Prijava

Ајде да прокоментаришемо зашто одређене не бих повео.

1. crnac vojnik
2. policajac s puškom

Не требају ми такви.

3. arhitekta

Овог бих упарио са геј музичарем и оставио на Земљи. Вероватно ће им смак света лакше пасти.

4. sportista

По дифолту има прејак его. Не требају ми такви.

5. doktorica

Вуд фак. И повео бих је.

6. prostitutka

По дифлту се хефта за паре, или за неку услугу, покушала би вагинално да манипулише. Нек се тера у пичку материну. А и често се курвама огади посао, па неће да дају бесплатно. И јебеш то, нећу да фасујем неку болештину.

7. kuvarica

Вероватно је дебела, и вероватно много спретна ножем. Ако је не јебеш, можеш да најебеш. А и знам и сам да кувам. Оставио бих је да цркне.

8. gej muzičar

С обзиром да су прошла времена када су музичари постојали, овај је вероватно квази музичар. Оставио бих га да цркне.

9. sveštenik

Он не умире, само добија вечни живот са смаком сведта. Не бих га повео да џаба троши кисеоник.

10. slijepi stolar

Остају само најјачи, овај зна да деље дрво, али можда нема дрвећа на месту на које бежим, не бих га повео.

11. trudnica od 16 godina

Дилема. Не знам да ли је фукса, или је једноставно дала човеку с којим је била у вези и пукао кондом. Треба нам младалачког духа и неко способан да гради потомство. Лолек.

gajba piva,flaja vinjaka,10 cevapa,300 grama pomriita,po tegle feferona.ako moze ziva opcija,onda i nesto za opstenje,tipa zensko,dalje mi vise nista ne treba.

kurac, pička, govno, sisa.

- arhitekta - нисам ни ја свемогућ... треба неко да смисли глупу идеју, коју ћу ја да усавршим
- sportista - није лоше имати потрчка
- doktorica - боље да је буде, јер ко зна да ли је неко од ових хипохондар
- prostitutka - није јој гадно да ради разне послове, па је физикалац добро дошо
- kuvarica - јајца и кромпира!
- slijepi stolar - само да није христ 2.0 и све је ок
- trudnica od 16 godina - киндер јаје, а ако је пиле лоше може се и појести и направити ново (на маладима свет остаје)

---- ---- ---- ---- ---- ----

-crnac vojnik - он одпада, јер има голем курац и не желим конкуренцију.
-policajac s puškom - пандур отпада, јер је пандрур, а пушку задржавам
-gej muzičar - и да није геј (или музичар) би отпо, јер ми нису од користи
-sveštenik - отпада; ако ће неко да индоктинише популацију будућу, бићу то ја

Koji će vam kurac arhitekta bez građevinskog inženjera bre!

Poenta pitanja je vjerovatno da ustanove koliko pazite na detalje.

Spasite sedmoro.

Vi izaberete 6 i još na kraju trudnu tinejdžerku. To je već osmoro, a ne možeš birati osmoro već sedmero! PAO SI! OPAAAAA AL DOMINIRAM!

Skočko, to su izvalili na prvoj strani još.

Čakaj, ako to tako može ,taj kinder jajo mod transporta, onda nabiješ nekoga korisnog u pedera pa ćeš imati i muziku.

па није их још осморо, не мора да значи да ће дете преживети (то је само препоставка) може због сто кураца да се деси да дете не преживи, прекид трудноће, смрт при порођају а да не говорим да не можеш физички да одвојиш мајку и фетус, они су припадак и као такви чине једно биће ОПААААААА

Pa da piše gej muzičar koji u čmaru švercuje malo crnče to bi bilo ok.

FETUS JE ŽIVO BIĆE I IMA SVOJA PRAVA!

то само у случају да се роди, до тад се говори само у потенцијалу. и у праву нпр. убиство бремените жене се не рачуна као стицај (два убиства), већ само као један од облика тешког убиства

ШУ КНО

Da, ali teško ubistvo nije isto što i ubistvo, ipak je to kvalifikovani oblik krivičnog djela OPAAAAA

па није их још осморо, не мора да значи да ће дете преживети (то је само препоставка) може због сто кураца да се деси да дете не преживи, прекид трудноће, смрт при порођају а да не говорим да не можеш физички да одвојиш мајку и фетус, они су припадак и као такви чине једно биће ОПААААААА

то само у случају да се роди, до тад се говори само у потенцијалу. и у праву нпр. убиство бремените жене се не рачуна као стицај (два убиства), већ само као један од облика тешког убиства

ШУ КНО

http://www.novosti.rs/upload/images/2010/08avg/1008/dru-fila.jpg

CRKVA ZABRANILA ABORTUS ZATO ŠTO SU ABORTUSI ŽIVA BIĆA!

dajte uvodni post, hocu i ja da se igram.

1. crnac vojnik poveo bih zato sto je vojnik, prezivljavanje i ostala sranja
2. policajac s puškom koi ce mi kurac neko da glumi autoritet i bije sto nemam karticu za prevoz policija je oduvek stitila interes drugih
3. arhitekta poveo bih ne moze da skodi krov nad glavom
4. sportista ne treba mi neko ko je specijalizirao 100 metara prsno
5. doktorica poveo bih razlog ne treba napominjati
6. prostitutka poveo bih navikla na sve ne odustaje
7. kuvarica nepotrebna svi znaju da kuvaju sta ce mi tartufi
8. gej muzičar bas mi neko treba da svira za svoju dusu i bude neshvacen
9. sveštenik religija nije nista dobro donela ni ovde
10. slijepi stolar svaki zanat dobro dodje
11. trudnica od 16 godina poveo bih iz nekog sazaljenja

za početak: Vanesu Blu, Dženeviv Džoli i Šejlu Stajlz za lični harem(bete minus)
jedno desetak inženjera da rekonstruišu i tako te pičke materine(bete plus)
par bosanaca, jer ko će malter miješat', pive otvarat' i viceve pričat'(epsiloni)
par bosanki da čiste otoi otoi veceove i da omoguće repopulaciju epsilona(epsiloni)
četiri plaćenika kojima bi bilo naređeno da pucaju na sve što propovijeda religiju(game)
jednog evnuha koji bi štrojio sve muške sem mene i bosanaca(delte)