Prijava

Ako sretneš Budu, ubij ga! Kad sretneš svoje pretke, ubij ih! Kad sretneš svoga oca i majku, ubij svoga oca i majku! Kad sretneš svog rođaka, ubij svog rođenog! Samo tako ćeš postići oslobođenje. Samo tako ćeš se osloboditi stega materijalnih stvari i postati slobodan.
Rinsairoku

napravićeš sektaše od nas.
Samo Svetosavlje.
Što se ne prevariš pa citiraš nekad oca Tadeja, avu Justina, prepodobnog blaženopočivšeg patrijarha Pavla, vl. Nikolaja?

Не мислите да сам ја дошао да донесем мир на земљу; нијесам дошао да донесем мир него мач.
Лука 12:51, Откр. 6:4
35. Јер сам дошао да раставим човјека од оца његова и кћер од матере њезине и снаху од свекрве њезине:
Мих. 7:6, Мат. 24:10, Мар. 13:12
36. И непријатељи човјеку (постаће) домашњи његови.
Мар. 1:20

Исус Ј. Христ

Jel su vam manje gadni cigani ili crnci, meni crnci, malo.

Али ово је добро:

7. Голотиње оца својега ни голотиње матере своје не откриј; мати ти је; не откриј голотиње њезине.
8. Голотиње жене оца својега не откриј; голотиња је оца твојега.
9. Голотиње сестре своје, кћери оца својега или кћери матере своје, која је рођена у кући или изван куће, не откриј голотиње њихове.
10. Голотиње кћери сина својега, или кћери кћери своје не откриј; јер је твоја голотиња.
11. Голотиње кћери жене оца својега, коју је родио отац твој, не откриј; сестра ти је.
12. Голотиње сестре оца својега не откриј; једна је крв са оцем твојим.
13. Голотиње сестре матере своје не откриј; јер је једна крв с матером твојом.
14. Голотиње брата оца својега не откриј приступајући к жени његовој; стрина ти је.
15. Голотиње жене сина својега не откриј; снаха ти је, не откриј голотиње њезине.
16. Голотиње жене брата својега не откриј; голотиња је брата твојега.
17. Голотиње жене и кћери њезине не откриј; кћери сина њезина ни кћери кћери њезине немој узети да откријеш голотињу њихову; једна су крв; зло је.
18. Немој узети жене преко једне жене, да је уцвијелиш откривајући голотињу другој за живота њезина.
19. К жени докле се одваја ради нечистоте своје не иди да откријеш голотињу њезину.

Više je o golotinji nego o nasilju, a to je lepše.

Sin:Mama zasto places?
Mama:Nije bitno...
Sin:Mama!Zasto places?!
Mama:Nije bitno!
Sledeci dan sin je nasao cedulju od doktora na kojoj
je pisalo da njegova mama ima rak.Dan posle toga u novinama je objavljeno:Pronadjen mrtav decak, na
krvavom telu je lezalo pismo:''Mama cekam te u raju!
Ako i ti volis svoju mamu vise od svega like i kopiraj
ovaj tekst

Sin:Mama zasto places?
Mama:Nije bitno...
Sin:Mama!Zasto places?!
Mama:Nije bitno!
Sledeci dan sin je nasao cedulju od doktora na kojoj
je pisalo da njegova mama ima rak.Dan posle toga u novinama je objavljeno:Pronadjen mrtav decak, na
krvavom telu je lezalo pismo:''Mama cekam te u raju!
Ako i ti volis svoju mamu vise od svega like i kopiraj
ovaj tekst

nije tako, nebitna. ne mora da znači...ja znam nasilnike koje su kao decu mazili i razmazili....

Koliko je ovo pogrešan ugao. Šta znači "razmazili"? Davali detetu ono što ne želi, dresirali ga da su oni, roditelji, robovi uvek spremni da udovolje svakoj njegovoj želji. Učili ga da nema poštovanja prema drugima, bili bezlična i posesivna bića, ne dozvoljavajući detetu da razvije svoju ličnost, čineći ga zavisnim od njihove pomoći. I sve to nije nasilje, nisu stvorili nasilnika!? Nisu stvorili nasilnika koji će iz čistog hira sutra, zato što nije dobio ono što želi, njih prebiti, ili nekog drugog, svog partnera ? Ili decu, zato što ne ispunjavaju njegova očekivanja, nemaju sve petice, ili će, još jednostavnije, da ih napusti, jer su mu njegove potrebe preče. Sebičnost nije nasilje?

Nego, uvek je lakše posmatrati tako površno, klasifikovati na crno i belo, da bi se loš označio, izolovao, i po pravilu, tek kada o njemu napiše nešto Kurir. Nikako se ranije ništa ne primećuje, ni kod sebe, ni kod člana porodice.

Uvek se pristojno javljao na ulici.

kad vidiš nekog na ulici, u izlasku recimo, da ti prilazi oštro, čim ti priđe na bliže od 30 cm raspizdi ga u zube. Bolje nego da on tebe opali prvi.
a posle pobegni.

jel biste pre ubili šiptara ili bugarina

A zašto obojicu ne staviš u jednu sobu i ubaciš nož.

ne znam, al znam samo da rome ne bi puštao u gradski prevoz

ja redovno sa prozora gađam pištoljem na dijabole ciganske porodice kad dođu da uzimaju iz kontenjera, jel to neka vrsta nasilja?

Kako ste smešni kad mrzite Cigane a zovete ih Romi. Još kad vidim grafit "SMRT ROMIMA", baš mi je smešno.

ja redovno sa prozora gađam pištoljem na dijabole ciganske porodice kad dođu da uzimaju iz kontenjera, jel to neka vrsta nasilja?

Porodično nasilje.

_AJAX_
nasilje ništa ne rešava, a ti si kosmopolito fejlovala kao mater. Ljubav će promeniti svijet, volimo se ljudi <3

jedi bre govna, videću kakav ćeš ti ćaća da budeš...

Možda će trolovati i djecu :)

Krenem ja kolima do grada sinoć i rešim da ponesem neka dva džaka građevinskog otpada do kontejnera. Stajem uz desnu ivicu kolovoza, palim sva četiri, vadim prvi džak iz gepeka i prilazim kontejneru koji je na levoj strani ulice. To je kontejner ovog tipa, samo bez rupa za flaše. Može da se otvara i s jedne i s druge strane, al ne s obe u isto vreme.
http://www.beograd.rs/beoinfo/1348852_Kontejneri.jpg
Hvatam ručku, povučem na gore ko sivonja i istog momenta čujem 'BAF' i 'ajaaaaaao ubi mee'. Klepio furganku u glavu, nije mogla da dođe sebi dva minuta. Ne da mi da ubacim drugi džak, kaže, 'o-stavi ga pored, na-vikla sam ja da dižem teško, ti ćeš me u-biti'.