Prijava

Elem,provalio sam da me na sajtu niko nejebe za suvu šljivu,dodjem na chat,niko nece prica sa mnom,svi me živi ignorišu. Ja nastojim da budem fer i korektan prema svima,ali kao da me niko ne primećuje.

Zašto je to tako?

Zato što si ozračen

Zato što si radioaktivan

Zhajk i Kurde, s kime pričate?

A što odgovaraste?

A što odgovaraste?

Ко је отворио ову тему ? :Д

Da pobrišem ove postove?

Ljudi ja se trudim da budem kul sa vama,ulazio sam u chat i na forum,izglada kao da sma ne vidljiv,da li vas mogu zamoliti,da barem kad nešto negde napišem da me ne ignorišete.Molim vas.

Pokušavam da se približim vama starijim članovima,budite iskreni,da li ja vama toliko smetam?

Ja se zovem Nataša.
Možemo pričati o čemu god želiš.

Pokušavam da se približim vama starijim članovima,

Meni nemo' se približavaš, ja sam ženjen čovek!

Курде ја бих се забринуо, ем ти каже да си старији ем те стартује јавно :Д

Ко је отворио ову тему ? :Д

Ja sam otvorio da vidim što me ljudi ignorišu,nikad nikome ništa nažao učinio.
Shvatam ja da ste vi svi ovde kul jedni prema drugima,to mi je ok.
Al ponekad poželim da vam se približim,da me primite u svoj krug prijatelja,nadam se da ne tražim mnogo,zar ne?

Neš se ovako približit' sigurno. Smaraj ljude, podjebavaj na četu, komentariši definicije, budi na forumu aktivan, bilo šta što će te učiniti prepoznatljivim.

Нови колачић.
Можда је и неки лагани предосећај да би могао да отвориш овакву тему вероватно одбијао људе. Уколико не тролујеш, имај на уму да су оваква питања чудна до зла бога. Замисли дете које у паркићу вуче другу децу и пита "зашто нећеш да се дружиш са мном?"

Samo treba vremena...
Evo ja sam se učlanio 2007-me i fala Bogu pre par meseci su ljudi počeli da razgovaraju samnom ovde...

kurde ja mislio ti neki novi član, ono stariji od mene... bemti...

ninka_92

Neš se ovako približit' sigurno. Smaraj ljude, podjebavaj na četu, komentariši definicije, budi na forumu aktivan, bilo šta što će te učiniti prepoznatljivim.

И постани дио коментаторске секте, мани то.