim u nba 2k13. I da li plodite nerasne Lejkerse sa Peđom Stojakovićem?

Jes'. I na džojstik je pravi užitak igrati zbog nove tehnike krosovera :D

Саћу скинем.

22. pik, uzeo me Boston. Moram da priznam da smo ocajni i da izgleda nece biti nista od plaj ofa ove godine.

Izgleda da cu igrati na ol star vikendu za rukije. Sad sam saznao od novinara lololo

Cestitam Puppet, ja jebao sa New Orleansom,al mi pukne film kad slucajno kliknuh ''To the next key game'' prešaltalo mi 20 tekmi i rac. Pukli statsi načisto. Pa napravih novog. U Portlandu sam :D

I ja uglavnom igram samo KEY utakmice. Smor mi da igram bas svaku, ali i kad igram te kljucne, npr. protiv majamija, trener me ubaci na cetvorku iako sam plej. To me jako nervira...

Dešava se i meni. Ali uglavnom me brzo vrati.

Trojke bodem kao lari ptica, ali sam u odbrani rupa teska.

Koja si pozicija. Ja Athletic plej nekako volim da dodajem :D

Plej sam, all-around.
Jel znas mozda sta znaci ono BONUS pored broja poena? Ponekad se pojavi.
Edit: Ali igram uglavnom SG jer je Rondo zacementiran na PG.

Vako, recimo da si ti Boston protiv Miamia. I kod Miami piše BONUS. To znači da je svaki sledeći faul koji ti načiniš 2 slobodna bacanja. Reach in ili tako ti. I obrnuto ako kod Boston piše BONUS onda svaki faul koji Miami nacini su bacanja za tvoju ekipu :)

Hvala. Nisam to znao.
Jesi probao mozda da trazis trejd? Ja planiram posle ove sezone.

Nisam. Tek poceo ponovo ko sto rekoh. Videcu kako ce se stvari razvijati. Na koju tezinu i na koliko minuta igras? :D

Nisam menjao tezinu, tako da ne znam koja je. Igram na 7 minuta. Ali tek nesto malo ulazim. Ne odigram ni pola meca.

A pa verovatno je Pro. A bole te kurac bolje to nego ko ja debil igram onaj Hall of Fame zivce pokidam.

14. пик, уз'о ме Хјустон. Свиђа ми се 13-ица, далеко је игривија од 12-ице, нема више глупог промашивања зицера, руке играча више нису ''дрвене'' не свира се тако често рич ин фаул и тако то...

ko ja debil igram onaj Hall of Fame zivce pokidam.

Зато ја лепо играм на про, не бих да оћелавим у 17. години од нервирања.

nek mi neko da detaljno uputstvo kako da skinem ovo. Al ne ono ''idi na torent i dounloduj'', nego sve kako da skinem i kako da instaliram i kunem se da ga istog momenta lajkujem 80% svih defki.
Kakva je 13ka?
koji su noviteti u odnosu na 12ku?
Mada ja 12ku sam uglavnom igrao samo sa bratom 1 na 1, al mi se baš pržimo po 3-4 sata svaki dan...i igro sam onog my playera...jel ima sad all star takmičenje? de pričajte

Mnogo je bolja trinajstica.

Свиђа ми се 13-ица, далеко је игривија од 12-ице, нема више глупог промашивања зицера, руке играча више нису ''дрвене'' не свира се тако често рич ин фаул и тако то...

U My Playeru ima isto dosta interesantnih inovacija. Mozes da citas komentare ljudi na Twitteru, da razgovaras sa menadzerom ako imas problema nekih.... Ima klasnicnih ekipa (mnogo vise nego pre), imas Dream Team (onaj pravi iz '92 i ovogodisnji).